Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE ;)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE ;)
#1
 Smarkacz 
Witam wszystkich użytkowników i miłośników Smarta. Rolleyes

Dzisiaj rano, przeglądając to forum uświadomiłem sobie, że nie przywitałem się formalnie z Wami pomimo, że od kilku miesięcy mam tutaj konto i gdy je zakładałem, to przywitałem się na jakimś, cudzym wątku, pod którym napisałem swój pierwszy komentarz. Mam nadzieję, że usprawiedliwi mnie fakt, iż na tym forum bywałem przynajmniej od 10 lat, gdyż moje zainteresowanie Smartami sięga prehistorii. Bywałem tutaj od tak dawna, że wielu starych użytkowników doskonale znałem z forum i traktowałem jak starych kumpli, pomimo iż oni nie wiedzieli o moim istnieniu. Właśnie dlatego, nie poczułem potrzeby formalnego przedstawiania się. Liczę na Waszą wyrozumiałość.

Do niedawna mieszkałem czasem w Warszawie na Sadybie obok Best Mall, ale przeważnie w podwarszawskiej, leśnej miejscowości Magdalenka. Jestem singlem, chociaż mam syna nie wiele młodszego ode mnie, gdyż postarałem się o niego grubo przed maturą. Dziewczynami, podobnie jak Smartami interesowałem się już bardzo wcześnie. Evil or very mad

Dodam na koniec, że jednym z moich życiowych celów jest zwiedzenie świata w kamperze, ale koniecznie z zadokowanym Smartem! Mad

Sobie zdjęć nie robię odkąd rzuciłem palenie i przytyłem 35kg, po prostu wstydzę się... Embaressed 
Tak wyglądałem, gdy jeszcze paliłem i coraz częściej żałuję, że przestałem.
   

Tak wygląda mój Smart
   


Późno, ale solidnie. Wink
 Odpowiedz
#2
 zibi smark 
No to witamy oficjalnie  Smile
 Odpowiedz
#3
 Arczi100 
Wrocław wita
 Odpowiedz
#4
 Gapa. 
Wejherowo wita i pozdrawiaSmile
 Odpowiedz
#5
 Kanapa 
Ellou - witamy.
Tutaj nik nie przejmuje sie tuszą, wzrostem czy ilością owłosienia na górze czy na dole. Co do znajomosci kto jest kto - to chyba nawet RODO nie pomoże. Znamy się od nastu? Ęciu? Lat i ja na przykład za Chiny ludowe nie wiem jak większość znajomych ma na imię - nick i charakter to podstawa.
Witamy.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
#6
 Bocian 
Da się z tym żyć. Ja rzuciłem 25 kilo temu  Very happy
Witamy
 Odpowiedz
#7
 Arczi100 
Mnie też wszyscy pamiętają jak palę, mija już 10 miech bez ., a mały też nie jestem Nie przejmuj się.
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu