smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 06.11.2012

(06.11.2012, 20:35)PKO napisał(a): Chyba niepotrzebnie zadałem to pytanie Rolleyes skoro już wiadomo to ja jutro jestem umówiony na oględziny mojego Renault jest z 2007 i ma 220000 km przebiegu Crying

Ty masz auto użytkowe Confused do tych wersji samochodów wstawia się pancerne czyli proste podzespoły. Very happy Będzie dobrze.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 06.11.2012

(06.11.2012, 20:37)kanapa napisał(a):
(06.11.2012, 20:35)PKO napisał(a): Chyba niepotrzebnie zadałem to pytanie Rolleyes skoro już wiadomo to ja jutro jestem umówiony na oględziny mojego Renault jest z 2007 i ma 220000 km przebiegu Crying

Ty masz auto użytkowe Confused do tych wersji samochodów wstawia się pancerne czyli proste podzespoły. Very happy Będzie dobrze.

Sorry, ale te oględziny związane są ze sprzedażą Beer


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 06.11.2012

(06.11.2012, 20:43)PKO napisał(a): Sorry, ale te oględziny związane są ze sprzedażą Beer

Reanult odkupi to co ci sprzedał?Evil or very mad


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 06.11.2012

(06.11.2012, 20:45)kanapa napisał(a):
(06.11.2012, 20:43)PKO napisał(a): Sorry, ale te oględziny związane są ze sprzedażą Beer

Reanult odkupi to co ci sprzedał?Evil or very mad

Nie, wpada klient z W-wy Wink Ale mnie Robert wprawił w ... nastrój Evil or very mad Jutro będę jeździł jak emeryt (z całym szacunkiem) Very happy


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 06.11.2012

Wsadz gościa i po warszawie sam prowadz jak zawsze . Bo zniszczy furgona


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Nestor - 07.11.2012

To teraz, jak już jesteś "nastrojony" to klient ma szanse na duże rabaty Laughing


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 07.11.2012

Nie ujadajmy na francuzy, choć też jeden mnie zabolał - Renault Clio II 1.5 dCi - wymiana silnika po awarii wtryskiwacza i wypaleniu się z urwaniem fragmentu grzybka zaworu wydechowego. Natomiast nigdy nie miałem w nim problemów z elektryką.

W Citroenie Xsara co jakiś czas problem z elektryką - pękające przewody w przelotkach do drzwi, klapy bagażnika a nawet przetarta wiązka biegnąca sobie luzem po górze skrzyni biegów.

Z kolei przy japońskim silniku /Mitsubishi 2.5 V6/ usterka napinacza paska klinowego - nie paska rozrządu !!! - skutkowała złamaniem 12 zaworów i zgięciem pozostałych 12.

W silnikach koncernu VAG, 2.0 z common rail padał napęd pompy oleju zmuszając do wymiany wału korbowego oraz pompy oleju, a za kilkadziesiąt tysięcy pojawiały się mikropęknięcia w głowicy.

W każdej marce obecnie są mniej i bardziej udane modele aut. Skończyły się czasy aut którymi można było pokonywać miliony kilometrów, tylko od czasu do czasu je serwisując /wymieniając elementy normalnie zużywające się w eksploatacji/ a nie naprawiając ich podzespołów.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 07.11.2012

Przejazd na różowym, 300 pln i 6 punktów SadMadEvil or very mad


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 07.11.2012

[attachment=3529]Nowy wysprzęglik+ nowe kpl.sprzęgło SASCH + przednie klocki zrobione w 32 godz. od wstawienia do warsztatu za jedyne 2150. To całkiem dobra cena. Powinno być w pozytywach ale dla kontynuacji tematu jest tuSmile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 07.11.2012

Darku, to współczuję, ale było to pewnie dlatego, że na różowym a nie na żółtym Crying


Menu