smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 02.08.2018

(02.08.2018, 19:24)obwd-crash napisał(a):
(02.08.2018, 18:49)speedykielce napisał(a):
(02.08.2018, 14:35)obwd-crash napisał(a): 1. Od dołu samochodu - między turbiną za gruszką zaworu upustowego (wastegate), wężyk jak na zdjęciu


lub

2. U góry z przodu silnika, między kolektorem dolotowym a czujnikiem ciśnienia, czujnik ciśnienia wskazałem na zdjęciu, wężyk od kolektora dochodzi do niego od dołu. 

Bardzo dziękuję, jak zawsze mogę liczyć na pomoc Smile  skończę MODzic to wstawię foto.  Będę miał jeszcze jeden problem z dostanie. Się do stacyjki gdyż stworzyłem panel z budzikiem start stop ale muszę się spiąć w kostkę. Ale ta złośliwa gałka nie chce zejść...  No ale nie zanudzam  jeszcze raz Wielkie Dzięki za pomoc Smile

Ciągnąć do góry wzdłuż dźwigni i !!! NIE NACISKAĆ !!! guzika na gałce.

Dzięki. Właśnie tak robię ale siedzi jak przyklejony. Sporo uję sposobem bez ściągania gałki jeśli nie da rady będę probowal


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 03.08.2018

(02.08.2018, 20:11)speedykielce napisał(a):
(02.08.2018, 19:24)obwd-crash napisał(a):
(02.08.2018, 18:49)speedykielce napisał(a):
(02.08.2018, 14:35)obwd-crash napisał(a): 1. Od dołu samochodu - między turbiną za gruszką zaworu upustowego (wastegate), wężyk jak na zdjęciu


lub

2. U góry z przodu silnika, między kolektorem dolotowym a czujnikiem ciśnienia, czujnik ciśnienia wskazałem na zdjęciu, wężyk od kolektora dochodzi do niego od dołu. 

Bardzo dziękuję, jak zawsze mogę liczyć na pomoc Smile  skończę MODzic to wstawię foto.  Będę miał jeszcze jeden problem z dostanie. Się do stacyjki gdyż stworzyłem panel z budzikiem start stop ale muszę się spiąć w kostkę. Ale ta złośliwa gałka nie chce zejść...  No ale nie zanudzam  jeszcze raz Wielkie Dzięki za pomoc Smile

Ciągnąć do góry wzdłuż dźwigni i !!! NIE NACISKAĆ !!! guzika na gałce.

Dzięki. Właśnie tak robię ale siedzi jak przyklejony. Sporo uję sposobem bez ściągania gałki jeśli nie da rady będę probowal

Nie bardzo rozumiem gdzie mam z białym się wpiac.moze Ty rozgryziesz temat. Dzięki


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 03.08.2018

(03.08.2018, 08:25)speedykielce napisał(a):
(02.08.2018, 20:11)speedykielce napisał(a):
(02.08.2018, 19:24)obwd-crash napisał(a):
(02.08.2018, 18:49)speedykielce napisał(a):
(02.08.2018, 14:35)obwd-crash napisał(a): 1. Od dołu samochodu - między turbiną za gruszką zaworu upustowego (wastegate), wężyk jak na zdjęciu


lub

2. U góry z przodu silnika, między kolektorem dolotowym a czujnikiem ciśnienia, czujnik ciśnienia wskazałem na zdjęciu, wężyk od kolektora dochodzi do niego od dołu. 

Bardzo dziękuję, jak zawsze mogę liczyć na pomoc Smile  skończę MODzic to wstawię foto.  Będę miał jeszcze jeden problem z dostanie. Się do stacyjki gdyż stworzyłem panel z budzikiem start stop ale muszę się spiąć w kostkę. Ale ta złośliwa gałka nie chce zejść...  No ale nie zanudzam  jeszcze raz Wielkie Dzięki za pomoc Smile

Ciągnąć do góry wzdłuż dźwigni i !!! NIE NACISKAĆ !!! guzika na gałce.

Dzięki. Właśnie tak robię ale siedzi jak przyklejony. Sporo uję sposobem bez ściągania gałki jeśli nie da rady będę probowal

Nie bardzo rozumiem gdzie mam z białym się wpiac.moze Ty rozgryziesz temat. Dzięki
Ok. Chyba załapałam. Z przetwornika do zegara.  Dam znać jak działa narazie muszę przemyśleć jak zrobić trójnik bo w smarcie jest dość gruby przewód a w przekaźniki cieniutki


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 03.08.2018

(02.08.2018, 14:35)obwd-crash napisał(a): 1. Od dołu samochodu - między turbiną za gruszką zaworu upustowego (wastegate), wężyk jak na zdjęciu


lub

2. U góry z przodu silnika, między kolektorem dolotowym a czujnikiem ciśnienia, czujnik ciśnienia wskazałem na zdjęciu, wężyk od kolektora dochodzi do niego od dołu. 

A masz może orientację jaka jest średnica wewnątrz a tego przewodu ? Bo muszę zakupić trójnik. A ja niestety jestem bez kanału więc nie tak łatwo mi się tam dostać od góry .


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 04.08.2018

Nie wiem, ale z tego co mi się wydaje, u mnie w zestawie ze wskaźnikiem był także trójnik ze "stopniowanymi" średnicami, wężyk, opaski - praktycznie wszystko co potrzebne do montażu wskaźnika ciśnienia doładowania. Wystarczyło przeciąć wężyk przy turbinie w około połowie jego długości i założyć trójnik.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 04.08.2018

(04.08.2018, 07:16)obwd-crash napisał(a): Nie wiem, ale z tego co mi się wydaje, u mnie w zestawie ze wskaźnikiem był także trójnik ze "stopniowanymi" średnicami, wężyk, opaski - praktycznie wszystko co potrzebne do montażu wskaźnika ciśnienia doładowania. Wystarczyło przeciąć wężyk przy turbinie w około połowie jego długości i założyć trójnik.

Ok dzięki. U mnie jest tylko taki mały trojniczek. Ale dzięki za info będę kombinować )


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Maciek_M - 04.08.2018

Przerwę dyskusję o zegarku:

Jasnygwintkurczeblade! Deszcz, zamykam szybę, a tu przełącznik się zepsuł. Już od jakiegoś czasu działał gorzej, teraz pękł i nie chce zamykać. Na domiar złego jakoś się źle ułożył i wpadł w tę dziurę.

Czy mogę go zamienić z jednym z tych od tylnych szyb? Docelowo zamierzam go wymienić, ale potrzebuję na razie zamiennika.

Wysłane z SG Note4 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 04.08.2018

(04.08.2018, 16:14)Maciek_M napisał(a): Przerwę dyskusję o zegarku:

Jasnygwintkurczeblade! Deszcz, zamykam szybę, a tu przełącznik się zepsuł. Już od jakiegoś czasu działał gorzej, teraz pękł i nie chce zamykać. Na domiar złego jakoś się źle ułożył i wpadł w tę dziurę.

Czy mogę go zamienić z jednym z tych od tylnych szyb? Docelowo zamierzam go wymienić, ale potrzebuję na razie zamiennika.

Wysłane z SG Note4 przy użyciu Tapatalka

Hej. Jeśli jest taki sam jak w fortwo to mam lewy. Taki okrągły.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Maciek_M - 04.08.2018

Jeśli myślę o tym samym, to nie spasuje Daj, please, fotkę. Na razie zamienione.

Znalazłem. Niestety, całkiem co innego. Dzięki za chęci.

Wysłane z SG Note4 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 05.08.2018

Witam. Tak oglądam foty że spotkania w Łomiankach i widzę że w f2 macie ciemne szyby. Ja właśnie chciałem. Przyciemnic ale dowiedziałem się od znajomego z policji że w PL przednich wogole nie można tylko ewentualnie fabryka do 30%. Jak widzę nie bardzo się tym przejmujcie mu mojej radości. Pytanko czy mieliście przejścia z policją w tym temacie czy raczej rzadko zwracają uwagę? Dzięki.


Menu