smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 11.04.2018

(06.04.2018, 00:06)LAZY. napisał(a): Więc tak: zauważyłem jeden mankament który od czasu do czasu daje znać. Pojawiają się 3 kreski, silnik chodzi, ale jechać nie idzie. Wyłączam zapłon, włączam i mogę znowu normalnie jechać. Nie muszę czekać czy coś, gaszę, odpalam i jadę. Problem pojawia się sporadycznie, ale co ciekawe dwa razy  na tej samej ulicy i co ciekawsze w podobnym miejscu Mad   Jest tam sporo wyboi, więc chyba jakiś kabelek siada i traci połączenie raz na jakiś czas. Wiązka od skrzyni idzie przy interkulerze? Reszta fury bez zastrzeżeń.

Irytuję innych kierowców, pół biedy jak zjadę na pobocze,  gorzej jak mi raz na światłach tak odwalił   Crying

No to to samo co u mnie kiedyś. Sprawdź wtyczki z 2 stron, jedna przy aktuatorze (najlepiej na kanale, ale na wysokim krawężniku też się da. druga przy filtrze powietrza duza wtyczka, masakra żeby to znaleźć. (dużo przewodów)


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 11.04.2018

Nr telefonu z Niemiec

+4917644322398

Odebrałem 3x 547zł psu pod ogon.

Co dziwne u operatora mam blokade, ubezpieczenie na takie nr zobaczymy czy uznają reklamację.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 11.04.2018

A niby jak to dziala ze odebranie polaczenia nalicza kase ? Moze oddzwoniles ?


Co mnie dziś wkurzyło....?? - MariuszB - 11.04.2018

Od kiedy za odebrane połączenie w kraju operatora pobierana jest opłata?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 12.04.2018

Jeden drobny szczegół -   4917 to kierunkowy na Alor Setar w Malezji nie Niemcy .


Co mnie dziś wkurzyło....?? - PatiEK - 12.04.2018

Sporo niemieckich komórek ma numer zaczynający się od +49 176 xxx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 13.04.2018

(11.04.2018, 18:04)krzyss napisał(a): A niby jak to dziala ze odebranie polaczenia nalicza kase ? Moze oddzwoniles ?
Wlasnie odebrane naliczyło. Cisza w telefonie i po chwili sygnał utraconego połączenia, operator twoerdzi że to jakiś bot komputer wykonuje połączenia.
(12.04.2018, 06:41)RobsonWawa napisał(a): Jeden drobny szczegół -   4917 to kierunkowy na Alor Setar w Malezji nie Niemcy .
Na rachunku mam polaczenie z Niemiec

Dobra wieść jest taka że operator uznał reklamację kasy nie zwrócą ale zrobią rabat przy następnej fakturze.
Mimo że mam blokadę na takie połączenia to gdybym nie zobaczył sam i nie napisał to czeski film oni się sami nie odezwą.... echhh


Co mnie dziś wkurzyło....?? - damiano.o - 13.04.2018

O tyle dobrze, że nie będzie w plecy

Tapnięte z SG NOTE 8


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 13.04.2018

Nadal nie rozumiem jak za odebrane polaczenie mozna naliczyc pieniadze. Ktory to operator ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - BASTOS - 13.04.2018

(13.04.2018, 07:55)krzyss napisał(a): Nadal nie rozumiem jak za odebrane polaczenie mozna naliczyc pieniadze. Ktory to operator ?

Oczywiście ze można i to może zrobić każdy operator. Może to wynikać z trzech powodow.
1 Błąd systemu.
2. Rozmowa na koszt abonenta.
3 Tele oszuści.


Menu