Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] LAZY SMART

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] LAZY SMART
 LAZY. 
Czyli jeżeli brewki to powinny być częścią maski, bo takie doklejone do klosza to wiocha- tak mi się z tego wyniosło.

Co do lamp to kierowcy dość często dają mi znać że oślepiam, więc z ledami może być jeszcze gorzej.
Chyba drl tylko zastosuję- kupiłem takie atestowane więc mogą mnie w pompkę cmoknąć.

Będzie czas to się je zamontuje.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 damiano.o 
Niestety, tak jak Paweł napisał, brewki nigdy nie ograniczą oślepiania. Odpowiada za to źródło światła oraz odbłyśnik. Ale dobrej jakości LED radzi sobie świetnie z tym problemem braku wyraźnego odcięcia światła i cienia Co do samych brewek nakładek, osobiście mi przeszkadza tylko z reguły ich słabe dopasowanie na styku z innymi elementami karoserii. Sam mam a'la brewki w formie przyciemnienia części klosza właśnie dlatego, że ładniej współgra z innymi elementami A moim marzeniem jest zrobienie tego moda wewnątrz klosza lampy Sam mod brewkowy uważam, że nie zawsze wygląda na trafiony. Jeżeli lampa jest mała to mija się z celem, ale przy dużych kloszach (Tak jak Paweł określił fajnie z "wytrzeszczem") ewidentnie zmienia linię przodu, jak i "charakter" auta, jeżeli współgra z całością[Obrazek: 674420dad2c0972e3772308c805e96a8.jpg][Obrazek: f01bab7ba8c199fa45051e6c614b0f01.jpg]

Pozdrawiam z RS Concept
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
 Gapa. 
Chyba Wejherowa a nie Wejcherowa
;/
 Odpowiedz
 plesniak 
Tak, mój błąd - Wejherowa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 Odpowiedz
 Kanapa 
(17.02.2019, 11:32)plesniak napisał(a): Tak, mój błąd - Wejherowa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Plesniak - jesteś moim idolem przez ten post.
Największa KUPA tuningowa jaka pojawiła się na moich oczach to golf na wejherowskich tablicach z przedłużonym przodem.
Przedłużenie wykonano za pomocą pianki montażowej bez wykończenia i taki piankowóz eksploatowano.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 plesniak 
Kanapa ale żebyśmy się dobrze zrozumieli. W Wejherowie potrafili to na prawdę dobrze zrobić. Nie na piankach, a spawając. Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 Odpowiedz
 Gapa. 
Pewnie ten zrobiony pianka to z Rumi lub Redy Smile
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Pomorskie mają dobrą robotę nie zapędzać się .
Zawsze jest co oglądać i to na plus .

Pozdrawiam Łysy13
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 LAZY. 
Aktualizacja danych:
Coś ćwierka- chyba łożysko alternatora, no bo przecież wszystko co nowe montuję to albo skrzypi, albo ćwierka Laughing 
Udało się w końcu z przodu tarcze i kloce wymienić, stare kloce tak trzymały się w jarzmie że trzeba było wybić Wink 
Śruby zabezpieczyłem na gwincie żeby znów jaj przy odkręcaniu nie było- lekko przesmarowałem.
Prowadnice wyczyszczone i przesmarowane, powierzchnie przed założeniem tarcz tak samo. Pierścienie abs w doskonałym stanie, jedynie osłona już deko się sypie. Łożyska super bez luzów, nic nie cieknie. Amorki suche.
Wiosna pełna parą więc czas na mody.
Od dłuższego czasu siedzę i dłubię po internetach za zydelkami. Moje fabryczne są welurowe z pokrowcami skórzanymi.
Dupa się poci konkretnie, pomyślałem sobie że czas na zmiany, deko odświeżymy wnętrze.
W oko mi wpadły takie o to zydelki, czy wejdą- jeszcze nie wiem, będziemy kombinować.  
Pół skóra, wentylowane i takie tam.
Kolejny mod jaki mi chodzi po głowie to większy baniak na ropę, tak sobie lukam po aukcjach i proszę baniak powiększony od diesla- ojciec brać jak to mówią bo kolejny cdi zanim się trafi Laughing 
Zapewne macie wiedzę czy długość wlewu jest ok czy trzeba będzie ciąć?
No i jest jeszcze jeden mod dotyczący wnętrza, ale jest on bardzo trudny do wykonania i pracochłonny. Jak się uda to będę w pełni usatysfakcjonowany. Póki co ciszaaa  Razz Dowiecie się jak skończę bo materiały już czekają.

Z kolejnych nowości to niestety wylatuje tuba z bagażnika, choć i tak ją zmniejszyłem o połowę to i tak jest za duża- będzie na opych jak ktoś chce sobie dogodzić. W trakcie budowy jest tuba pod fotel pasażera, na bazie  tuby od merca. Póki co czekam na zydle i zobaczy się czy uzyskam więcej miejsca pod spodem. Dopiero dotnę obudowę i testy. Boczne głośniki w komorze bagażnika zostają i zostaną podłączone.  Póki co tyle.


Załączone pliki Miniatury
           
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 Arczi100 
To się będzie działo
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu