Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Moja nowa zabaweczka :)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Moja nowa zabaweczka :)
#1
Heart 
 missymissy 
Dzień dobry,

kilka dni temu stałam się szczęśliwą posiadaczką Smarka.
Auto jest pół roku w Polsce, wiem co się z nim tutaj działo, technicznie - bajeczka Smile

Jest to mój pierwszy tak mały samochód i na razie się do siebie przyzwyczajamy, ale wszystko jest na dobrej drodze Very happy Do Smartolota przesiadłam się z PT Cruisera, więc czuję się trochę jak słoń w składzie porcelany, ale jak na razie, wszystko przyjmuję z optymizmem Smile

Od razu postanowiłam się zapisać na Forum, bo chcę wiedzieć jak najwięcej o tym samochodzie i już mi się strasznie podoba.

Wygląda tak:

[Obrazek: w0ks.jpg]

[Obrazek: hse5.jpg]

[Obrazek: s46n.jpg]

[Obrazek: ra6i.jpg]

[Obrazek: dxk9.jpg]

Chciałabym zmienić kilka rzeczy, i od razu poproszę, albo zaraz poszukam kilku porad, sklepów.. Generalnie miejsc, gdzie co mogę do niego zdobyć, bo na razie to trochę "zwyklak", a lubię mieć ładne auta Wink

- Chcę wstawić dystanse, bo uważam, że koła siedzą za głęboko.

- Nowe felgi, żeby wyglądał nieco konkretniej - i tu szukam porad, jakie rozmiary wchodzą w rachubę.

- Przyciemnię szyby, bo czuję się jakoś strasznie "na wierzchu" i każdy zagląda do auta Razz

- Zastanawiam się nad dodaniem koloru.. Może dach..?

- Smark ma fatalne car audio, a to dla mnie bardzo ważna rzecz. Ma seryjne radio i zaraz pójdę sprawdzić jakie tam są wyjścia.
I głośniki ma z przodu, pod przednią szybą, które są naprawdę słabe. Zastanawiam się nad najlepszym rozwiązaniem. Widziałam u kogoś na forum zdjęcia po montażu w klapie bagażnika. Martwi mnie też kwestia subwoofera. Chyba będę musiała swój wymienić na inny model.

Te rzeczy zrobię mam nadzieję do końca miesiąca, żeby trochę oswoić Smarka. A potem zobaczymy, co dalej będzie się działo Smile
 Odpowiedz
#2
 ŁYSY13 
Karolina masz ładną zabaweczkę pozdrawiam Łysy
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#3
 RobsonWawa 
Warszawka pozdrawia, będziesz miała podobne wrażenia jak Nygus ?
On też przesiadł się z PT Cruisera.
Jeśli dopadnie Cię "choroba smartowa" to będzie podobnie jak z nim.
Dobrej zabawy Smile
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#4
 Lolek 
Po pierwsze - czemu taki czarny? Fajna kobitka powinna miec autko kolorowe. Pomyśl o wymianie paneli.
Po drugie - nie przyciemniaj szyb, dobrze zaprojektowane opakowanie nie powinno zasłaniać tego co w środku.
Po trzecie - felgi, tak oczywiście, to bardzo smartka zmieni.
Po czwarte - dach obowiązkowo szklany, bez takiego dachu smart to nie smart.
Po piąte - widocznie masz słuch absolutny, mnie tam radio fabryczne wystarcza, no ale ja mam pierwszy stopień umuzykalnienia - odróżniam kiedy grają a kiedy nie grają.
Po szóste - witam z wawki i zapraszam do wspólnej zabawy, tu jest zaje...fajnie. l
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
#5
 kuri3 
Witamy i baw się dobrze na forumSmile
Ja mam głośniki w swojej 450 z tyłu w klapie, masz rację radio wcześniej pierdziało a nie grałoSmile
 Odpowiedz
#6
 obwd-crash 
Witam kolejną koleżankę "zza miedzy" Smile
Życzę przyjemności w użytkowaniu i szaleństwa w modach - to jest jak choroba i się strasznie rozwija Laughing
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
#7
 missymissy 
(23.07.2013, 09:01)kuri3 napisał(a): Witamy i baw się dobrze na forumSmile
Ja mam głośniki w swojej 450 z tyłu w klapie, masz rację radio wcześniej pierdziało a nie grałoSmile

Ooooo i kogoś takiego szukałam Smile Jak montaż ? Straszna sprawa ?
Generalnie, dobrze sobie radzę w tych kwestiach,
więc zastanawiam się, czy wystarczy mi jedno popołudnie i będzie po sprawie ?

I czy masz subwoofer ? Czy postawiłeś tylko na głośniki z bassem ?

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa Smile

Już zdecydowanie zachorowałam na smarta.
Przede wszystkim, na razie na spalanie. W porównaniu do Pitka - Rewelacja ! Very happy

Szukam teraz felg, żeby za jednym zamachem zamontować dystanse.
A w przyszłym tygodniu idzie do lakiernika, będą kolory ! Smile
 Odpowiedz
#8
 kifer 
Bardzo ładnie wygląda - witamy i pozdrawiamy. Czarny też piękny, taka czarna pantera!
 Odpowiedz
#9
 Qubek 
Myślę, że fajnie by wyglądał na takich felgach.
http://allegro.pl/15-alufelgi-smart-trac...56997.html
Myślę, że gdybym miał 450 to bym je kupił...
 Odpowiedz
#10
 Nygus 
Pozdrawiam z Warszawy i Życzę zapału i pomysłów Smile Jak już Robson wspominał też przesiadłem się z PitkaSmile A teraz smart to inna bajka i nie kończąca się opowieść :-d Wejdź na Nygussion zobacz jak wyglądał na początku a jak wygląda teraz... Mod rodzi kolejny modSmile
Smart ForTwo 451 Cabrio inspirated BRABUS created by Nygus
http://gigastudio.pl
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up RobsonWawa nowa ERA :-) RobsonWawa 274 122.421 21.12.2022, 14:11
Ostatni post: RobsonWawa
  [453] Moja koncepcja smarta RS damiano.o 556 163.824 26.08.2022, 11:18
Ostatni post: obwd-crash
  [450] Moja przygoda z " Czarną Perłą". speedykielce 530 105.016 02.11.2020, 10:00
Ostatni post: maciekpkow
  [450] Moja przygoda ze smarkiem (Stron: 1 2 3 4 ... 6) (Stron: 1 2 3 4 ... 6) Aditankista 113 39.532 25.11.2018, 10:42
Ostatni post: damiano.o
  [450] Jak zrobiłem nową tapicerkę boczków JacekDe 3 2.946 22.04.2018, 09:48
Ostatni post: JacekDe
  moja zabawka tnxxx 9 4.503 08.03.2017, 23:04
Ostatni post: tnxxx
  Agulka nowa ERA.... agulka 34 18.545 04.03.2017, 15:52
Ostatni post: agulka
  Moja choroba leeroy 7 5.349 21.04.2014, 05:49
Ostatni post: DaSza
  Moja czarna pchełka 450 0,6T piedini 7 4.683 21.04.2013, 18:58
Ostatni post: piedini
  [450] [ROGAL08] Nowa zabawka ROGAL08 7 5.282 18.02.2013, 10:32
Ostatni post: ROGAL08



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu