smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 18.06.2018

Wstaw do naprawy do warsztatu blacharskiego nie do ASO i spokojnie naprawisz. Jeśli nie był "tuningowany" nie musisz tego robić w Łomiankach. Jak to np. Brabus lub inny to niestety najlepiej w ASO. Możesz oddać na tzw. bezgotówkę i warsztat niech się bije za Ciebie. Na faktury masz prawo naprawiać do wartości auta. Przerabiałem taką historię z moim poprzednim smartem (450 Cabrio 2001r.)


Co mnie dziś wkurzyło....?? - plesniak - 18.06.2018

Frygi do jakiego warsztatu? Blacharskiego? Profanacja. Raczej Plastikarskiego Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 19.06.2018

(18.06.2018, 23:24)plesniak napisał(a): Frygi do jakiego warsztatu? Blacharskiego? Profanacja. Raczej Plastikarskiego Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Ha ha ha

No dobra ale może być Lakierniczy ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Bocian - 19.06.2018

Mozecie kogoś zaufanego w Warszawie polecić komu dam upoważnienie i wszystko sam załatwi. Mi nie zależy żeby "zarobić" ale żeby Jacusia znowu jezdzacego uściskać. Ja osobiscie nigdy nie mialem tej watpliwej przyjemnosci walczyć z PZU i chętnie bym komuś łebskiemu to zlecił.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Maciek_M - 20.06.2018

Dostałem w twarz. Od smarta. Dwoma awariami naraz. Sad

Po włączeniu zapłonu zaczyna coś terkotać/furkotać/stukać z silnika. Nie było tego wcześniej. Badając motor ku mojemu zaskoczeniu ujrzałem plamkę oleum pod autem. Cały dół intercoolera zalany.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - osa24 - 21.06.2018

dostałem drugą ratę za smarta a jeszcze nim nie jeździłem :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 22.06.2018

No to ja chyba przebije wszystkich, mialem dzis dachowanie Smartem. co ciekawe, szybe boczna rozwalilem jak wysiadalem, a przednia kopnalem proteza tez przy wysiadaniu, nie jest to latwe ale pomoglo kilkanascie osob, jechalem z narzeczona i na szczescie nic nam sie nie stalo, ale bylo blisko latarni. szok ze to male autko jest takie pancerne, predkosc nie duza bo 60km/h ale byl film z wody na Armii Krajowej dla znających Gdańsk do domu juz 5km i niestety , poszedl w pole. Co ciekawe jak mnie laweta do holowala, to silnik i biegi dzialaja, uszkodzenoia procz szyb i kilku plastikow to 2 kola pelky po przekątnej i felgi do prostowania. Stelaż troche wgnieciony od strony pasazera. Szok !!!


Co mnie dziś wkurzyło....?? - damiano.o - 22.06.2018

To faktycznie szok! Dobrze, że Wam się nic nie stało

Tapnięte z SG NOTE 8


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 22.06.2018

Całe szczęście że jesteście obydwoje cali.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 22.06.2018

Się wyklepie i będzie śmigał.


Menu