Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Tryb awaryjny w czasie jazdy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Tryb awaryjny w czasie jazdy
#11
 LAZY. 
Pompa jest zdaje się mniej więcej pod fotelem kierowcy. Nie jestem pewny bo nie oglądałem dawno jak tam to wygląda.
U mnie na SD pompa abs pokazuje że wszystkie cztery koła kręcą się z prędkością 1,81km/h i też jestem zdziwiony jak to możliwe. 
Czy to jest problem z czujnikiem przyspieszenia jak napisałeś ?  Nie wiem Jeszcze tego nie odkryłem Wink
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
#12
 TasiorD  
(19.05.2018, 21:49)LAZY. napisał(a): Pompa jest zdaje się mniej więcej pod fotelem kierowcy. Nie jestem pewny bo nie oglądałem dawno jak tam to wygląda.
U mnie na SD pompa abs pokazuje że wszystkie cztery koła kręcą się z prędkością 1,81km/h i też jestem zdziwiony jak to możliwe. 
Czy to jest problem z czujnikiem przyspieszenia jak napisałeś ?  Nie wiem Jeszcze tego nie odkryłem Wink

Zastanawiam się czy zwarcie pinów w OBD2 (4 i 7) wyłącza całkowicie ABS/Trust+ na tyle że problem nie powinien sie pojawić - czy to tylko "oszukuje" komputer ??

Pod fotelem - ale od strony podwozia Smile

Ktoś wcześniej pisał o bezpiecznikach pod fotelem kierowcy .... jedyne bezpieczniki znalazłem przy nadkolu po stronie kierowcy - Smart z 99' rocznika.
 Odpowiedz
#13
 LAZY. 
Zwarcie powoduje połączenie szyny CAN tego modułu z masą. Co w efekcie daje to że moduł jest niewidoczny dla komputera, tym samym nie odbiera żadnych informacji od niego.    Patent działa na fury przed liftem.
 W poliftach o ile nie mylę trzeba wydłubać bezpiecznik.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
#14
 TasiorD  
(20.05.2018, 20:42)LAZY. napisał(a): Zwarcie powoduje połączenie szyny CAN tego modułu z masą. Co w efekcie daje to że moduł jest niewidoczny dla komputera, tym samym nie odbiera żadnych informacji od niego.    Patent działa na fury przed liftem.
 W poliftach o ile nie mylę trzeba wydłubać bezpiecznik.

LAZY: Daj znać czy dobrze myślę - jeżeli zastosuję zwarcie, a uszkodzenie jest po stronie tego modułu - to problem NIE powinien się pojawić ...tak ???
Tak, smart jest przed liftem.
 Odpowiedz
#15
 LAZY. 
Jeżeli ten moduł generuje problemy to go całkowicie wyłączysz tym sposobem.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gaśnie silnik podczas jazdy ? krzycho 27 15.210 08.12.2020, 08:53
Ostatni post: obwd-crash



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu