Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] LAZY SMART

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] LAZY SMART
#21
 DaSza 
Adam, samo zamocowanie to nie wszystko. Nawet jak już coś tam poskładasz do kupy, abstrahując od faktu, że musisz przerabiać (dopasować) mocowania, plastiki, to pamiętaj, że reflektory pełnią jednak ważną funkcję w samochodzie i tu liczy się nie tylko wygląd, ale i bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników.
W tych lampach potem trzeba poustawiać odpowiednio światła, aby oświetlały drogę a nie innych użytkowników.
Czy to się kalkuluje i ma sens?
Oczywiście Twój wybór, ale oszczędności jakie uzyskasz, chyba jednak nie są warte pracy i efektów.
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
#22
 LAZY. 
Lampy mam dwie od 451 uchwyty to nie problem bo dorobię bez problemu- mam zaplecze techniczne do tego celu. Maska- mi chodzi tylko czy kształtem wejdzie w miejsce mojej - mocowania nieistotne w tym momencie, czy też lepiej przerobić oryginalną maskę?
Auto i tak wymaga lakierowania więc przeróbka czy wymiana to i tak będzie dużo lepiej niż mam teraz.


Skłaniam się jednak ku wymianie lamp na 451 ponieważ uważam że poza wyglądem dają więcej światła niż te z 450.
Same lampy na mocowaniach mają regulacje więc wstępnie można je ustawić na zaznajomionej stacji diagnostycznej. Nie będę na pałę przecież ich montował.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
#23
 Sakuu 
Jak masz zaplecze i lampiony od 451 to ja bym sie juz nie zastanawial Smile
Normalnie rob rzezbe ze sara maska! Flexa i dremel w lape i poszedl.
Pozdro
 Odpowiedz
#24
 LAZY. 
Będę jak Tommy LEE Jones w ściganym Very happy
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
#25
 LAZY. 
Gdybyście chcieli zamontować sobie zamiast stacyjki przycisk start stop to który z poniższych przypadł by wam do gustu najbardziej.

1,2,3?


1
   
2
   
3
   
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
#26
 DaSza 
A który Ci najbardziej do wnętrza pasuje i gdzie chcesz go zamontować?
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
#27
 ŁYSY13 
Ładnie kryje w plastiku nr 3 Ale jak pozostałe mają kontrolkę albo podświetlone to bym wybrał podświetlony
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#28
 RobsonWawa 
Jest jeszcze taka wersja Very happy

.jpg   Start-stop.JPG (Rozmiar: 36,52 KB / Pobrań: 502)
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#29
 LAZY. 
Przypuszczam że przycisk miałby znajdować się w miejscu stacyjki. Obstawiam opcję 1 i 3 Pierwsza opcja ma kontrolki stanu zasilania- pierwsze naciśnięcie włącza zasilanie, drugie naciśnięcie włącza silnik.
Nie wiem jak realizuje to przycisk nr3. Poszukam schematów elektryki od obu i zobaczę który bardziej mi elektrycznie podpasuje.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
#30
 jakubo 
W miejscu stacyjki się nie zmieści taki. Przerabiałem temat.

Dlatego zrobiłem klona optigear taki jak ten http://www.optigear.de/product_info.php?...dster.html
Pomogłem daj [Obrazek: postbit_reputation.gif]
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu