smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 16.11.2017

W Smarcie nie ma czujnika poziomu oleju, jest tylko czujnik ciśnienia oleju. 
Możesz przetrzeć szlak i spróbować zaadaptować jakieś rozwiązanie wskazujące poziom oleju (fabrycznie miałem takie w Renault i w Citroenie).


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - wirdar - 17.11.2017

Wkurza mnie już mycie bo w piątek wygląda tak
[attachment=16912]
Będzie czysty tylko w sobotę i niedzielę a potem znowu się ufajda bo robię teraz 500 km tygodniowo na dojazd i powrót z roboty.
No ale jak go nie umyć,odkurzyć ............ Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Maciek_M - 19.11.2017

Po 1. przeziębienie
Po 2. obecna pora roku - słońce wstaje po czym za 10 minut zachodzi
Po 3. konstruktor nawiewów w F4 miał naprawdę...ciekawy pomysł...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - zlomek433 - 06.12.2017

Miała być ostatnia jazda roadsterem w tym roku , tankowanie , mycie i zimowanie.... Do wymiany zderzak , lampa , wzmocnienie itp...


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 06.12.2017

(06.12.2017, 21:14)zlomek433 napisał(a): Miała być ostatnia jazda roadsterem w tym roku , tankowanie , mycie i zimowanie.... Do wymiany zderzak , lampa , wzmocnienie itp...


WTF ? Ty czy w Ciebie ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - zlomek433 - 06.12.2017

We mnie... nie widział w lusterku na środku skrzyżowania że za nim stoje , stałem 5m za gościem , on wsteczny i yeeeeeeb.... chciał wyłudzić kase , na szczęście miałem wideorejestrator :(


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 06.12.2017

Je.... any cwaniaczek Wezwałeś "władzę" żeby się oduczył na przyszłość ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - zlomek433 - 06.12.2017

Naturalnie. Jego auto odjechało na lawecie bo nie miał od niego dokumentów( tylko ubezpieczenie miesieczne na angielskie tablice). Miejmy nadzieje że dostanę odszkodowanie   Crying


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 07.12.2017

A to s.syn będzie Meksyk z Polski robił. Nie bez kozery w złym świetle przytaczam Meksyk, choć lubię. Dwa tygodnie temu znajomemu w CDMX z procy zrobili dziurę w szybie pasażera. Różnica jest taka, że tam zaryglował auto i pojechał dalej czym prędzej, bo w razie opuszczenia pojazdu celem rozpoznania sytuacji najprawdopodobniej już by pojazdu nie miał....


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Piotrmd - 09.12.2017

(03.10.2017, 19:12)psuwacz napisał(a): Mój np. otwiera się z "kluczyka" ale umarł w temacie grotu od tego kluczyka. Ktoś wcześniej pisał, żeby nie smarować zamka i sam już nie wiem...
U mnie zamka nie dało się przekręcić...
No to wlałem do zamka 3 strzykawki benzyny ekstrakcyjnej (w sumie ok. 15ml) po każdej aplikacji wkładając kluczyk i próbując przekręcić - poszło po 2giej syrzykawce Smile później trochę WD40 i trochę smart teflonowego i na razie (jakieś 1,5 m-ca) śmiga jak ta lala Smile
Zaryzykowałem ... no risk no fun ... zobaczymy za jakiś czas Smile

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Menu