smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 12.02.2015

Nie zazdroszcze :( dobrze ze potracona ok, miales AC ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 12.02.2015

(12.02.2015, 19:54)D1-Pati napisał(a): Niestety :/ na szczęście żyje (poszkodowana) i nie moja wina

WowCrying To Ci chłopie współczuję z całego serca, stłuczka to stłuczka, ale takie zdarzenie...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 12.02.2015

Uszkodzona tasiemka w kierownicy z manetkami - błąd poduszki gazowej - kierownica nowa , założona 2 miesiące temu. Z badania multimetrem wynika przerwa obwodu jednej ścieżki dotyczącej poduszki, pozostałe ścieżki są sprawne.
Dobrze że miałem starą kierownicę i tasiemka od niej pasowała do nowej z manetkami (pomimo tego że była w pełni sprawna przy demontażu 2 miesiące temu, na wszelki wypadek ją też sprawdziłem multimetrem, wszystkie ścieżki są sprawne).
Jutro jadę na SD i zobaczę czy już wszystko jest OK.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 13.02.2015

przyszło mi pismo z radiofoni i telewizji o niezapłaconym rachunku za abonament rtv.. z 2010 roku na kwotę : 5 gr... koszty postępowania 11 zł, odsetki 35gr.. dopiero teraz.. nie można było wcześniej.. odesłałem już to pismo gdyż podobno się to przedawniło, a ja już dawno nie posiadam tv zarejestrowanego.. bo ten w samochodzie nie był rejestrowany..


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 13.02.2015

Przejażdżka po auto.(nie Smart) Sprzedający salon MB w woj. mazowieckim. Auto w opisie: salon Polska, pierwszy właściciel wykupiony z leasingu ,bezwypadkowy , przebieg itd. > Pasuje więc jadę.
Na miejscu wychodzi, ewidentnie MB DE , sprowadzony prawdopodobnie po szkodzie, zrobiony potem lesingowany. W trakcie chyba miał jakąś przygodę, o czym świadczy stan naklejki i rocznik szyby. Tracę wiarę w rzetelność pozostałych danych i wracam z wycieczki. Przynajmniej przegoniłem Smarcika Very happy
Stracone pół dnia ale zrzucam to na pt.13 Wink


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 13.02.2015

To lipka przekonać się do ogłoszeń. Smarta mogłeś pogonić tak do znajomych np pomorskie

ŁYSY13. SONY Z3 compakt


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 13.02.2015

W tamtą stronę to w niedzielę Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 13.02.2015

RobsonWawa Jakiej Gwiazdy poszukujesz ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 13.02.2015

Ładnej całej i bogato wyposażonej.

ŁYSY13. SONY Z3 compakt


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 13.02.2015

Robert jak chcesz w miarę pewną świerzą używkę pod leasing to tylko Niemcownia.
W co celujesz? Może Brabus coś ma na stanie do pchnięcia? Wink
Daj info na priva.


Menu