smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Jarecki - 18.11.2014

Zmiana terminu spotu w Łomiankach


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 18.11.2014

(18.11.2014, 12:33)Jarecki napisał(a): Zmiana terminu spotu w Łomiankach

i mnie też ... Sad


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 18.11.2014

Mysle ze wszystkich


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - mozdzerka - 19.11.2014

Ano przykre , dla mnie drugi termin na jazdę do stolycy jest nierealny(:


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Cassidy - 20.11.2014

2 błotniki porysowane :( to już w sumie chyba 6 obcierka, której nie byłem światkiem i będę musiał to malować na własny koszt :( bardzo żałuje, że nie wykupiłem AC chytry dwa razy traci :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - mermen124 - 20.11.2014

Dziś rano idę do smerfa, przekręcam kluczyk, świece zgasły, odpalam... i .... kręci jak wściekły i NIC. Wyłączyłem zapłon, powtórka grzania świec, odpał i... kręci, kręci i ledwo ledwo załapał, przy okazji biała chmurka dymu się pojawiła. Potem już o tyka palił (jak zawsze zresztą). I tak mi się niekorzystnie dzień zacząłSad
A tak na marginesie.... co to może być?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Cassidy - 20.11.2014

Grzanie na ostatnim biegu się skończyło ;/


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 23.11.2014

Takie małe coś pod kierownicą.. w tym jest moduł świateł, wycieraczek, spryskiwaczy, przerywacz itd..

jak spalił się lewy kanał przerywacza to trzeba wymienić to całe ustrojstwo.. cena nowego 850 zł..
używane moduły które są na allegro przeważnie działały mi po 2-3 miechy.. koszt takowego używanego 450 zł.. i wkurzające jest to że jak nie awaryjne i lewy migacz, to światła drogowe.. potem światła postojowe..
4 raz to wymieniam ... wkurzające..
moduł z Iveco daily jakby coś..


Odp: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 23.11.2014

Zaczyna się zima [Obrazek: 505010021abfb846829bd9d4f34aa08c.jpg][Obrazek: 0c87f1d6924c59d6a95e5cf2d4614bdb.jpg]

SONY Z3 compact Łysy 13


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 23.11.2014

(23.11.2014, 12:05)Guniu napisał(a): Takie małe coś pod kierownicą.. w tym jest moduł świateł, wycieraczek, spryskiwaczy, przerywacz itd..

jak spalił się lewy kanał przerywacza to trzeba wymienić to całe ustrojstwo.. cena nowego 850 zł..
używane moduły które są na allegro przeważnie działały mi po 2-3 miechy.. koszt takowego używanego 450 zł.. i wkurzające jest to że jak nie awaryjne i lewy migacz, to światła drogowe.. potem światła postojowe..
4 raz to wymieniam ... wkurzające..
moduł z Iveco daily jakby coś..


Wala Ci sie pewnie przekazniki takie same mam w BMW (wymienialem od centralnego zamka). Wymienia sie pewnie te trzy male kwadraciki. Koszt jednego to ok 50zl + wymiana ok 50-100zl Z ktorego roku to iveco ? i daj lepsze zdjecie tak zeby bylo dokladnie widac co jest na przekaznikach.


Menu