smartklub.pl
Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). (/t-webasto-w-smarcie-cdi-oraz-kilka-innych-rzeczy--918)

Strony: 1 2 3


Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - waflo - 30.11.2006

Znalazlem wlasnie opis instalacji Webasto w Smarcie F2 CDI ! Dzieki temu mozna zaprogramowac ogrzewanie w aucie tak aby wlaczalo sie zanim jeszcze wsiadziemy do auta....super bajer w zimie Smile

Opis wraz ze zdjeciami TUTAJ.

A przy okazji (aby nie otwierac nowego postu) zamieszczam ponizej link do wykresu mocy i momentu Smarta F2 CDI po re-mapowaniu.
Niebieska linia to oczywiscie standardowy CDI, czerwona po tunningu.
wykres

A TUTAJ link do aukcji Ebay na kozacki zaganiacz powietrza do F2.


Re: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - Lolek - 03.12.2006

Kupiłem właśnie na allegro webasto do mojego smartka, może ktoś wie gdzie w Warszawie można je dobrze i tanio zamontować? Serwis w Łomiankach odwiedziłem, ale oni tam mają ceny z Marsa. Pozdro. Lolek :-?


Re: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - waflo - 04.12.2006

Lolek ile dales jesli mozna zapytac ?


Re: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - Lolek - 04.12.2006

900, za kpl. na pilota. Pozdro. Lolek


Re: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - jaqub - 05.12.2006

co do zagarniaczy to ja mam z ORI KIT K&N z ta "lapka" ala carbon i wyglada mega super...

jesli chodzi o webasto to niestety za montaz bedziesz musial sporo wybulic ale za ladne pieniazki zanabyles sprzet wiec nie ma co marudzic... jakby ktos mial do FT cabrio 600T webasto na pilota to chetnie zawine w rozsadnej kasie...


Re: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - Gość - 05.12.2006

Mogłbys wrzucci foto tego zaganiacza jak to u ciebie wyglada


Re: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - waflo - 06.12.2006

Pewnie chodzi o taki zaganiacz:
[Obrazek: 03K&N-induction150.jpg]

Ja mam idetyczny. Zwykle sprzedaja go w komplecie z filtrem K&N.


Re: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - jaqub - 06.12.2006

dokladnie TAK. wygladem przypomina carbon... a w polaczeniu ze stozkiem K&N dzwiek jest zniewalajacy (zwlaszcza w cabrio przy otwartym dachu)...


Re: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - Lolek - 14.12.2006

Znalazłem warsztat który będzie zakładał mi webasto, poinformuję o kosztach i efektach. Lolek


Re: Webasto w Smarcie CDI ! (oraz kilka innych rzeczy). - Lolek - 28.12.2006

No i po wszystkim. W sympatycznym warsztacie o nazwie Perfekt Serwis przy ul. Augustówka w W-wie zainstalowano mi webasto za jedyne 0,5 kzł. Na razie muszę przenieść diodę sygn. w miejsce lepiej widoczne, i sprawdzić zasięg pilota. 10 min pracy urządzenia podnosi temp. o jedną kropkę. Wybieram się do nich na naprawę zawieszenia bo zaczyna mi trochę dzwonić. Już sobie wyobrażam jaki wpływ ta modernizacja będzie miała na tegomiesięczne wyniki ekonomiczne. :-? :-?Dołączam telefon do właściciela warsztatu 501 150 741. Pozdro. Lolek


Menu