smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 27.02.2018

(25.02.2018, 15:40)speedykielce napisał(a): Panowie czy wg tego schematu na polu C  19 i 20 to jest wejście dźwięku do radia czy wyjście.  Bo wyjście z tego co widzę jest w innych pkt.

Nie mogę wstawić zdjęcia nie wiem czemu. Przesyłam link 
https://goo.gl/images/SFn1QT
W kaseciaku nie zrobisz aux naciskając 2x guzik cd to działa w radio co ma cd i niebieską wtyczką wpinasz gniazdo aux tu w kaseciaku musisz kupić uniwersalną zmieniarkę cd taka kostka co udaje zmieniarkę i ma wejście aux

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 27.02.2018

(27.02.2018, 19:51)Marek napisał(a):
(25.02.2018, 15:40)speedykielce napisał(a): Panowie czy wg tego schematu na polu C  19 i 20 to jest wejście dźwięku do radia czy wyjście.  Bo wyjście z tego co widzę jest w innych pkt.

Nie mogę wstawić zdjęcia nie wiem czemu. Przesyłam link 
https://goo.gl/images/SFn1QT
W kaseciaku nie zrobisz aux naciskając 2x guzik cd to działa w radio co ma cd i niebieską wtyczką wpinasz gniazdo aux tu w kaseciaku musisz kupić uniwersalną zmieniarkę cd taka kostka co udaje zmieniarkę i ma wejście aux



Dzięki za podpowiedz  ale  chyba  jednak się da. Jak dojdzie mi radio to potwierdzę. Wpinasz wtyczkę wcielasz cd i odtwarza przez Jacka.  Ale jeszcze nie testowałem. A zmieniarka mam lecz jeszcze się nie dostałem do niej albo nie działa albo instalacja. 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 27.02.2018

(27.02.2018, 20:03)speedykielce napisał(a):
(27.02.2018, 19:51)Marek napisał(a):
(25.02.2018, 15:40)speedykielce napisał(a): Panowie czy wg tego schematu na polu C  19 i 20 to jest wejście dźwięku do radia czy wyjście.  Bo wyjście z tego co widzę jest w innych pkt.

Nie mogę wstawić zdjęcia nie wiem czemu. Przesyłam link 
https://goo.gl/images/SFn1QT
W kaseciaku nie zrobisz aux naciskając 2x guzik cd to działa w radio co ma cd i niebieską wtyczką wpinasz gniazdo aux tu w kaseciaku musisz kupić uniwersalną zmieniarkę cd taka kostka co udaje zmieniarkę i ma wejście aux



Dzięki za podpowiedz  ale  chyba  jednak się da. Jak dojdzie mi radio to potwierdzę. Wpinasz wtyczkę wcielasz cd i odtwarza przez Jacka.  Ale jeszcze nie testowałem. A zmieniarka mam lecz jeszcze się nie dostałem do niej albo nie działa albo instalacja. 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
No tak da się w kaseciaku jak założysz emulator z aux zamiast org zmieniarki cd

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 01.03.2018

No i nie puszcza zima [Obrazek: edb04c4302b8ea82bbcc811c8ece665c.jpg]

Pozdrawiam Łysy13


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - czechirus - 01.03.2018

U mnie na południu jeszcze lepiej
[Obrazek: comment_kRbbAkWYqgFd7GvkF1Z30C0MjyiJ20wL.jpg]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 01.03.2018

Jaki zasieg robi przy -19 Wink


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Piwek - 01.03.2018

(27.02.2018, 19:51)Marek napisał(a): W kaseciaku nie zrobisz aux naciskając 2x guzik cd to działa w radio co ma cd i niebieską wtyczką wpinasz gniazdo aux tu w kaseciaku musisz kupić uniwersalną zmieniarkę cd taka kostka co udaje zmieniarkę i ma wejście aux

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


No tym razem Marku się mylisz...
Mam kaseciaka, do którego podłączyłem niebieski AUX i działa. Nie mam zmieniarki.
Myk polega na tym, że są różne "niebieskie" wtyczki do różnych modeli radia. U mnie był grundic i do takiego dokupiłem AUX. Jak próbowałem różne inne przypadkowe niebieskie - radio nie reagowało Smile

Rozwiązanie - sprawdź producenta radia i pod tym kątem dokup AUX.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 01.03.2018

Jak by cos to mam taki kabelek moge pozyczyc do sprobowania.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 01.03.2018

(01.03.2018, 14:18)Piwek napisał(a):
(27.02.2018, 19:51)Marek napisał(a): W kaseciaku nie zrobisz aux naciskając 2x guzik cd to działa w radio co ma cd i niebieską wtyczką wpinasz gniazdo aux tu w kaseciaku musisz kupić uniwersalną zmieniarkę cd taka kostka co udaje zmieniarkę i ma wejście aux

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


No tym razem Marku się mylisz...
Mam kaseciaka, do którego podłączyłem niebieski AUX i działa. Nie mam zmieniarki.
Myk polega na tym, że są różne "niebieskie" wtyczki do różnych modeli radia. U mnie był grundic i do takiego dokupiłem AUX. Jak próbowałem różne inne przypadkowe niebieskie - radio nie reagowało Smile

Rozwiązanie - sprawdź producenta radia i pod tym kątem dokup AUX.


Dokładnie... działa dziś sprawdzilem... foto poniżej 



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - AMBRA - 03.03.2018

(01.03.2018, 19:17)speedykielce napisał(a):
(01.03.2018, 14:18)Piwek napisał(a):
(27.02.2018, 19:51)Marek napisał(a): W kaseciaku nie zrobisz aux naciskając 2x guzik cd to działa w radio co ma cd i niebieską wtyczką wpinasz gniazdo aux tu w kaseciaku musisz kupić uniwersalną zmieniarkę cd taka kostka co udaje zmieniarkę i ma wejście aux

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


No tym razem Marku się mylisz...
Mam kaseciaka, do którego podłączyłem niebieski AUX i działa. Nie mam zmieniarki.
Myk polega na tym, że są różne "niebieskie" wtyczki do różnych modeli radia. U mnie był grundic i do takiego dokupiłem AUX. Jak próbowałem różne inne przypadkowe niebieskie - radio nie reagowało Smile

Rozwiązanie - sprawdź producenta radia i pod tym kątem dokup AUX.


Dokładnie... działa dziś sprawdzilem... foto poniżej 
Potwierdzam bo też tak mam...
I faktycznie są różne kabelki

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


Menu