Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Nawigacja Sygic - promocja cenowa !

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Nawigacja Sygic - promocja cenowa !
#1
 dar7914 
Wybaczcie, ze zamieszczam to info jako nowy watek ale chyba okazja.
Dla wszystkich zainteresowanych zakupem nawigacji Sygic. Jest duza promocja - 70%. 
Ponizej jest link do strony:

Sygic

Moze sie komus przyda.
 Odpowiedz
#2
 damiano.o 
Ta promocja trwa już rok. Kupiłem wersję dożywotnią euro + traffic za 24.99 €. Ale faktycznie apka i mapy są regularnie aktualizowane więc się opyla Wink

Tapnięte z SG NOTE 4
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
#3
 Kanapa 
Używam iSygica na iOS od kilku lat - dobra inwestycja.
Szczególnie przydatna jest funkcja navigacji do zrobionej wcześniej fotki.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
#4
 krzyss 
To ta co nas wozila w Bilbao 3 razy przez tunel za 3,5€ ? Jest super ! Very happy
 Odpowiedz
#5
 Kanapa 
Tak to TA.
Przynajmniej masz wspomnienia z Bilbala.
Hymmm - chyba gdzieś mam zdjęcia z parku liniowego przy centrum Gugenheima.
Mam udostępnić w ramach zemsty?
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
#6
 Marek 
hehe kiedyś jak jechałem ciężarówką do Londynu kupiłem to >badziewie< ustawiłem wszystkie wysokości zakazy itp..... i ciężarówką według jej wskazówek zwiedziłem Most Tower Bridge płacąc 45 funcików frycowego...... ale i tak warto było Smile
 Odpowiedz
#7
 pawel1971 
(05.02.2017, 00:08)Marek napisał(a): hehe kiedyś jak jechałem ciężarówką do Londynu kupiłem to >badziewie< ustawiłem wszystkie wysokości zakazy itp..... i ciężarówką według jej wskazówek zwiedziłem  Most Tower Bridge płacąc 45 funcików frycowego...... ale i tak warto było Smile

Nie ma idealnych nawigacji. Zawsze jakaś ma coś i potrafi strzelić babola . Mam Sigic dla osobówek , AutoMape i starego Tomka na ciężarówki tez (. Sigic truck nie licencjonowałem)  ale i tak trzeba patrzeć na znaki a przed podróżą rzucić okiem na atlas.
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu