smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Co mnie dziś wkurzyło....?? - damiano.o - 05.08.2018

Przednia boczna musi mieć przepustowość światła min. 70%. Kolega miał trochę mniej koło 61% (przyciemniane o 1 stopień) i niestety rwał na drodze, żeby mu DR nie zatrzymali. Innego diagnosta nie puścił, więc wszytko zależy od szczęścia ...... a decyzja Twoja Ja mam przyciemnione, ale tylko te małe z boku i na razie jest ok

Tapnięte z SG NOTE 8


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 06.08.2018

(05.08.2018, 22:04)damiano.o napisał(a): Przednia boczna musi mieć przepustowość światła min. 70%. Kolega miał trochę mniej koło 61% (przyciemniane o 1 stopień) i niestety rwał na drodze, żeby mu DR nie zatrzymali. Innego diagnosta nie puścił, więc wszytko zależy od szczęścia ...... a decyzja Twoja Ja mam przyciemnione, ale tylko te małe z boku i na razie jest ok

Tapnięte z SG NOTE 8
Ok dzięki za info. Ehhh przemyśle temat w takim razie.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 14.08.2018

Co mnie dziś. Co mnie dziś, ale tak do białości, tak że po prostu wyć: Szybką partaninkę mi ludzie wcisnęli. Wymiana brodzika z zabudową. OKeeej! Pociągnąłem nową instalację, zrobiłem kawałek zabudowy, nowe płytki, wszystko już prawie gotowe.
Dzisiaj wpadam stawiać kabinę i baterię przykręcić. Kabina postawiona, zostało ułożyć silikon i baterię zamontować.
Przykręcam baterię, nagle jakby groszówka na ziemię upadła : kolano przyścienne pękło jak orzech. Teraz pruć fugę, płytki, ścianę i kolano wymienić trzeba.

Merde. A grafik napięty jak plandeka na Żuku.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Arczi100 - 14.08.2018

Takie nasze życie, zawsze coś się musi wydarzyć
Dzisiaj o 6.30 wjeżdża pompa, gruszki w kolejce, zacieramy ręce i Zonk podchodzi kierowca mówi że tira wełny ma dla nas(cofnąć do hurtowni wełna przepadnie bo na rynku brak,) więc rękawy do góry i do roboty Sorry taki mamy klimat


Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 14.08.2018

A mnie dziś wkurzyło coś w tylnym kole. A mianowicie jak skręcamy w prawo to w tylnym lewym kole tak jakby coś chrupalo... nie wiem czy to może być łożysko czy przegub... I takie wrażenie lekkiego pływania koła... miał ktoś coś takiego ? Będę wdzięczny za podpowiedź...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 14.08.2018

(14.08.2018, 17:35)speedykielce napisał(a): A mnie dziś wkurzyło coś w tylnym kole. A mianowicie jak skręcamy w prawo to w tylnym lewym kole tak jakby coś chrupalo... nie wiem czy to może być łożysko czy przegub... I takie wrażenie lekkiego pływania koła... miał ktoś coś takiego ? Będę wdzięczny za podpowiedź...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odniosłem auto i ani grama luzu na kole. Czyżby to skrzynia się odzywała przy skręcie w prawo ? Może przgub ? Bo czuje lekkie pływanie auta. Ale kurczę na pierwszy rzut oka nic nie widzę:(

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 14.08.2018

(14.08.2018, 17:54)speedykielce napisał(a):
(14.08.2018, 17:35)speedykielce napisał(a): A mnie dziś wkurzyło coś w tylnym kole. A mianowicie jak skręcamy w prawo to w tylnym lewym kole tak jakby coś chrupalo... nie wiem czy to może być łożysko czy przegub... I takie wrażenie lekkiego pływania koła... miał ktoś coś takiego ? Będę wdzięczny za podpowiedź...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odniosłem auto i ani grama luzu na kole. Czyżby to skrzynia się odzywała przy skręcie w prawo ? Może przgub ? Bo czuje lekkie pływanie auta. Ale kurczę na pierwszy rzut oka nic nie widzę:(

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Wygląda na to że przegub się kończy:/ ehhh no cóż w wolnej chwili biorę się za przeguby Wink

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Maciek_M - 19.08.2018

Trochę wkurzyło, a trochę rozbawiło:

Oto przed państwem prototypowa wersja specjalna Exclusve:[Obrazek: 41328038dc76ca7100d53d2d15f2dcfb.jpg]

Wysłane z SG Note4 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kubson991 - 20.08.2018

Co mnie wkurzyło ? standardowa wymiana oleju fitrów ? a tu cyk cieknie z chłodnicy wydatek +250 z Niemiec sciagana Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Julita - 20.08.2018

Mam problem z ruszaniem z jedynki. Auto się męczy, zaczyna harczeć i blokuje mi pedał hamulca. Dziś zalicZyłabym wjazd w tyłek innemu pojazdowi. Dziwne bo żadna kontrolka się nie zapala. Na większych obrotach nie ma problemu. Co to może być?


Menu