smartklub.pl
[450] Spalanie 0.8 cdi - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Ogólne (http://smartklub.pl/f-ogolne--87)
+---- Wątek: [450] Spalanie 0.8 cdi (/t-450-spalanie-0-8-cdi--5194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - Gość - 22.10.2008

Widzę Marcin że chcesz zmienić świat, a przynajmniej niektóre sprawy, pomieszkaj w małej mieścinie to wiele spraw zrozumiesz, a anonimowości nie utrzymasz, tego możesz być pewny, pamiętaj również że w takiej miejscowości główną rolę "grają" znajomości, a bez nich możesz szybko splajtować, to tak w bardzo dużym skrócie.

Polska i Polacy zmienią się, tego można być pewnym, lecz nie nastąpi to za naszego życia, na to potrzeba kilku pokoleń Sad
lecz aby zmienili się Polacy to Polską MUSI rządzić mądry rząd i to nie jeden lecz przez kilkanaście lat kilka ekip, jesteś w stanie zapewnić to? odpowiem za ciebie....nikt tego nie zapewni, tak wielu Polaków myślało wybierając Wałęsę a następnie Kwaśniewskiego na Prezydentów, byliśmy pewni że już gorzej nie może być, będzie tylko lepiej, okazuje się być inaczej, teraz "wieszamy psy" na nich, na ich decyzjach, a przecież sami ich wybraliśmy.

Także, na finał Marcin.... pozostawmy ten temat za zakończony ponieważ oprócz indywidualnej satysfakcji z ukarania jednego ajenta stacji mandatem 500 złotowym nie uzyskamy nic więcej, a przykładem jest, a właściwie są, trwające rozprawy mafii paliwowej, łatwo domyśleć się finału.


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - PKO - 23.10.2008

z ta polityka to was Panowie troszeczke ponioslo ale faktycznie karalnosc stacji bezynowych za przekrety jest co najmniej smieszna i dla tego problem bedzie sie nasilal a wladza kolejne kilkanascie lat nie wpadnie na to zeby te kary byly proporcjonalne do szkodliwosci czynu Mad


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - Gość - 23.10.2008

Cytat:autor Radio w 2008/10/22 20:07:39
(...)Także, na finał Marcin.... pozostawmy ten temat za zakończony(...)
Mówisz i masz... Smile

Teraz kolejne tankowanie i kolejne zdjęcia... Tankowanie dzisiaj w Warszawie.

Jakieś 4 km przed stacją, wskaźnik paliwa pokazał, że w zbiorniku mam 0 litrów paliwa... Na stację jednak dojechałem...
[img]

Na zdjęciu widać stan paliwa...

Do pierwszego odbicia weszło 19,19 litra.
[Obrazek: 311a311887636cea.jpg]

Po zatankowaniu do pełna weszło prawie 25,9 litra...
[Obrazek: fa4898eefc6b4ec3.jpg]

Czy mogę coś jeszcze napisać? Mogę, ale obiecałem Mariuszowi, że nie będę... Laughing
Pozdrawiam Kazika - Firemana Wink i polecam się pamięci... Smile

Chyba się starzeję... Very happy


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - Gość - 24.10.2008

Marcin.....Marcin.... ja też chcę taki zbiornik Laughing
Upsss mieliśmy temat zakończyć Razz


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - Gość - 24.10.2008

Załatwione...
Będę niedługo w Bydgoszczy to się możemy spotkać... warunkiem jest jednak to, żebyś miał wtedy w zbiorniku nie więcej niż dwa litry paliwa... Chętnie podjadę z Tobą na stację zatankować smarka do pełna... Chcesz????

Wczoraj rozmawiałem z Fiodorem na ten temat i obaj jesteśmy zgodni co do takich ilości paliwa wlewanych do smarka diesla...


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - Gość - 24.10.2008

Dzięki Marcin za propozycję, lecz zanim z niej skorzystam to zatankuję kilkakrotnie sam Smarka na różnych stacjach, po co mam później "świecić oczami" jak prawda opowie się nie daj Boże po twej stronie Razz Laughing


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - Gość - 24.10.2008

Pamiętaj, że jestem do "Twojej dyspozycji"...


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - Gość - 24.10.2008

Będę pamiętał, możesz być pewien...


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - Gość - 30.10.2008

Dzisiejszy pomiar o zgrozo 5,52 całość w mieście. Muszę zweryfikować swój styl jazdy.


Re: Badanie spalania w moim Cdi. - Gość - 30.10.2008

Miasto : 4,8
Cykl mieszany: 4,5 - 4,7; trasa -> prędkość przelotowa 120 km


Menu