smartklub.pl
[451] Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [451] Od Passion-a do Nygussion-a czyli... (/t-451-od-passion-a-do-nygussion-a-czyli--9828)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - ROZEK - 14.03.2014

Wiem wiem, ale czy to jest samochodowy dyfuzor??? Jak sie wsiada to aplikuje??


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 14.03.2014

No samochodowy ma 2 tryby A jaki miał niby być?! Smile . I są dostępne dwa rodzaje zapachów całkiem przyjemne dla nosa Smile


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - ŁYSY13 - 14.03.2014

Tak to właśnie jest to cudo


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Smutny - 14.03.2014

Hehe super jest ten dyfuzor sam bym chciał mieć taki Smile

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - ŁYSY13 - 14.03.2014

Wiem tylko tyle że Robson zabrał ostatni dzięki Nyguskowi


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - ROZEK - 14.03.2014

W życiu takiego cuda nie widziałem Smile)))))


Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Kanapa - 15.03.2014

No to czekamy teraz na serię zapachową marki Brabus. Smile


Wysłane z mojego Phone przez Tapatalk 2.
Za literówki przepraszam.


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - Nygus - 14.04.2014

Tak więc przyszedł czas pochwalić się moim nowym nabytkiem, prace na tym etapie zostały zakończone.
Nie było łatwo ale należą się wielkie podziękowania dla naszego klubowego kolegi ŁYSEGO tak naprawdę to on miał determinację i poryw działania do wyprawy po nowe auto. Przy tym towarzyszył 3 dni, 3 noce bez snu aby wszystko przełożyć nie wspominając że z dnia na dzień porzucił pracę aby pojechać ze mną do raichu i cieszyć się nie mniej niż ja z nowego smarta.
WIELKIE DZIĘKI!!!!

Michał Mikemas wiesz że bez Twojego zainteresowania też nic by z tego nie było. Dziękuję wszystkim których nawet nie wymieniłem a przyłożyli cegiełkę aby w końcu zasiąść do Cabrio.

W czasie modów udało się zakupić Brabusowe koła Monoblock VII w kolorze czarnym. Dokończyć elementy w hydrografice, założyć długo oczekujące progi brabusowe. I zmienić kolor tridonu z srebrnego na czarny matt..

A całość prezentuję się tak..

[attachment=7962][attachment=7963][attachment=7964][attachment=7965][attachment=7966][attachment=7967][attachment=7968][attachment=7969][attachment=7970][attachment=7971][attachment=7972][attachment=7973][attachment=7974][attachment=7975]


Dokładniej zobaczyć będzie można na zbliżającym się ogólnopolskim zlocie naszych pociech Razz


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - RobsonWawa - 14.04.2014

Nygus !!! Auto aż się prosi o profesjonalną sesję foto. Nakładem pracy w detale przebiłeś wszystkich !!!
GRATKI Smile


RE: Od Passion-a do Nygussion-a czyli... - ŁYSY13 - 14.04.2014

No ładnie napisane aż się popłakałem Nygusku .......... Smart zrobiony prawie do końca .......... Prawie jeszcze małe co nie co ...
Jeden z flagowych smartów Warszawy i smartklubu .
Brak mu jeszcze do RobsonaRolleyes i ŁysegoRolleyes ale jest OKLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Na pewno nie pasował by czarny karbon to mogę sobie pogratulować .
Reszta pomysłu była twoja i ogarnięte dzielnie . Masz tylko problem z załatwieniem katalizatora bo wydech masz czeka . Ten co kupiłem będzie u ciebie .LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Menu