smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - smart452 - 09.10.2012

(08.10.2012, 19:19)RobsonWawa napisał(a): Zakapiory dosyć już tej licytacji albo otwórzcie nowy temat Jazda na zamek.

Daliśmy przykład jak nie powinna wyglądać dyskusja na naszym forum. Od takich "pyskówek" jest PW i shoutbox Cool, a słowa "zakapiory" uznam, że nie zauważyłem Rolleyes

(08.10.2012, 19:19)RobsonWawa napisał(a): I pamiętajcie to że coś jest dobre jak nie istnieje w przepisach to i tak nic nie jest warte.
Evil or very mad

W Niemczech zasada tzw. "Reißverschlußverfahren" jest zapisana w niemieckim kodeksie drogowym - § 7 Abs. 4 StVO. Mimo to nie wszyscy kierowcy to stosują. Mam nadzieję, że wspólne prawo unijne wprowadzi to w całej europie, skrócą i uspokoją nam się korki Wink

(08.10.2012, 19:19)RobsonWawa napisał(a): Jeszcze jedno wkurza mnie to wielokrotne powtarzanie cytatów i to w dodatku w wykonaniu moderatorów

W tym przypadku cytowanie ma sens aby odpowiedź dotarła do konkretnego cytowanego adresata.

pozdrawiam
smart452


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 09.10.2012

Sławku, jak wiesz lubię Was wszystkich czterech powyżej , a jeśli to miał być przykład jak nie pisać na forum to trzeba było dać tytuł " Jak nie pisać na forum - przykład" Takie dorabianie teorii do czegoś co już zaistniało to dosyć powszechna praktyka w polityce Sad
Bez urazy ale dosyć często macie pretensje do szarych forumowiczów o błędy w poruszaniu się po forum a sami też takie popełniacie.
Aż się prosi o większą wyrozumiałość i tolerancję dla błędów innych.
Przy okazji prośba o większą tolerancję dla innych wyznań, poglądów i klubów Wink
Pozdrawiam Robert


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 09.10.2012

A JA POWIEM TAK MNIE TO BARDZO W.........A . To forum panowie a nie szkoła . Mdli mnie jak jest tylko post o poruszaniu .Pewnie macie racje ale to samo co 2 dnii .


Oj nie zaczynac z Warszawiakami radze bo organizmy wasze nic nie dadzą


Bo zaczne trenować i następny zlocik zamiast żon to zabierać braci


Przeprosiny :-) - RobsonWawa - 09.10.2012

Łysy nie kozacz Smile mam w lodówce snikersy

Do wczorajszych dyskutantów
Rogaś, Łysy 13, PKO ,Smart 452; przepraszam za wczorajsze określenie Was
mianem "zakapiorów" nie było moim zamiarem kogokolwiek urazić , powinienem użyć delikatniejszego słowa.
[attachment=3208]
Pozdrawiam


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 09.10.2012

A dlaczego ja nie kozacze tylko to mnie wnerwia . Prosze z listy postu 224 wymazać Łysy 13 .
A jak dostane jakiegos bana to i z forum odejde .


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 09.10.2012

A ja myślę że ta dyskusja prowadzi do tkzw pyskówki i nie ma ona najmniejszego sensu , nikt nie będzie nic kasował , jedynie moderował oraz dbał o porządek na którym chyba nam wszystkim zależało . Bardzo proszę o zakończenie tej dyskusji i powrót do normalnego korzystania z forum naszego klubu. Życzę dobrej zabawy na forum oraz chciałbym przypomnieć że istnieje Shoutbox oraz PW gdzie można się wyżyć WinkVery happySmile

pozdr
PKO


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kasiunqa - 10.10.2012

Może i prowadzi do pyskówki, ale rzeczywiście to kasowanie wszelkich niewygodnych dla adminów postów czy też postów zagubionych uzytkowników prowadzić tylko może do ucieczki nowych uzytkowników na których z pewnością nam zależy. Oby nie prowadziło do ucieczki użytkowników ktorzy tu sa od lat i którzy zawsze od lat cieszą nas swoją obecnością na zlotach i spotkaniach,
Niestety próba wprowadzenia na forum niemieckiego wzorca porządku forumowego sie tu nie sprawdzi co widac po postach. W Polsce co nam wychodzi to bunty i powstania. Proszę szanownych administratorów o nie wprowadzanie tu dyktatury, bo aż nie chce sie tu zaglądać a tym bardziej pisać, co widać po kilkumiesięcznej ciszy starych, wciąż jarych kilkuletnich klubowiczów. Po drugie z tego co wiem to stowarzyszenie, które ma prawowitych członków opłacających składki, i trzeba również liczyć się teraz z ich zdaniem o czym chyba tu ktoś zapomniał !!


Dalsze takie postepowanie niedługo na prawde doprowadzi do sytuacji że jedyne co bezpiecznie bedzie tu napisać to .. "witam od wczoraj mam smarta.... jestem z... '" i tyle. Jesteśmy smarciarzami, czyli z założenia indywidualnościami i niestety piszacymi czesto nie do końca na temat. Taki urok i to przyciągało tu kiedyś kupe ludzi i i kilkadziesiąt smartów na zloty, po których z radości wszystkim swieciły się oczy. Przykre, ale prawdziwe.

Po takich akcjach jak banowanie prawowitych użytkowników w dodatku składkowych!! na prawde sie chce z tad wypisać. I przykre że nawet Łysy kilkuletnia ostoja tego klubu, również ma taką chęc. Panowie ogarnijcie sie.

Swoją droga przyszła mi na myśl jedna odpowiedż na tekst "jak ci się nie podoba są inne kluby i platformy" - jak podoba wam się porzadek na innym zagranicznym forum to może czas się tam przenieść.
Chyba niektórzy zaczęli tu strasznie "gwiazdorzyć"

I to mnie dzisiaj własnie wkurzyło !!
P.s.
Jak ktoś skasuje to co napisałam, będę wstawiać printscreeny do skutku uprzedzam tylko szanownych adminów i wszelkich dyktatorów tegoż forum.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Pilotm - 10.10.2012

Mam gorącą prośbę, aby pozostawał jakikolwiek ślad po skasowanych postach, np. informacja o autorze z komentarzem > post skasowany


Bo jak tak wszyscy będą się kasować to będzie można zamknąć całe forum


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Mart - 10.10.2012

Świetnie tylko że przez kasowanie postów znika cała Wasza dyskusja zostają tylko poszczególne posty wyrwane z kontekstu. Można z grubsza wiedzieć o co chodzi z tą walką? Ja również dostałem PW od jednego z adminów/moderatorów które w skrócie brzmiało tak że w zasadzie powinienem się pożegnać z tym forum.
Zobaczymy na spocie czy ten kogucik dalej będzie tak piórka stroszył w realu. Bo dziwnie emocje zawsze opadają jak się ludzie na luzie bez spinki spotkają. Jeśli natomiast w realu będzie odchodziło takie gwiazdorzenie to ja spadam gdzie indziej, za stary jestem żeby jakiś frustrat sobie na mnie używał.
I właśnie to mnie dzisiaj wkurzyło.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 20.10.2012

Wszystko jasne .
Na samym początku Przepraszam za nerwy i dym .
Okazało sie że stronka działa i pisanie jest sprawne .
Powodem jest stary grat komp jakiego mam . Prośba do admina czy nie dało by rady wstawiś jakiegos pliku do pisania w Shoutbox
Bo ja naprawde mam z tym problem . Bardzo prosze o rozpatrzenie mojego tematu .


Łysy 13 jest i działa cieszycie sie bo ja tak


Menu