Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Numery ramy skuter

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Numery ramy skuter
#21
 fazer72 
A ramę potnij na kawałki i zgłoś kradziez

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
#22
 tomcio83 
(04.05.2018, 21:38)LAZY. napisał(a): Pytanie czy ta firma się przeniosła czy też zlikwidowała.
Jakiś kontakt do właściciela czy coś.
Można by poszperać w necie.

Firma została zamknięta w 2011r
 Odpowiedz
#23
 piotrasta 
Zamknięta czy zamknięta ale przejęta przez kogoś innego?
Co to za marka?
[quote]Nikt nie ma takiej gwarancji ,że go nie ukradłem tylko ja i właśnie boję się gdzie kolwiek pytać czy policja czy urząd bo zaraz się zacznią pytania dochodzenie , stres etc. [\quote]policji można by się bać ale w urzędzie pani za okienka nie będzie cię gonić jak zaczną się niewygodne pytania możesz odwrócić się i wyjść Very happy a tak na serio wszystko zależy jaki masz urząd jak jest w porządku i nie robią problemów to pomogą a jak urząd jest kiepski to nic ci nie powiedzą na żaden temat j będą chcieli jakieś nieistniejące zaświadczenia.
 Odpowiedz
#24
 tomcio83 
Marka została zlikwidowana producenta nie ma , sklepów nie ma , salonów nie ma i nie wiem czego jeszcze nie ma oooo niczego nie ma . Muszę do urzędu wystartować i popytać co i jak teraz. Przydał by się w tym przypadku jakiś znajomy pracujący w urzędzie ale kto normalny pracuje w takiej instytucji.
 Odpowiedz
#25
 meselek 
Marka została zlikwidowana producenta nie ma , sklepów nie ma , salonów nie ma i nie wiem czego jeszcze nie ma oooo niczego nie ma
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ale skuter jest..............pozdrawiam.
 Odpowiedz
#26
 fazer72 
tak jest własnie praktyka chińskich no-name. Wypuszczają serię kilku-kilkunastu tysięcy sztuk, po czym się zwijają i za pół roku otwierają pod nowa nazwą i znów robią to samo. Wszystko po to, by nie było serwisu, reklamacji i żali klientów. Z chińczyków chyba jedyna wiarygodna marka dostępna w PL to chyba tylko Lifan, czyli nasz Romet.
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu