Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Awaria tylnej wycieraczki i dziwna przypadłość zamka tylnej klapy/szyby

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Awaria tylnej wycieraczki i dziwna przypadłość zamka tylnej klapy/szyby
#11
 All-capone 
nie działa w żadnym przypadku gdy otworzy sie tylną szybe z przycisku w pilocie ? jak otworzysz drzwi pilotem ?
może być winny włacznik/światełko , wyjmij i włóż wtyczke tą podłużna w bsi . Jeszcze nie spotkałem by top besi sie zepsulo ot tak bez powodu , nie raz lała sie na to woda i było ok , to nie SAM(od 2003r) gdzie wystarczykilka kropli i już jest padaczka.....


Wszystkie wiadomości proszę kierować na  Brzostek911@o2.pl 
 Odpowiedz
#12
 DRMario 
Tak jak pisałem, działa tylko po włączeniu z palucha pstryczkiem/światełkiem, ale sprawdzę Twoje sugestie. Jeszcze raz dzięki za pomoc Smile
 Odpowiedz
#13
 DRMario 
Mam nadzieję, że Moderator nie powiesi mnie za post pod postem Smile

All - Capone zdjęcie poniżej chyba tłumaczy moje elektroniczne smartowe chochliki :( Z tego co odkryłem nie działa samoczynne zamknięcie zamków po przypadkowym odblokowaniu i nie otwarciu drzwi, samoczynne uruchomienie tylnej wycieraczki po wrzuceniu wstecznego i uruchomionych przednich wycieraczkach, no i rzeczone oświetlenie wnętrza, zastanawiam się co jeszcze może odmówić posłuszeństwa przez ten szatański moduł.
Będę musiał poszperać w sieci i zakupić jakiś nierzeźbiony egzemplarz BSI. W związku z tym mam dodatkowe pytanie, czy inne bsi będzie działało po zamontowaniu na zasadzie plug&play, czy trzeba będzie parować, adaptować lub inne czary odprawiać. Pomijam już fakt że ani na aledrogo, ebay, czy olx model bsi 000 6090 V001 jest na dzień dzisiejszy nie osiągalny :(

[Obrazek: DSC_2375.JPG]
 Odpowiedz
#14
 All-capone 
to ze ktos tam grzebal jeszcze nie przesądza ze jest trwała usterka - ktos chciał sie dostać do przekaźnika centralnego zamka , może wystarczy od nowa wrzucić soft , nie w każdym smarcie działa samoczynne zamykanie - taka opcje mozna włączyć lub wyłączyć , inne bsi trzeba by zaprogramowac do auta bo jest tam nr vin , przebieg samochodu , dane o wyposażeniu , kody kluczy.
Jest kilka opcji jak rozwiązać ten problem , każda z nich wymaga działań mocno zaawansowanych typu programowanie , przenoszenie danych itp


Wszystkie wiadomości proszę kierować na  Brzostek911@o2.pl 
 Odpowiedz
#15
 DRMario 
Dzięki All, tak właśnie podejrzewałem, że bsi jest małym mózgiem małego autka. To, że nie każdy Smart się automatycznie zamyka to wiem, ale wiem, że ten egzemplarz się zamykał. Chyba dam sobie puki co buta z grzebaniem i poszukam w okolicy kogoś z SD niech zobaczy co w tym małym rozumku siedzi. Tak czy tak bardzo mi pomogłeś i za to serdecznie dziękuję.
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  układ centralnego zamka - gdzie szukać 38 16.501 11.04.2021, 16:43
Ostatni post: Irenty
  Fortwo 2000 r Problem z klaksonem, lampą bagażnika i wycieraczką tylniej szyby. DeliVeriuS 34 7.311 16.05.2020, 10:11
Ostatni post: DeliVeriuS
  Przełącznik opuszczania lewej szyby Geoinfoguide 1 1.806 19.08.2018, 20:57
Ostatni post: Geoinfoguide
  Nie działa licznik, szyby, centralny zamek,nie zapala Macieks 2 2.524 08.06.2018, 08:38
Ostatni post: Macieks
  Włącznik awaryjnych, klimy i ogrzewania tylnej szyby daroslawdl 10 5.116 25.11.2017, 07:48
Ostatni post: daroslawdl
  podnośnik szyby Kujawa 1 1.659 27.05.2017, 11:01
Ostatni post: lewy89
  awaria 16 11.299 06.02.2017, 10:38
Ostatni post: alojzy
  Wycieraczki i spryskiwacz Falcon 1 1.823 08.12.2016, 22:17
Ostatni post: Falcon
  świeci przycisk ogrzewania szyby rollo76 3 2.510 15.04.2016, 15:34
Ostatni post: rollo76
  podnośnik szyby w prawych drzwiach Pavvel 0 1.592 31.03.2016, 21:59
Ostatni post: Pavvel



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu