smartklub.pl
[451] Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [451] Od Passion-a do Nygussion-a czyli... (/t-451-od-passion-a-do-nygussion-a-czyli--9828)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 04.07.2013

Dzięki za miłe słowa to tylko motywuje do działania dalej Very happy


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - ŁYSY13 - 04.07.2013

Do roboty Nygus a i tak ci czasu braknie


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - RobsonWawa - 04.07.2013

Nygusik Smile oddaję Ci sprawiedliwie, że w modach jesteś debeściak , nie miał bym nic przeciw jak by na forum pokazało się jeszcze kilka tak ładnie zrobionych autek jak TwojeSmile Cieszy oczy i duszę Smile Gratulacje


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 04.07.2013

No mogło by przybywać nam tych modowych autek w końcu na nich się inspiruję, nakładam swoje wizje a efekty przedstawiam wam wszystkim Smile A propo smartowych modów mam dwóch genialnych nauczycieli w temacie BE SMART Very happy


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - ŁYSY13 - 04.07.2013

A miałeś kolor zmieniać i co kto miał rację . Zawsze się słuchaj rodziców synuś . Bo Pasem i zabrane kluczykiSuprisedSmileVery happyLaughingMadMad


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Smekta - 05.07.2013

Gratuluję wizji, pomysłu i wykonania. Smile Masz fenomenalny gust i zrobiłeś wszystko ze smakiem, fantazją i nutką finezji. Widziałam wiele aut w tym luksusowe ale Twój Smart jest naprawdę wyjątkowy i jeden z ładniejszych jakich do tej pory widziałam, oczywiście rzecz gustu. Rolleyes

Jeszcze raz gratuluję !! Very happy


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 05.07.2013

Nietuzinkowy prezent Very happy I to od kogo!!

[attachment=5341]


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 07.07.2013

Ze względu że smerf przed obszyciem został wyposażony w nowiutkie fotele wyposażone fabrycznie w maty grzewcze tak więc będą i grzane dupki Wink

[attachment=5358]


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - kuri3 - 07.07.2013

grzane fotele fajny bajer na zimę jak się zaczyna jazdę i wszystko jeszcze skrzypi zimnemWink


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - merit - 07.07.2013

Nygus, zrobiłeś kawał fantastycznej roboty. Bardzo podoba mi się to, że nie przekroczyłeś tej cienkiej linii, za którą jest kicz. Z jednym, wszakże, zastrzeżeniem. Czy Ty masz jakiś kompleks Brabusa??? Po jaką cholerę dałeś sobie naszyć na fotele logo Brabusa? Po pierwsze, to jest wiocha - mniej więcej, jak naszyć logo Louis Vuitton na torebkę z Bangladeszu Wink
A po drugie - to jest nielegalne, czyli niezgodne z prawem i na zlocie w Lucernie ktoś z Brabusa może Cię poprosić o sprucie tej misternie zrobionej dziary Smile
Na Twoim miejscu zaprojektowałbym jakieś zgrabne logo Nygusa i wstawiał je w każde miejsce, gdzie masz dziś Brabusa. Masz potencjał i się tego trzymaj. Brabus jest passe Wink


Menu