Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[woj. śląskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[woj. śląskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat.
#41
 raffa 
(03.12.2019, 19:50)damiano.o napisał(a):
(03.12.2019, 18:25)boni_black napisał(a): Sprawdzony warsztat w Rybniku i okolicach na już ?
Gizbern, masz w dziale warsztaty

Pozdrawiam z RS Concept

Sławka (znaczy Gizberna) polecam z pełną odpowiedzialnością, aczkolwiek ostatnio ciężko u niego z czasem. Mnie nie wziął. No ale rozumiem, sam też mam ostatnio bardzo krucho z czasem.
 Odpowiedz
#42
 raffa 
Będzie post pod postem, trudno...

Ale sprawa poważna, więc w imię solidarności z koleżankami i kolegami, właścicielami smartów ze Śląska i okolicy:

Nie polecam: ani warsztatu panów Tatarków w Chorzowie, ani pana Adama z firmy Horse Cars w Dąbrowie Górniczej.

Przygody z tym pierwszym opisywałem już tutaj, kilka postów wcześniej. Natomiast najbardziej aktualne spostrzeżenia ze współpracy z oboma warsztatami, potwierdzone przez tym razem wreszcie prawdziwego mechanika, przy okazji miłośnika smarta, zamieściłem już na forum, w wątku o moim smarcie tutaj. Zapraszam do lektury.
 Odpowiedz
#43
 kaliszsmart12 
Poszukuje osób które oddawały ( z całej POLSKI - ostatnio Wrocław , Jarosław , Białystok , Ostróda , ogólnie śląsk  .... ) w ostatnim czasie smarta do "serwisu" w Kaliszu. Mam podstawę podejrzewać iż naprawy są gruuubo naciągane . Również te które jeszcze nie odebrały , kupiły ostatnio silnik od tej firmy
 Odpowiedz
#44
 raffa 
@kaliszsmart12:
Nie wiem, który warsztat masz na myśli, ale w marcu byłem u Łukasza (@smart.kalisz) w Kaliszu i on potwierdził, co podejrzewałem, że spie....li wspominani przeze mnie w poście #42 pseudomechanicy smartowi.
Nie wiem, jak sytuacja ma się teraz, wszak minęło kilka miesięcy, ale za tamtą moją wizytę będę dziękował Łukaszowi do ostatnich swoich dni.
Naprawa - nie tylko ta ustalona, ale i inne, raczej drobne, faktycznie stwierdzone, zostały przeprowadzone sprawnie, szybko, w sposób fachowy, tak jak powinno to zostać zrobione przez poprzedników. Opis w linkowanym wcześniej przeze mnie wątku o moim samochodzie.
Spędziłem tam trochę czasu, ale nie zostawiłem fortuny i na pewno, pomimo ponad 200 km w jedną stronę, wybiorę się tam jeszcze - i to mam nadzieję, że niedługo.
 Odpowiedz
#45
 kaliszsmart12 
(06.07.2020, 23:22)raffa napisał(a): @kaliszsmart12:
Nie wiem, który warsztat masz na myśli, ale w marcu byłem u Łukasza (@smart.kalisz) w Kaliszu i on potwierdził, co podejrzewałem, że spie....li wspominani przeze mnie w poście #42 pseudomechanicy smartowi.
Nie wiem, jak sytuacja ma się teraz, wszak minęło kilka miesięcy, ale za tamtą moją wizytę będę dziękował Łukaszowi do ostatnich swoich dni.
Naprawa - nie tylko ta ustalona, ale i inne, raczej drobne, faktycznie stwierdzone, zostały przeprowadzone sprawnie, szybko, w sposób fachowy, tak jak powinno to zostać zrobione przez poprzedników. Opis w linkowanym wcześniej przeze mnie wątku o moim samochodzie.
Spędziłem tam trochę czasu, ale nie zostawiłem fortuny i na pewno, pomimo ponad 200 km w jedną stronę, wybiorę się tam jeszcze - i to mam nadzieję, że niedługo.

A kiedy sie teraz wybierasz?  Ja bym tego nie robił, chyba że lubisz sluchac opowieści bajarza i przy okazji płacić za nowe części dostajac stare używane niejednokrotnie niesprawdzone czy sprawne
 Odpowiedz
#46
 raffa 
(07.07.2020, 05:26)kaliszsmart12 napisał(a): A kiedy sie teraz wybierasz?  Ja bym tego nie robił, chyba że lubisz sluchac opowieści bajarza i przy okazji płacić za nowe części dostajac stare używane niejednokrotnie niesprawdzone czy sprawne

Jak na razie to z Twoich postów nie wynika nic, poza tym, że masz z Łukaszem jakiś problem.
Jesteś tu od wczoraj, w kilku wątkach starasz się zrobić wielkie halo.

Nie przedstawiasz żadnych konkretów, dowodów, więc jak dla mnie to sam jesteś bajarzem, przynajmniej na tym etapie.

Ja w swoim wątku dokładnie opisałem problem z poprzednimi warsztatami, i dokładnie opisałem, co zostało zrobione u Łukasza. Zapewnienia pseudomechaników z poprzednich warsztatów nie miały nic wspólnego z rzeczywistością, co więcej - nawet jeśli zgłaszali, że mogą wystąpić dodatkowe komplikacje i mieli zielone światło, żeby te komplikacje usunąć raz na zawsze, to tego nie robili. Nie chciało im się. A w innych przypadkach zamiast skorzystać z najprostszego rozwiązania (zrobionego potem przez Łukasza) sugerowali kosztowne naprawy.

U Łukasza wszystko mogłem zobaczyć, obejrzeć, przekonać się i upewnić, że zrobione zostało to, z czym problem został zgłoszony, albo wyniknął w trakcie.

Łukasz również powiedział, jakie będą efekty tego, co zrobił. I jest dokładnie tak, jak powiedział.

Dla mnie człowiek się zna. I dobrze robi to, co robi. Dopóki nie zobaczę dowodów na to, że jest inaczej, to będę bronił Łukasza.

Co więcej - jeśli nie przedstawisz dowodów, to osobiście zgłoszę wszystkie Twoje wątki dotyczące Łukasza do moderacji.
 Odpowiedz
#47
 wibi79 
Przyznaję, że już wczoraj czytając posty kaliszsmart12 wydało mi się to podejrzane,nawet napisałem w tej sprawie ale...nie wysłałem gdyż czekałem na jakieś dalsze wpisy tego gościa.Dziwne, że zarejestrował się nie po to by opisać jak i gdzie został "oszukany" ale głównie by oczerniać kogoś (może konkurencję? na co wskazuje nick) bez wskazania powodów i przyczyn.Rafał (raffa) dokładnie opisał a mnie nawet osobiście opowiedział z jak fachowym i profesjonalnym mechanikiem spotkał się w Kaliszu,byłem naprawdę zdziwiony, że jeszcze tacy ludzie są i funkcjonują.Czekam teraz na tą "opowieść" o niby "oszustwie", co zaś do części to osobiście uważam, że lepsze są używane i sprawdzone niż takie całkiem "nówki" wyprodukowane (jak praktycznie wszystko obecnie) w Chinach z dowolną marką w nazwie.Chcę zaznaczyć, że nie mam nic do Chin,produkują doskonałe rzeczy ale również "barachło" szczególnie gdy zakupują (bo tanie i można sporo zarobić) nie tylko nasi hurtownicy.
 Odpowiedz
#48
 kaliszsmart12 
No cóż , rozumiem niecierpliwość kolegów co do uzasadnienia mojego postu. Na chwilę obecną zapewniam że nie jestem osoba z kręgu konkurencji. Przez 24 godziny od zamieszczenia postu nawiązałem kontakt z 3 osobami nie zadowolonymi z usług serwisu z kalisza . Jeszcze troszkę cierpliwości a na pewno wszystko zostanie wyjaśnione.
 Odpowiedz
#49
 raffa 
A ja zapewniam, że jestem ufoludkiem.

Twoja wiarygodność jest zerowa. Kwity albo wypad!

(07.07.2020, 18:53)kaliszsmart12 napisał(a): No cóż , rozumiem niecierpliwość kolegów co do uzasadnienia mojego postu. Na chwilę obecną zapewniam że nie jestem osoba z kręgu konkurencji. Przez 24 godziny od zamieszczenia postu nawiązałem kontakt z 3 osobami nie zadowolonymi z usług serwisu z kalisza . Jeszcze troszkę cierpliwości a na pewno wszystko zostanie wyjaśnione.
 Odpowiedz
#50
 chris2 
Zgadzam się przedmówcami, jesteś niezadowolony z naprawy napisz o co chodzi i daj się wypowiedzieć serwisowi na forum ( być może korzystają z forum), a nie szukasz potencjalnie niezadowolonych osób i nie wyjaśniasz dlaczego, jedyne info to że naprawy są naciągane.
Z drugiej strony skoro twierdzisz ,że naprawy są naciągane to znaczy że znasz się na w/w naprawach,dlatego nie rozumiem dlaczego nie naprawiasz sam,wtedy będziesz miał pewność co do jakości przeprowadzonej naprawy jak i kosztów.
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [woj. kujawsko-pomorskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. 19 18.993 26.01.2024, 17:19
Ostatni post: Kanapa
  [woj. mazowieckie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. 103 75.564 31.10.2023, 12:26
Ostatni post: raffa
  [woj. małopolskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. miksell 43 40.008 01.08.2022, 18:47
Ostatni post: raffa
  [warsztat Smart Serwis ul. Buforowa 109, 52-131 Wrocław] - opinie kapik 34 31.137 10.06.2022, 13:19
Ostatni post: maciekpkow
  smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. smart.kalisz 59 12.518 17.05.2022, 12:13
Ostatni post: raffa
  [woj. wielkopolskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. 54 26.729 30.04.2022, 14:10
Ostatni post: damiano.o
  [woj. pomorskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. Kanapa 114 66.515 01.02.2022, 13:58
Ostatni post: PepiTo
  Gdzie naprawa serwis Lubuskie, wielkopolskie 2 3.738 23.05.2020, 08:43
Ostatni post: BASTOS
  [woj. lubelskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. Tunkx 10 9.730 30.05.2019, 16:24
Ostatni post: speedykielce
  Warsztat-Szczecin okiran 4 3.053 14.11.2018, 21:55
Ostatni post: psuwacz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu