Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] Brabusowe CDI

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] Brabusowe CDI
 PatiEK 
Ja mam taki w 450.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 zbijar 
(08.12.2017, 22:48)PatiEK napisał(a): Ja mam taki w 450.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak Ci się sprawuje, nie jest za długi lub szeroki ?
 Odpowiedz
 PatiEK 
Całkiem wygodny i ma schowek, a tego zawsze brakuje. Wygodnie szeroki bo może używać kierowca albo pasażer.
Z estetycznych tematów to plastik ma „uniwersalny” kolor nie pasujący do pozostałych i obicie nie pasuje do reszty tapicerki. Jest taki lekko chybotliwy no i przysłania ręczny. Można z tym żyć jeśli ręczny zaciągasz tylko do parkowania a nie do każdego zawracania Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 zbijar 
Jeżeli chodzi o kolor, to i tak bym obszywał skórą pod kolor. Czy jak go podniesiesz do góry, to dalej jest słaby dostęp do ręcznego, nie pytam dlatego że latam na ręcznym
 Odpowiedz
 PatiEK 
Też może kiedyś obszyję...
Jak podniesiesz to jest spoko. Nawet jak jest opuszczony to da się ręczny zaciągnąć, tyle że trzeba rękę lekko wygiąć.
Poza tym jest fajnie szeroki - mieści się na styk między fotele i przyjemnej długości jest. Lepszy niż żaden.
 Odpowiedz
 Marek 
Ten model co pokazałeś jest do 450, za szeroka podstawa jest do 451. Tu masz fotę łokcia do 451 z ebay fota słaba jak i ten podłokietnik. [Obrazek: 6a3105a68bedc513b845934551d180c5.jpg]


facebook/ dreamliner cdi
 Odpowiedz
 zbijar 
Ten model co pokazałem ma być do 451, tak napisał sprzedawca.
 Odpowiedz
 zbijar 
Witam,
nie pisałem w wątku, bo brakuje czasu. Przymierzamy się do kupna domu i od 3 miesięcy załatwiamy dokumenty, więc czasu brakuje na przyjemności.
Ostatnio wymieniłem olej i filtry. Naprawiłem grzanie lusterek i zmieniłem wkłady na nowe. Zmieniłem tarcze i klocki z przodu. Zmieniłem śruby w kołach pod klucz 17".
Z gadżecików dodałem uchwyt z magnesem do telefonu z logo smart. Przedłużkę do gniazda zapalniczki z wyświetlaczem napięcia i rozdzielaczem na dwa gniazda. Czarne stożki do tylnego zderzaka. Torbę z logo smart do bagażnika. Zaślepki śrub przy zamkach drzwi z logo smart. Dodałem uchwyt na bok tunelu na drobiazgi z logo smart Smile
Jak znajdę troszkę czasu, to wstawię fotki.
 Odpowiedz
 zbijar 
Moi drodzy, z wielkim bólem serca i z łzami w oczach zmuszony jestem sprzedać Bartusia.
Dodatkowe informacje zamieściłem w dziale sprzedaż.
 Odpowiedz
 zbijar 
Koleżanki i Koledzy,

wklejam zaległe zdjęcia, które obiecałem


Załączone pliki Miniatury
                                           
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tuning Elementy Brabusowe i nie tylko Kanapa 12 6.959 09.11.2023, 20:18
Ostatni post: maciekpkow



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu