Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] Passion Cdi

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] Passion Cdi
#31
 frygi 
Już kiedyś dyskutowałem z kolegą wesołyromek na temat co kupić audii TT czy smarta roadstera Wink


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
#32
 Guniu 
jestem zdania że każdy tuning powinien być robiony z głową, same naklejanie znaczków dla mnie jest nie na miejscu, jednak nakładki na pedały, oryginalny wydech brabusa, czy inne takiego typu modyfikacje jak najbardziej, bo w sumie mając golasa takiego jak ja kupiłem i dołożenie mu np czułek schowka i radia też jest nie na miejscu ? po tym co napisał Jarecki na temat swojego samochodu po remapie jestem totalnie za usprawnianiem fabryki i poprawą osiągów..
Nie na miejscu byłoby zrobić ze starego golfa 500 konnego potwora i powiedzieć że jest szybszy i lepszy od jakiegoś AMG.
 Odpowiedz
#33
 Jarecki 
Do kolegi wesolyromek, podkrecenie silnika a zmiana oswietlenia zew to duza roznica, ja remapa nie utrudniam w poruszaniu sie innych kierowcow, a zenony juz tak, obojetnie jakby nie byly ustawione to rozszczepienie wiazki swiatla przez zabrudzana lampe jest duze, nastpene to poziomowanie lamp, jakby nie bylo to potrzebne to po co montowali by to seryjnie do xenonow. Co innego jest stwazanie niebezpoeczenstwa poprzez celowe zmiany a co innego to dodanie kilku koni, poza tym ja moge napisac wniosek do urzedu o zmiane danych w dowodzie rej a ty tego nie zrobisz z zenonami bo bez w/w elementow nie uzyskasz homologacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
#34
 DaSza 
(19.01.2015, 12:58)RobsonWawa napisał(a): Jak trochę posiedzisz na forum to złapiesz o co biega z tym ulepszaniem autek.

Robert, duuuużo wiary w Tobie ale aż tyle WinkBeerIdea
Mi to przypomina dyskusje kiedyś z takim "kolegą" SebastianemO (chyba tak mu było)
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz
#35
 RobsonWawa 
Dyskusja - jest zawsze wskazana, każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, nie każdy musi się znać na wszystkim, a to forum istnieje po to by się wymieniać doświadczeniami.
Jedyne co mi nie pasi to to , że zaśmiecamy koledze wątek dyskusją która wątku tego nie dotyczy.
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#36
 Gapa. 
Panowie po co ta zazdrość niech kazdy robi to na co go stac
Pozdrawiam
 Odpowiedz
#37
 RobsonWawa 
(18.01.2015, 16:11)tumich napisał(a): Zdjęcie części zajęło mi cały weekend - 2 dni. Pierwszy raz to robiłem. Pewnie jakiś spec, który ma doświadczenie zrobiłby szybciej. Jednakże drugi raz bym się na to nie odważył Smile
Z tego miejsca też chcę podziękować ŁYSEMU, który podesłał zdjęcia instruktażowe jak zamocować zaczepy do grilla oraz miejsca śrubek.
Żeby się dostać do przodu to trzeba zdemontować progi boczne oraz jeszcze antenkę. Jak się okazało bat od niej nie chciał się odkręcić (podobno czasem tak mają). Bez odpiłowania i kupienia nowej się nie obeszło niestety, ale z drugiej strony dostał małą sportową antenkę.

Przeczytaj co sam napisałeś powyżej.
Kolega Łysy pomagał Tobie w ogarnięciu Twojego smarta
tak samo jak dziesiątkom innych klubowiczów. Prawda?
Bądź tak uprzejmy teraz przeczytać swoje dzisiejsze słowa
pod jego adresem w innym wątku - to też podziękowanie ?
Nie jest problemem czegoś nie wiedzieć i pytać - pomożemy
Ale wkurza totalne lenistwo i ignorancja wiedzy i doświadczeń innych
którą zaczynasz prezentować.
Pomyśl może wpadniesz na pomysł aby przeprosić Łysego
Popełnić błąd może każdy, ale czy warto w nim tkwić ?
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#38
 LAZY. 
Dobra panowie przestańcie bo od kilku dni nie mam o czym czytać. Wezmę zaraz giwera i pójdę szukać sprawiedliwości Beer
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [451] Kupiłem 451.331, 71KM, Passion, 2007rok kamyk 26 3.064 12.07.2023, 14:41
Ostatni post: kamyk
  [450] maciekpkow --->>> 450 cdi 2000r passion maciekpkow 6 2.437 17.05.2023, 07:31
Ostatni post: maciekpkow
  Smart Fortwo 451; Turbo ; Passion Tomek.Gdynia 21 6.498 02.03.2022, 09:22
Ostatni post: Tomek.Gdynia
  [454] Forfour passion 1.3 benzyna 2004 bogo78 48 15.517 28.02.2021, 12:16
Ostatni post: bluebob
  [454] Smarcik '05 1,5 CDI Passion Karlaappetina 9 4.924 04.04.2017, 20:23
Ostatni post: ChrisN
  Jest passion marcinmobil 330 107.810 05.05.2016, 06:29
Ostatni post: BASTOS
  [451] Od Passion-a do Nygussion-a czyli... Nygus 263 96.212 30.09.2014, 18:33
Ostatni post: kasiunqa
Big Grin [450] Fortwo CDI Passion 2002 by TomekBomek TomekBomek 16 13.210 28.05.2013, 14:47
Ostatni post: Lolek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu