Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

pomocy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
pomocy
#1
 jagotka 
Witajcie
 
dopiero dołączyłam do Was, jestem tutaj nowa i liczę na serdeczną pomoc  Very happy

Chodzi o to, że szykuję swojego smarta forfour do sprzedaży (jeżdzę nim już ponad 3 lata), i muszę go podreperować. Pojawił się problem z tyłu na dachu, tuż nad szybą- gdzie znajduje się światło stop (dodałam zdjęcie żeby pokazać które to miejsce). Plastik który się tam znajduje, cały popękał- wygląda to bardzo nieestetycznie. Proszę może ktoś podsunie mi jakiś fajny pomysł co mogłabym z tym zrobić...?  Crying


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
#2
 BASTOS 
Kupić inny i wymieniać
"Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem"
 Odpowiedz
#3
 jagotka 
(12.08.2018, 18:59)BASTOS napisał(a): Kupić inny i wymieniać

Dziękuję za błyskotliwą podpowiedź  Razz
 Odpowiedz
#4
 BASTOS 
Rozumiem że pytanie brzmi : Jak zamaskowac pęknięcie tanim kosztem żeby kupujący nie zauważył?
 Odpowiedz
#5
 LAZY. 
Plastidip Wink    Ewentualnie przy większych zdolnościach okleić folią.
Biorąc na  wzgląd cenę spojlera to trzeba to przemyśleć.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
#6
 jagotka 
(12.08.2018, 19:49)BASTOS napisał(a): Rozumiem że pytanie brzmi : Jak zamaskowac pęknięcie tanim kosztem żeby kupujący nie zauważył?

Nie do końca tak :P

Jestem w stanie kupić i wymienić tą część na nową, ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać, no i jak ta część się dokładnie nazywa  Sad
 Odpowiedz
#7
 jagotka 
(19.08.2018, 08:18)jagotka napisał(a):
(12.08.2018, 19:49)BASTOS napisał(a): Rozumiem że pytanie brzmi : Jak zamaskowac pęknięcie tanim kosztem żeby kupujący nie zauważył?

Nie do końca tak :P

Jestem w stanie kupić i wymienić tą część na nową, ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać, no i jak ta część się dokładnie nazywa  Sad

JUż maaaaam Very happy
 Odpowiedz
#8
 Vapor2005 
Jeśli to zdjęcie sprzedawanego samochodu to jeszcze są inne niedociągnięcia....
"Nikt nie sprzedaje dobrego Smarta"... Very happy
 Odpowiedz
#9
 jagotka 
(19.08.2018, 10:07)Vapor2005 napisał(a): Jeśli to zdjęcie sprzedawanego samochodu to jeszcze są inne niedociągnięcia....

Nie, to zdjęcie skopiowane z neta, żeby wyjaśnić ktora to część.
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu