Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

roadster + lambo - zdjęcia poszukiwane

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
roadster + lambo - zdjęcia poszukiwane
#11
 obwd-crash 
Ja znalazłem tylko takie lambo na wyspie Lido koło Wenecji, myślałem początkowo, iż auto Robsona przeszło metamorfozę Smile
   
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
#12
 dar7914 
[Obrazek: 137693279_3_644x461_smart-roadster-male-...rev005.jpg]

link
 Odpowiedz
#13
 RobsonWawa 
Wiesławie wiesz jak innym poprawić humor Smile Dzięki. Dwa takie w jednym garażu ....Very happyVery happyVery happy
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#14
 MintMX 
"Została zmierzona kompresja silnika, wychodzi podręcznikowo, na każdym z 3 cylindrów po 9 bar" To chyba jakiś słaby ma ten podręcznik u mnie na każdym jest po 13 ... :P
 Odpowiedz
#15
 dar7914 
(12.04.2014, 13:38)RobsonWawa napisał(a): Dwa takie w jednym garażu ....Very happyVery happyVery happy

Z takich "zestawow" mialem okazje widziec na parkingu obok siebie Ferrari, Porsche i Smarta Roadstera (kolory: czerwony, czarny, champagne). Very happy
Innym razem wjezdzajac na prom "wpasowalem sie" przypadkiem miedzy zabytkowe samochody. To byl ubaw !
 Odpowiedz
#16
 foxsys 
U mnie koleś dwie ulice dalej ma komplet Aston + Brabus, oba czarne, a sąsiad z klatki Prosiak + Brabus również czarne. Wink
 Odpowiedz
#17
 Kuba 232 
Tu akrurat mój Brabus z RS6 z PP


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
#18
 Kuba 232 
Brabus + Gallardo


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu