Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Sprzedam Części do Smarta duży wybór

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Sprzedam Części do Smarta duży wybór
#31
 filiproll 
Iriad napisz najlepiej do mnie na pw
 Odpowiedz
#32
 IRIAD 
OK poszło na PW
 Odpowiedz
#33
 swimrad 
Witam! potrzebuję czarny lewy błotnik przód, przednią część też czarną ( nie wiem jak to się nazywa ), do smarta 2006r. czyli polift, swimrad@poczta.onet.pl, pozdrawiam
 Odpowiedz
#34
 filiproll 
do polifta niestety nie mam
 Odpowiedz
#35
 ruciu 
Cześć Smile
Szukam wewnętrznej części, plastiku, klapy bagażnika szarej do 450 po lifcie. Dobrze by było niepołamana, ze wszystkimi zaczepami.
Również mocowania wlewu płynu do spryskiwaczy do obudowy filtra, ewentualnie cały wlew lub zbiornik.
 Odpowiedz
#36
 filiproll 
Ruciu dzwoń na pewno się coś znajdzie 693 956 117
 Odpowiedz
#37
 wiertar 
Nie wiem czy gdzieś jest taki temat więc napiszę tutaj.

Myślę że na forum powinno traktować się poważnie przy tranzakcjach. I bardzo mi przykro ale autora tego tematu powaznym,( a czy uczciwym to się jeszcze okaże) nazwac nie mogę.

Jakieś dwa tygodnie temu napisałem do autora czy ma poszycie drzwi prawe do smarta 450. Po jakimś czasie odpisał mi że owszem ma. Po wymianie kilku smsów ustalimy cenę( duży problem z kontaktem, nie odpisywał na smsy, dopiero kolejny SMS przyspieszał odpowiedz) już wtedy dało mi trochę do myślenia, ale jako jedyny miał to poszycie poprosiłem o numer konta i kwotę do przelewu. Oczywiście dostałem chyba po 2 dniach i po kolejnym smsie przypominającym. To był poniedziałek rano. Pieniądze przelalem odrazu. Więc jeszcze w ten sam dzień musiały być na koncie. Paczka miała zostać wysłana w wtorek, więc mysle że w środę, najpóźniej w czwartek powinna być u mnie. W czwartek wieczorem napisałem smsa gdzie jest moja paczka bo się nie cierpliwie. Do dziś nie dostałem smsa z odpowiedzią o paczce nie wspominając. Jutro wyjeżdżam na tydzień na urlop i nie będzie miał kto tej paczki raczej odebrać....


Dla mnie gość nie jest uczciwy. rozumiem że może być jakoś problem ale wtedy wystarczył by SMS i nie było by problemu.... A tak zalatuje straszna biedą. Aż się boje jakie to poszycie przyjdzie gdyż miało być w b.dobrym stanie, nie połamane i nie porysowane.
 Odpowiedz
#38
 CodeBoy 
(08.09.2017, 17:09)wiertar napisał(a): Nie wiem czy gdzieś jest taki temat więc napiszę tutaj.

Myślę że na forum powinno traktować się poważnie przy tranzakcjach. I bardzo mi przykro ale autora tego tematu powaznym,( a czy uczciwym to się jeszcze okaże) nazwac nie mogę.

Jakieś dwa tygodnie temu napisałem do autora czy ma poszycie drzwi prawe do smarta 450. Po jakimś czasie odpisał mi że owszem ma. Po wymianie kilku smsów ustalimy cenę( duży problem z kontaktem, nie odpisywał na smsy, dopiero kolejny SMS przyspieszał odpowiedz) już wtedy dało mi trochę do myślenia, ale jako jedyny miał to poszycie poprosiłem o numer konta i kwotę do przelewu. Oczywiście dostałem chyba po 2 dniach i po kolejnym smsie przypominającym. To był poniedziałek rano. Pieniądze przelalem odrazu. Więc jeszcze w ten sam dzień musiały być na koncie. Paczka miała zostać wysłana w wtorek, więc mysle że w środę, najpóźniej w czwartek powinna być u mnie. W czwartek wieczorem napisałem smsa gdzie jest moja paczka bo się nie cierpliwie. Do dziś nie dostałem smsa z odpowiedzią o paczce nie wspominając.  Jutro wyjeżdżam na tydzień na urlop i nie będzie miał kto tej paczki raczej odebrać....


Dla mnie gość nie jest uczciwy. rozumiem że może być jakoś problem ale wtedy wystarczył by SMS i nie było by problemu.... A tak zalatuje straszna biedą. Aż się boje jakie to poszycie przyjdzie gdyż miało być w b.dobrym stanie, nie połamane i nie porysowane.

Nie chce wchodzić w rolę adwokata, ale ja od kolegi Filipa kupiłem już kilka rzeczy i tylko z ostatnim intercoolerem był lekki poślizg bo był na urlopie. Ale zadzwoniłem porozmawiałem i się wszystko wyjaśniło co i jak. to tak tylko żebyś się nie denerwował, choć Cie też doskonale rozumiem żeby nie było Smile
 Odpowiedz
#39
 Gapa. 
Raczej zarobiony i czasu brak
 Odpowiedz
#40
 wiertar 
Brak czasu? Brak czasu żeby odpisać na smsa? Jak ja ma brak czasu to nie biorę się za cos. Sam troszkę sprzedaje przez internet, paczki wysyłane przeze mnie były na każdym kontynencie. I jakoś nigdy nie tłumaczyłem się Ze brak czasu. Brak czasu na odpisanie na smsa a w tym czasie logowanie sie się na forum?
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo 450 - części i pozostałości z kolekcji - Pożegnanie Krzycho krzycho 19 5.609 04.04.2024, 15:37
Ostatni post: krzycho
  FAQ - Usprawnienia i nowe części Kanapa 1 11.311 21.09.2022, 16:24
Ostatni post: Marek dg072
  Sprzedam ! Torba Brabus ŁYSY13 0 981 12.07.2022, 18:34
Ostatni post: ŁYSY13
  Sprzedam wysprzeglik do 451 Kanapa 0 989 28.11.2021, 18:54
Ostatni post: Kanapa
  Sprzedam zbiornik paliwa Arczi100 6 2.046 02.05.2021, 13:20
Ostatni post: LAZY.
  NAJWIĘKSZA wyprzedaż części do 451 - dużo! kipro1 26 6.988 16.04.2021, 08:49
Ostatni post: kipro1
  Sprzedam Smarta 451 Cabrio Pinio 8 3.029 19.01.2020, 10:41
Ostatni post: ŁYSY13
  Sprzedam ! Zaworek Blow off ŁYSY13 3 1.835 17.01.2020, 13:19
Ostatni post: ŁYSY13
  Sprzedam 454 Brabus Sappheiros 2 1.963 17.10.2019, 00:48
Ostatni post: wibi79
  [S] Błotnik prawy cabrio 450 dużo części do tego modelu filiproll 5 4.052 09.04.2019, 08:50
Ostatni post: wes9art



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu