smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - IcaMek - 06.03.2015

(06.03.2015, 21:01)D1-Pati napisał(a): Kurde ale kicha, a zauważyłeś markę pojazdu i w którym kierunku odjechał? Może gdzies dalej były kamery które mogły to uchwycić. Szlag by mnie trafił przez tą bezradność :/

Widziałem tylko, że było to czerwone auto, lecz ze względu na oślepiające mnie światła nie byłem w stanie określić marki. Niestety w miejscu w którym się znajdowałem nie było kamer, ponieważ jest to miejsce na obrzeżach miasta.

(06.03.2015, 18:04)kotomysz napisał(a): Szkoda auta, dobrze, że Ci się nic nie stało. Ale tego co Ci walnął, powinni do nich za ucieczkę strzelać...

Wysłane z mojego LG-D855


Auto rzecz nabyta i ja również najbardziej cieszę się, że nic poważnego mi się nie stało.

(06.03.2015, 21:18)LAZY. napisał(a): Trzeba koniecznie te kamerki montować i to dobrej jakości żeby tablice wyraźnie było widać.
Koszty są, ale kamerka ma status przechodni i zawsze można jej użyć gdzie indziej.

Oczywiście, że warto, aczkolwiek auto, które mnie uderzyło było po mojej lewej stronie i wątpie, że byłoby cokolwiek widać. Na całe szczęście udało mi się troszkę uciec i dzięki temu ucierpiało tylko auto, a nie ja, bo inaczej dostałbym w drzwi.

Dziękuję Wam za słowa otuchy. Smile

Pozdrawiam.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 12.03.2015

Wczoraj moja Pchełka wylądowała na lawecie z powodu wycieku paliwa :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 12.03.2015

ehh dzis w Gorzowie dzień tyrania Smarta..,
jak co dzień podjechałem pod znaną w Gw Panoramę, przyjechał towar, było 7 kierowców tirów.. jeszcze nikt mnie tak nie wygwizdał jak sędziego kalosza z powodu samochodu..
przy takim tłumie anty smartowców nie miałem możliwości niestety odeprzeć wszystkich zarzutów.. no ale co tam.. generalnie denerwuje mnie ta zazdrość ludzka jak podjedziesz czystym pachnącym samochodem.. krytyka od razu zapewniona, gdybym podjechał starym poldkiem nikt by nic nie powiedzial.. 2 sprawa robiłem foty smarcika pod domkiem, podjechała śmieciara i od razu wysiadło 2 byczków i żarty że strefa zgniotu na zderzaku z tyłu i że Smart pasuję idealnie by go śmieciarką podnieść.. czasem to by się przydało wyciągnąć jakiś karabin i postrzelać.. macie czasem takie złośliwe gadki dotyczące waszego smarciaka ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Piterson - 12.03.2015

(12.03.2015, 12:57)Guniu napisał(a): ehh dzis w Gorzowie dzień tyrania Smarta..,
jak co dzień podjechałem pod znaną w Gw Panoramę, przyjechał towar, było 7 kierowców tirów.. jeszcze nikt mnie tak nie wygwizdał jak sędziego kalosza z powodu samochodu..
przy takim tłumie anty smartowców nie miałem możliwości niestety odeprzeć wszystkich zarzutów.. no ale co tam.. generalnie denerwuje mnie ta zazdrość ludzka jak podjedziesz czystym pachnącym samochodem.. krytyka od razu zapewniona, gdybym podjechał starym poldkiem nikt by nic nie powiedzial.. 2 sprawa robiłem foty smarcika pod domkiem, podjechała śmieciara i od razu wysiadło 2 byczków i żarty że strefa zgniotu na zderzaku z tyłu i że Smart pasuję idealnie by go śmieciarką podnieść.. czasem to by się przydało wyciągnąć jakiś karabin i postrzelać.. macie czasem takie złośliwe gadki dotyczące waszego smarciaka ?

Dziwne rzeczy Ciebie spotykają, ja osobiście jestem odbierany pozytywnie w smarcie, nawet kierowcy TIR-ów jak ich wyprzedzam !!! to mrugają mi światłami i czasem pokiwają miło ręką, a nie jest to gest pogróżki, a pozdrowienia.
Jak na razie to nie miałem ani razu przykrej złośliwości ze strony innych kierowców, ani jak stałem na parkingu, ani jak jechałem.
W Gorzowie byłem nim już kilkukrotnie, i też nie miałem niemiłych sytuacji, ale może dlatego że mnie tam nie znają, a Ciebie znają, stąd te docinki w Twoją stronę Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 12.03.2015

Akurat tu masz racje mnie tu prawie wszyscy znają, zawsze albo tirem lub busem bądź Ramem a smartem hmm nie wiem niektórzy myślą chyba że smart to 2 koła warte i downgrade społeczny w samochodzie..


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 12.03.2015

Ja mam wylane na takie dogryzanie i smieje sie razem z gosciem ktory dogryza ostatnio slyszalem abym nie parkowal kolo smietnika bo ktos sie pomyli i smieci u mnie w aucie wyladuja to taka polska zazdrosc Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 12.03.2015

Kiedyś informatyk u mnie w firmie:
- Panie Darku, a z Pana to się nie śmieją, że Pan jeździ takim samochodem?
odp.
- śmiać to ja się śmieję, jak patrzę jak jeździcie i szukacie miejsc do parkowaniaSmile

i ... zapadła cisza i skończyły się "docinki"


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - D1-Pati - 12.03.2015

(12.03.2015, 12:57)Guniu napisał(a): ehh dzis w Gorzowie dzień tyrania Smarta..,
jak co dzień podjechałem pod znaną w Gw Panoramę, przyjechał towar, było 7 kierowców tirów.. jeszcze nikt mnie tak nie wygwizdał jak sędziego kalosza z powodu samochodu..
przy takim tłumie anty smartowców nie miałem możliwości niestety odeprzeć wszystkich zarzutów.. no ale co tam.. generalnie denerwuje mnie ta zazdrość ludzka jak podjedziesz czystym pachnącym samochodem.. krytyka od razu zapewniona, gdybym podjechał starym poldkiem nikt by nic nie powiedzial.. 2 sprawa robiłem foty smarcika pod domkiem, podjechała śmieciara i od razu wysiadło 2 byczków i żarty że strefa zgniotu na zderzaku z tyłu i że Smart pasuję idealnie by go śmieciarką podnieść.. czasem to by się przydało wyciągnąć jakiś karabin i postrzelać.. macie czasem takie złośliwe gadki dotyczące waszego smarciaka ?

U mnie dzisiaj podobnie... Podjeżdżam do zaprzyjaźnionego wulkanizatora zmienić ogumienie. Wulkanizator uśmiecha się życzliwie i pokazuje na moją dziewczynkę i mówi do klienta który stoi obok "o! takie by sobie Pan kupił" - a w odpowiedzi "eee Paaanie! To jest auta dla bab" ... ręce opadają... :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 12.03.2015

U mnie panuje jedynie cisza jak podjade Ramem, lub czymś podobnym o do tego auta nie ma jakiej łatki przyczepić, GAPA. ja generalnie też mam na to wylane, tylko nie rozumiem co to tym wszystkim ludzikom daje ? satysfakcje, że kogoś pojechali? Ja średnio codziennie obracam się w nowych osobach co mnie nie znają, kierowcy są z całej Polski dlatego też odpada to że mnie znają i wiedzą że mnie to wkurza Very happy
Samochód dla bab.. Maurycy to jest jeszcze nawyk z podstawówki gdy ten tekst był modny.. Very happy bo ktoś np miał czerwony plecak, lub w lakierkach szedł do komunii Very happy moja 2 połowa śmiga Ramem aż miło a bardziej samochód dla faceta.. i nigdy mi go nigdzie nie przerysowała Very happy


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - D1-Pati - 12.03.2015

(12.03.2015, 16:55)Guniu napisał(a): U mnie panuje jedynie cisza jak podjade Ramem, lub czymś podobnym o do tego auta nie ma jakiej łatki przyczepić, GAPA. ja generalnie też mam na to wylane, tylko nie rozumiem co to tym wszystkim ludzikom daje ? satysfakcje, że kogoś pojechali? Ja średnio codziennie obracam się w nowych osobach co mnie nie znają, kierowcy są z całej Polski dlatego też odpada to że mnie znają i wiedzą że mnie to wkurza Very happy
Samochód dla bab.. Maurycy to jest jeszcze nawyk z podstawówki gdy ten tekst był modny.. Very happy bo ktoś np miał czerwony plecak, lub w lakierkach szedł do komunii Very happy moja 2 połowa śmiga Ramem aż miło a bardziej samochód dla faceta.. i nigdy mi go nigdzie nie przerysowała Very happy

Hah daj spokój Smile Ja nawet się tym nie przejmuję Smile 90% osób nawet nie wie co to za marka wiec tym bardziej mam na to... Very happy Wiem jedynie jaka będzie przyjemność w lecie jechać bez daszku Very happy


Menu