smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gantz - 09.12.2014

Lazy - sprawdź teraz czy jest OK!
Sprawdzałem wcześniej i nie miałem ruchu na zablokowanych IP.
Pzdr


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gantz - 09.12.2014

Przebieg w roadsterze :([attachment=9491]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - D1-Pati - 09.12.2014

Ehh u mnie 3x tyle :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 09.12.2014

Koledzy nie martwcie się, w końcu samochody są do jazdy a nie oglądania, każdy km zapewne sprawia wam radość z jazdy.. jak mialem nowe dostawczaki, to taki przebieg jak 40 tysi to miałem po 3 miesiącach Wink martwiłem się wtedy co to będzie jak stuknie 100 tysi.. nie żałuję żadnego kilometra, moim smartem zrobiłem do tej pory koło 5 tysięcy i gdybym miał czas i potrzebe z chęcią ztobiłbym już ze 20 000 Wink


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 11.12.2014

a to tak z wczorajszego puknięcia mnie w Poznaniu.. jechałem zadowolony a kobitce się noga ześlizgnęła na światłach..niby nic ale mnie to wkurza..
Jutro mam rzeczoznawce.. ciekawe co on powie..


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Jarecki - 11.12.2014

A czemu taki brudny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 11.12.2014

(11.12.2014, 14:05)Jarecki napisał(a): A czemu taki brudny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wczoraj u nas padał śnieg i droga była mokra zdjęcie robiłem w poznaniu na miejscu stłuczki.. jutro rzeczoznawca przyjedzie kazali mi nic go nie myć jutro pewnie go umyje.. juz mam powoli dośc tego samochodu Dodga czy iveco by nawet nie było śladu po takim puknięciu a tu się od razu zderzak chowa..


Na poprawę humoru - RobsonWawa - 11.12.2014

(11.12.2014, 13:30)Guniu napisał(a): a to tak z wczorajszego puknięcia mnie w Poznaniu.. jechałem zadowolony a kobitce się noga ześlizgnęła na światłach..niby nic ale mnie to wkurza..
Jutro mam rzeczoznawce.. ciekawe co on powie..

Tak sobie czytam i czytam i wyczytałem , że kobitka kopała w światła ale jej się noga ześlizgnęła i uszkodziła Ci zderzak Very happy Ciekawa historia SmileSmileSmile
( to tak na poprawę humoru )
Pozdrawiam


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 11.12.2014

(11.12.2014, 19:30)RobsonWawa napisał(a):
(11.12.2014, 13:30)Guniu napisał(a): a to tak z wczorajszego puknięcia mnie w Poznaniu.. jechałem zadowolony a kobitce się noga ześlizgnęła na światłach..niby nic ale mnie to wkurza..
Jutro mam rzeczoznawce.. ciekawe co on powie..

Tak sobie czytam i czytam i wyczytałem , że kobitka kopała w światła ale jej się noga ześlizgnęła i uszkodziła Ci zderzak Very happy Ciekawa historia SmileSmileSmile
( to tak na poprawę humoru )
Pozdrawiam

Wszystko jest dobre by humor poprawić Smile Dzieki Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 11.12.2014

Taka pogoda i to nie błoto tylko jakąś mazia i ciężko się myje


Menu