smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - raffa - 26.07.2019

Nie widać, szczerze mówiąc. Wymieniałem piasty z przodu, więc miałem (o dziwo) śruby w rękach, ale nie kojarzę, jakiej są długości. Tak czy inaczej, cholercia, niefajnie :(
Do zrobienia, ale dłubania trochę będzie.
Koła przykręcane pneumatem?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - BASTOS - 27.07.2019

(26.07.2019, 18:55)Bocian napisał(a): Niestety nie przeszedłem przeglądu diagnostycznego. Diagnosta już tak na koniec wyszedł z smartka, powiedział że jest wszystko bardzo ok ale.... szybki ma Pan przyciemnione (nadmienię że delikatnie bez ekstrawagancji ) i przeglądu auto nie przejdzie. No żesz kur.... na nać. Służbista mi się trafił Crying Confused
A teraz wyobraź sobie taką sytuację, wyjeżdżasz od diagnosty i zaraz zatrzymuje Cię policja. Dochrzaniaja się do szybek, patrzą a tu świeży przegląd. Ty dostajesz mandacik itp. a co może dostać diagnosta?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 27.07.2019

(27.07.2019, 06:21)BASTOS napisał(a):
(26.07.2019, 18:55)Bocian napisał(a): Niestety nie przeszedłem przeglądu diagnostycznego. Diagnosta już tak na koniec wyszedł z smartka, powiedział że jest wszystko bardzo ok ale.... szybki ma Pan przyciemnione (nadmienię że delikatnie bez ekstrawagancji ) i przeglądu auto nie przejdzie. No żesz kur.... na nać. Służbista mi się trafił Crying Confused
A teraz wyobraź sobie taką sytuację, wyjeżdżasz od diagnosty i zaraz zatrzymuje Cię policja. Dochrzaniaja się do szybek, patrzą a tu świeży przegląd. Ty dostajesz mandacik itp. a co może dostać diagnosta?
Ja też wczoraj miałem przegląd.... I drapali się Panowie diagnosci po głowie że dwadzieścia minut o moje przednie lampy .... Smile ale stwierdzili że nie ma problemu Smile[Obrazek: b43fd3fd294484ec1d4f61f69131103f.jpg]

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - wladimir - 27.07.2019

A mnie dziś wkurzył fakt, gdy dowiedziłem się, że trzeba będzie zapłacić za zezłomowanie auta. Bo jest taki przepis, który mówi, że przy oddaniu auta na szrot, jego waga nie może być niższa niż 90% tego co jest w dowodzie rejestracyjnym.

Takie są przepisy i auto szroty mogą je oczywiście egzekwować.

Koszta - https://mamauto.pl/ile-za-zlomowanie-auta-w-2019/ - tutaj możesz sprawdzić.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Bocian - 27.07.2019

Ja rozumiem o co chodzi ale w poprzednim smarciku rok temu i wcześniej ten sam diagnosta się nie czepiał więc się nie spodziewałem "strzała" z tej strony Laughing


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Jerzman - 27.07.2019

Ciekawe jak auto z niebieskimi światłami przeszedł przegląd okresowy... a na jakim poziomie była światłość i linia odcięcia świateł mijania?!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 27.07.2019

(27.07.2019, 10:59)Jerzman napisał(a): Ciekawe jak auto z niebieskimi światłami przeszedł przegląd okresowy... a na jakim poziomie była światłość i linia odcięcia świateł mijania?!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przeszedł bez problemu. Ponieważ to.folia permanentna Cameleon. Nic nie zmieniło w linku odcięcia nic nie przyciemnia ( przepustowość 100%) barwa biala w połączeniu z żarówkami ( Blu light). W zależności od kąta padania światła folia mieni się na różne kolory z przewagą niebieskiego.

Panowie na pierwszy rzut oka kręcili głowa, ale zapalił swiatla i posprawdzali i... dali przyzwolenie hehe.


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Jerzman - 27.07.2019

Aha, spoko Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 29.07.2019

Wiem że mało w temacie, ale przestrzegam, na pewno coś kupujecie i używacie kurierów. Mój przydaek z dzisiaj.

Ta firma FedEx to jest jakaś kpina w biały dzień. Nadana została do mnie przesyłka. Dostałem informację że przesyłka została doreczona, by się nawet zgadzało bo w domu była moja mama. Jakie było zdziwienie że paczki w domu nie ma. Po tygodniu walki nadawcy z FedEx dostaliśmy informację że paczka zostałą zostawiona w piekarni, na drugim koncu osiedla , ok mysle odbiore, nie ma problemu. (na maila czekalismy tydzien) ide dzis do piekarni jednej z 4 pod tym aresem, oczy wielkie jak bochenki chleba, w zadnej piekarni nie ma punktu odbioru przesylki, no bo sanepid etc, logiczne) poszedlkem jeszcze do 2 obok to samo, poszedlem do 2 punktow znanych mi ze zrzutu przesylek na ulicy, i co i nic amba fatima Fedex nie poczuwa sie do znalezienia przesyłki, mogą odda koszty "usługi" To ja mam w d.. taka firmę. Przesyłka jest nie do odworzenia bo to produkt orginalny i dosc rzadki, ale co tam, zatrudniamy zlodziei i co nam zrobicie ?


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 29.07.2019

Kurierzy ogólnie w kulki sobie lecą ostatnio.
Do jednej fabryki mi przesyłki nie dostarczyli w zeszłym tygodniu.
Niby nikt na bramie nie otwierał - 2 dni pod rząd. A produkcja w fabryce 18 godzin na dobę.
Klient ma sobie zapylać sam po paletę na Depot DHL.

Jaja i tyle.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


Menu