Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej
 pastor 
Z tego co widzę, to ceny OC jakby się trochę unormowały, a nawet w niektórych przypadkach zaczynają spadać. W przypadku OC mam taką zasadę, że idę tam gdzie najtaniej. Bo po co przepłacać akurat na OC obowiązkowym. W dobie internetu, znalezienie czegoś interesującego nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Przykład pierwszy z brzegu: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-oc
W przypadku AC - tutaj jest zupełnie inna para kaloszy, bo w zasadzie od wyboru AC zależy późniejsza obsługa ewentualnych szkód. Nie nalęzy więc na tym przesadnie oszczędzać.
 Odpowiedz
 luckym 
W czym polecacie ocac na smarta? (Za bezszkodowa historie znizki 60% przyslal mi bank oferty na 3600~4500zl...)
 Odpowiedz
 krzyss 
Pzu ma niezle pakiety.
 Odpowiedz
 luckym 
O nie...tylko nie pzu-zawsze mieli najdrozej ale ok-spr ich choc mam zle dosw (najdrozsi byli-moje inne auto pzu=7000 genreali=3600)
 Odpowiedz
 Lolek 
Generali to gównozjady. Córka płaciła pięć lat po kilka tysięcy złych a potem była szkoda na 3 tysie i odmowa!
 Odpowiedz
 luckym 
Lolek - zasada kazdej firny ubezp jest zysk-jak cos chcesz potem to i tak do sadu nalezy isc...ja np mialem super dobre dosw z warta a wowczas byla krytykowana (bodajze 2008r i wowczas szkoda emailem fotki+kontakt tel z likwidatorem-calosc operacji ze nawet osoby nie widzialem na oczy-naprawa w aso)

Mysle ze co osoba to inne dosw z ta sama firma wiec na koniec dnia patrze na cene ac (oczywiscie rowniez na zapisy umowy itp bo tutaj diabel tkwi!)
 Odpowiedz
 Lolek 
Ale ja pierwszy raz widziałem by firma ubezpieczeniowa zanegowała opis własnego eksperta, przysyłając drugiego, który jak można się domyślać miał całkiem inne zdanie.
 Odpowiedz
 luckym 
ok - to tak dla wiadomosci...

za smarta wyszlo 2200 za ocac pzu (ktorego baaardzo nie lubie no ale coz...) przy bezszkodowej jezdzie

podobno bardzo podbija fakt ze to 453cabrio
 Odpowiedz
 zleon 
(28.03.2018, 14:26)luckym napisał(a): ok - to tak dla wiadomosci...

za smarta wyszlo 2200 za ocac pzu  (ktorego baaardzo nie lubie no ale coz...) przy bezszkodowej jezdzie

podobno bardzo podbija fakt ze to 453cabrio

A nie próbowałeś w Link4 ? To też PZU ale zwykle taniej...
Albo AXA

Można dużo wynegocjować przy  rozmowie telefonicznej.
 Odpowiedz
 krzyss 
Ale 2200 przy jakiej wartosci auta ? Bo wydaje mi sie ze to dobra cena...
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie oddać stary olej? kamyk 6 600 25.09.2023, 10:21
Ostatni post: chris2
  Gdzie kupic taka smyczke ? krzyss 8 6.283 18.11.2010, 00:18
Ostatni post: krzyss
  Gdzie się zmieści smart czyli nasze parkowanie plesniak 5 7.107 06.04.2010, 00:01
Ostatni post: Siwek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu