Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Start/stop problem w smarcie w453 2016

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Start/stop problem w smarcie w453 2016
#21
 plesniak 
Niestety akumulatory w 453 są strasznie słabe. Normą podobno jest to że padają po 2 latach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 Odpowiedz
#22
 zlomek433 
Zgadza się :( Aczkolwiek swój odratowałem Very happy
 Odpowiedz
#23
 ŁYSY13 
To z czego ta bateria ? Od zegarka czy pilota TV

Pozdrawiam Łysy13
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#24
 viper1989 
U mnie w smarcie w SD pokazuje ze wszystkie warunki spelnione i jest wszystko na zielono. A na zegarach usterka start/stop patrz instrukcje.
 Odpowiedz
#25
 mikemas 
Trzeba potwierdzić procedure wykonania napraw po wypadku w SRS

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
#26
 viper1989 
moze i tu masz racje bo jaśki chulnely.
 Odpowiedz
#27
 viper1989 
100% racja zrobilem potwierdzenie wymiany poduszek i dziala start stop,dziekuje Ci. chapeau bas
 Odpowiedz
#28
 jamiko 
Cześć,
ja mam nieco inny problem. Po wymianie akumulatora (miał jakiś "zwykły", który został wsadzony po sprowadzeniu do kraju, tak jeździł u poprzedniej osoby, ja chciałem wymienić na poprawny) na Varta Silver Dynamic Agm D52 12V 60 Ah / 680 A dwa razy pojawiła mi się już informacja:

Start-stop Usterka patrz instr. obsługi.

Pierwszy raz zaraz po wymianie akumulatora (pierwsze odpalenie), wtedy była dosłownie ułamek sekundy. Drugi raz dzisiaj po odpaleniu (kolejnym w ciągu dnia). Tym razem nie zgasła i świeciła się aż do zgaszenia (kolejne odpalenie już bez problemu).

Dzwoniłem do serwisu -- stwierdzili, że nie trzeba w żaden sposób ustawiać sterownika, jednak nie wiązali też tego z wymianą akumulatora, co mnie nieco zdziwiło. Kazali przyjechać, jak błąd pojawi się kolejny raz.

Mieliście podobnie -- macie jakieś rady?
A może jednak trzeba w jakiś sposób ustawić nowy akumulator w systemie (nigdzie nie mogę tego znaleźć)?

Google nie daje w zasadzie żadnych odpowiedzi, poza tym tematem.

Pozdrawiam
 Odpowiedz
#29
 krzyss 
Czy ten nowy akumulator napewno byl dobrze naladowany ?
 Odpowiedz
#30
 jamiko 
(08.09.2021, 20:49)krzyss napisał(a): Czy ten nowy akumulator napewno byl dobrze naladowany ?

Nie mam takiej pewności, a wręcz myślę, że nie. Szczególnie, że przez około godzinę (jazdy) od zamontowania nie działał start-stop.

Przejechałem już jednak trochę (nie wiem, 200, może 300 km), a dzisiaj przy gaszeniu komunikat też na moment mignął.
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W453 2016 - SMART MEDIA PRZEJSCIOWKA ISO grassfo 6 1.678 04.01.2021, 23:16
Ostatni post: ŁYSY13
  Aplikacja na smartfona dla FF W453 damiano.o 0 1.783 19.06.2017, 23:18
Ostatni post: damiano.o



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu