Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Demontaż całych drzwi pasażera

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Demontaż całych drzwi pasażera
#1
 lobster2 
Witam serdecznie, 
demontuję całe drzwi od pasażera - proszę o pomoc : gdzie i jak rozpina się/odłącza kabel elektryczny drzwi ? Czy muszę demontować tapicerkę wewnątrz czy rozpina się tę walcowatą kostkę w drzwiach ? jako laik proszę o wyrozumiałość !
Drzwi wiszą mi już obok auta drugi dzień - tak jak członkowie rodziny chętni do jazdy :Smile
Pozdrawiam i będę wdzięczny za pomoc, 
Piotr
 Odpowiedz
#2
 krzyss 
Pod deska powinna byc zlaczka... i mozna wyciagnac cala wiazke i odczepic drzwi
 Odpowiedz
#3
 Fireman 
(05.06.2018, 10:53)lobster2 napisał(a): Witam serdecznie, 
demontuję całe drzwi od pasażera - proszę o pomoc : gdzie i jak rozpina się/odłącza kabel elektryczny drzwi ? Czy muszę demontować tapicerkę wewnątrz czy rozpina się tę walcowatą kostkę w drzwiach ? jako laik proszę o wyrozumiałość !
Drzwi wiszą mi już obok auta drugi dzień - tak jak członkowie rodziny chętni do jazdy :Smile
Pozdrawiam i będę wdzięczny za pomoc, 
Piotr

Wystarczy rozpiąć to złączkę przy drzwiach, nic we wewnątrz nie trzeba demontować, ewentualnie przednie panele.
Co się spali to nie zgnije!!!
 Odpowiedz
#4
 lobster2 
(05.06.2018, 12:52)Fireman napisał(a):
(05.06.2018, 10:53)lobster2 napisał(a): Witam serdecznie, 
demontuję całe drzwi od pasażera - proszę o pomoc : gdzie i jak rozpina się/odłącza kabel elektryczny drzwi ? Czy muszę demontować tapicerkę wewnątrz czy rozpina się tę walcowatą kostkę w drzwiach ? jako laik proszę o wyrozumiałość !
Drzwi wiszą mi już obok auta drugi dzień - tak jak członkowie rodziny chętni do jazdy :Smile
Pozdrawiam i będę wdzięczny za pomoc, 
Piotr

Wystarczy rozpiąć to złączkę przy drzwiach, nic we wewnątrz nie trzeba demontować, ewentualnie przednie panele.
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smart 450 drzwi kubaxax 9 3.241 08.09.2019, 14:44
Ostatni post: Papasanbaba
  [450] Trzeszczenie szyby pasażera jeśli się choćby trochę opuści kubaxax 2 1.645 20.08.2019, 08:37
Ostatni post: kubaxax



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu