smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 20.08.2018

Brak wspomagania ham.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 21.08.2018

Nawet nie wiemy jakie ma auto... ale stawiam na koronki abs.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Julita - 21.08.2018

Smarcik rocznik 2005Smile Także trochę staruszek. Wzięłam auto mamie i chyba za bardzo go przycisnęłam. Podrzucę go do polecanego przez Was Pana Marka niech sprawdzi. Myślicie że to będzie spory koszt naprawy?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 21.08.2018

Ruszanie to koronki albo sprzeglo, albo jego silownik. 300-2000 zaleznie od diagnozy. Niech marek sprawdzi i juz. To dobry mechanik.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - seba842005 - 21.08.2018

Wymieniłem amory przód i pojechałem na przegląd. Okazało się, że tył do roboty amory i ręczny  Laughing


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 30.08.2018

Walka z kolejnym dostawcą internetu.
Płacę za 120 Mb/s a prędkość 0 / zero / null.
Niby cosik sie dzieje na linii od tygodnia.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 30.08.2018

Kanapa a skąd masz internet .
Kabel czy mobilny

Pozdrawiam Łysy13


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - meselek - 30.08.2018

Dzisiaj pan diagnosta na przeglądzie zwrócił mi uwage, odnośnie siateł dziennych, a konkretnie chodziło mu o to że po właczeniu pozycji , światła dzienne przygasały a powinny gasnąć.Pieczątkę postawił ale .......... Inna sprawa że na poprzednich przeglądach , byłem w tym samym miejscu u tego samego diagnosty. pytanie dlaczego moje światła dzienne nie gasną po właczeniu pozycji. pozdrawiam


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 30.08.2018

(30.08.2018, 20:19)ŁYSY13 napisał(a): Kanapa a skąd masz internet .
Kabel czy mobilny

Pozdrawiam Łysy13


UPC - kabel mam.
Orange - już używałem i dziękuje.
Podobno światłowód będzie na koniec roku - zobaczymy.
Ratuję się mobilnym transferem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - damiano.o - 30.08.2018

Bo masz je podłączone z tzw opcją dimmer. Faktycznie przy pozycjach powinny się świecić tylko pozycyjne. Albo zamiast pozycyjnych wsadź sobie imitacje żarówek wtedy funkcję pozycji będą pełniły przygaszone dzienne. Wtedy jest ok. Nie mogą się świecić jednocześnie i pozycyjne i dzienne (nawet przygaszone)
(30.08.2018, 20:48)meselek napisał(a): Dzisiaj pan diagnosta na przeglądzie zwrócił mi uwage, odnośnie siateł dziennych, a konkretnie chodziło mu o to że po właczeniu pozycji , światła dzienne przygasały a powinny gasnąć.Pieczątkę postawił ale .......... Inna sprawa że na poprzednich przeglądach , byłem w tym samym miejscu u tego samego diagnosty. pytanie dlaczego moje światła dzienne nie gasną po właczeniu pozycji. pozdrawiam

Tapnięte z SG NOTE 8


Menu