smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 09.01.2018

Miniak cenowo na poziomie nowego Smarta bo używany jest w propozycji ale na hiper Max wypasie, w środę idę po toyote mix elektryka i Pb polatam nią 3 dni. Jestem ciekaw.


facebook/ dreamliner cdi


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 09.01.2018

(09.01.2018, 10:39)Marek napisał(a): Miniak cenowo na poziomie nowego Smarta bo używany jest w propozycji ale na hiper Max wypasie, w środę idę po toyote mix elektryka i Pb polatam nią 3 dni. Jestem ciekaw.


facebook/ dreamliner cdi

Mi się CHR podoba Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 09.01.2018

CHR fajny, ale slaby silnik. Obcieli go. Powinien miec 160KM i by byl wypas


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kenzo_fan - 11.01.2018

(16.05.2017, 19:33)obwd-crash napisał(a):
(16.05.2017, 18:43)Lolek napisał(a): Padł mi alternator, bez żadnego ostrzeżenia, po prostu przestało ładować i tyle. Na razie go wydłubałem i do elektryka na regenerację.

W 451 ?

Witam, 

mi padł alternator w 451.  ładowanie bez obciązenia 14v , po zalączeniu świateł 13,5v , i swieci kontrolka ładowania. Kto podpowie jak go wyciągnąc albo da linka do strony ? BENZYNA.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 11.01.2018

Czy benzyna czy ON altek jest dostępny od strony prawego tylnego koła. Natomiast jeśli nie masz wyciętej dziury za fotelem pasażera to musisz opuszczać ramę z zespołem napędowym, inaczej nie dasz rady odkręcić kabli i przytrzymać nakrętki blokującej górną śrubę alternatora.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 11.01.2018

(11.01.2018, 19:35)Lolek napisał(a): Czy benzyna czy ON altek  jest dostępny od strony prawego tylnego koła. Natomiast jeśli nie masz wyciętej dziury za fotelem pasażera to musisz opuszczać ramę z zespołem napędowym, inaczej nie dasz rady odkręcić kabli i przytrzymać nakrętki blokującej górną śrubę alternatora.

Ja dziś odebrałem swojego smarta.  Też na alternator chorował... 490 zł.  Nowy regulator łożyska itp. Ale już żyje  14v na wskaźniku i mordka uśmiechniętaSmile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kenzo_fan - 11.01.2018

(11.01.2018, 19:35)Lolek napisał(a): Czy benzyna czy ON altek  jest dostępny od strony prawego tylnego koła. Natomiast jeśli nie masz wyciętej dziury za fotelem pasażera to musisz opuszczać ramę z zespołem napędowym, inaczej nie dasz rady odkręcić kabli i przytrzymać nakrętki blokującej górną śrubę alternatora.

Zadzwonie jutro do salonu mercedesa i zapytam czy by sie podjeli wyciagniecia alternatora bo troche mi szkoda masakrowac karoserie.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 12.01.2018

(11.01.2018, 23:37)kenzo_fan napisał(a):
(11.01.2018, 19:35)Lolek napisał(a): Czy benzyna czy ON altek  jest dostępny od strony prawego tylnego koła. Natomiast jeśli nie masz wyciętej dziury za fotelem pasażera to musisz opuszczać ramę z zespołem napędowym, inaczej nie dasz rady odkręcić kabli i przytrzymać nakrętki blokującej górną śrubę alternatora.

Zadzwonie jutro do salonu mercedesa i zapytam czy by sie podjeli wyciagniecia alternatora bo troche mi szkoda masakrowac karoserie.



Pewnie że się podejmą. Ale zapłacisz jak za ....


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kenzo_fan - 12.01.2018

(12.01.2018, 00:06)frygi napisał(a):
(11.01.2018, 23:37)kenzo_fan napisał(a):
(11.01.2018, 19:35)Lolek napisał(a): Czy benzyna czy ON altek  jest dostępny od strony prawego tylnego koła. Natomiast jeśli nie masz wyciętej dziury za fotelem pasażera to musisz opuszczać ramę z zespołem napędowym, inaczej nie dasz rady odkręcić kabli i przytrzymać nakrętki blokującej górną śrubę alternatora.

Zadzwonie jutro do salonu mercedesa i zapytam czy by sie podjeli wyciagniecia alternatora bo troche mi szkoda masakrowac karoserie.



Pewnie że się podejmą. Ale zapłacisz jak za ....

A właśnie że  się w Płocku nie podejmą bo "nie obsługują i nie mają nawet takiego podnośnika"  - takie cuś usłuszałem od pana z serwisu  Very happy  orientuje sie ktoś czy dojade bez ladowania z Płocka do wawy ?  Crying


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 12.01.2018

(12.01.2018, 11:19)kenzo_fan napisał(a):
(12.01.2018, 00:06)frygi napisał(a):
(11.01.2018, 23:37)kenzo_fan napisał(a):
(11.01.2018, 19:35)Lolek napisał(a): Czy benzyna czy ON altek  jest dostępny od strony prawego tylnego koła. Natomiast jeśli nie masz wyciętej dziury za fotelem pasażera to musisz opuszczać ramę z zespołem napędowym, inaczej nie dasz rady odkręcić kabli i przytrzymać nakrętki blokującej górną śrubę alternatora.

Zadzwonie jutro do salonu mercedesa i zapytam czy by sie podjeli wyciagniecia alternatora bo troche mi szkoda masakrowac karoserie.



Pewnie że się podejmą. Ale zapłacisz jak za ....

A właśnie że  się w Płocku nie podejmą bo "nie obsługują i nie mają nawet takiego podnośnika"  - takie cuś usłuszałem od pana z serwisu  Very happy  orientuje sie ktoś czy dojade bez ladowania z Płocka do wawy ?  Crying


Przepraszam ale czy rozmawiamy o ASO ( autoryzowanym serwisie ) czy o jakimś warsztacie naprawiającym auta ( np. Mercedesy )


Menu