smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 05.03.2015

No tak jak pisał Robert ptaszyska są wyedukowane Very happy Czyli całe szczęście że mamy taką pogodę i daszek był złożony


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 06.03.2015

to jakaś epidemia lub masowa zemsta ptaków na smartach.. odkurzałem dzisiaj swojego, i przez otwarte drzwi od pasażera trafił na siedzisko..


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - marcinmid - 06.03.2015

Inteligentni inaczej rodacy używający do jazdy we mgle świateł do jazdy dziennej na ruchliwej obwodnicy Warszawy.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 06.03.2015

Lub przeciwmgielnych w korku, jak się stoi za takim .... to można oślepnąć


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 06.03.2015

To wina auto włączniki tak działają nie widzą mgły

ŁYSY13. SONY Z3 compakt


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 06.03.2015

I to jest problem, jak jedyny przejaw inteligencji w samochodzie, to czujnikiWink


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - IcaMek - 06.03.2015

Dzisiejszej nocy, dokładnie po godzinie 1 zadzwonił do mnie przyjaciel i poprosił o pomoc, ponieważ jego auto nie dało rady dojechać do domu. Oczywiście bez zbędnej dyskusji ubrałem się i wyruszyłem, aby tej pomocy udzielić. Niestety po drodze nieuważny kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył moje auto w tył, a jako, że dzisiejszej nocy w moim mieście na ulicach była tzw. szklanka to zaczęło mną obracać, wyrzuciło na bardzo wysoki krawężnik i zatrzymałem się dopiero na płocie. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, a w pobliżu nie było żadnych ludzi ani kamer. Efekt: Auto nadaje się już tylko do kasacji. Dzięki Bogu nic mi się nie stało, ale sam fakt ludzkiej znieczulicy mnie przeraził. Człowiek, któremu zniszczyłem deski w płocie okazał się być bardzo życzliwy i powiedział, że sam sobie to naprawi, a jako, że nie jestem za przeproszeniem dupkiem to dziś pojechałem do tego Pana z deskami i razem naprawiliśmy szkodę. Fatalny dzień. :( (Auto, którym się poruszałem nie było autem marki Smart)


Odp: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kotomysz - 06.03.2015

Szkoda auta, dobrze, że Ci się nic nie stało. Ale tego co Ci walnął, powinni do nich za ucieczkę strzelać...

Wysłane z mojego LG-D855


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - D1-Pati - 06.03.2015

Kurde ale kicha, a zauważyłeś markę pojazdu i w którym kierunku odjechał? Może gdzies dalej były kamery które mogły to uchwycić. Szlag by mnie trafił przez tą bezradność :/


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 06.03.2015

Trzeba koniecznie te kamerki montować i to dobrej jakości żeby tablice wyraźnie było widać.
Koszty są, ale kamerka ma status przechodni i zawsze można jej użyć gdzie indziej.


Menu