Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

TrikeTim

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
TrikeTim
#1
 tim13 
Witam, śmigam na motocyklu 3 kołowym tzw Trajce. Obecnie odbudowywuję następną ( ma napęd z eleganta) i planuję wstawić napęd Smarta w planach było na 7setce, obecnie myślę nad dieselkiem. Moja pierwsza trajka jest na silniku Isuzu 1.5TD. Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie za zamiar wysłania jednego smarta na emeryturę.
 Odpowiedz
#2
 raffa 
Jako smarciarz motocyklista nie pozwolę na żaden lincz z powodu wysyłania na emeryturę pewnie jakiegoś rozbitka po czołówce.

Ale dlaczego diesel? łomatkoboskowysokooktanowo...
 Odpowiedz
#3
 sadiav 
Fajny temat tez o tym myslalem tylko nigdy nie bylo czasu i umiejetnosci Smile
bede kibicowal
Gdzies juz czytalem o probach wykorzystania smarta na dawce do trzykolowca (na jakims forum trzykolowcow)
Pozdrawiam
 Odpowiedz
#4
 MariuszB 
Holendrzy wstawili 800 CDI do motocykla i wyszło im to całkiem nieźle, więc do trike tym bardziej się uda.
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz
#5
 tim13 
Dlaczego diesel....bo w pierwszej trajce mam autko też ropniak kilka traktorków w pisiadaniu znaczy mam stały dostęp do ropy. Podoba mi się ten klekot silnika tylko nie wiem czy w smarcie też taki będzie. Pierwsza traja tłumik ma a właściwie to brak bo to tylko kilka kolanek a turbina wycisza dźwięk.. Były już budowane trajki w niemcowni na bazie Smarta ale firma zbańczyła. Doczytałem na 4-um że podkręcacie z 40 kucyków do prawie 60-ciu. A ów 60 już mnie cieszy.
 Odpowiedz
#6
 krzyss 
Max co wycignisz z cdi to 60-65KM
Dzwiek jest jak kazdego dieselka, moze tylko wibracji wiecej bo 3 cylindry, ale reszta jest jak w kazdym.
Pokaz jakies fotki tych dziel ?
 Odpowiedz
#7
 tim13 
Ta którą obecnie śmigam 1.5 TD Isuzu z opla corsy , skrzynia i zawieszenie z garbusa, zbiornik z Intrudera, rama i zawiecha pchana wyrób garażowy . Nowy potworek ma dobiero zawiechę zrobioną ale jeszcze niekompletną a do dalszych prac nad ramą potrzebne jest serducho ze smarta, które obecnie jest poszukiwane....


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
#8
 krzyss 
Piekny !!! Very happy
A jak takie cos sie rejestruje ? bo juz jako SAM sie chyba nie da ?
 Odpowiedz
#9
 MariuszB 
Ma homologację na L5e  Wink
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz
#10
 tim13 
No tak uwalili rejestrację SAM-ów i teraz już się nie da. L5e to kategoria gdzie rozstaw kół na jednej osi jest minimum 40 cm i dlatego jedne motocykle mają tę kategorię a inne nie. L5e tyczy się tego że możesz śmigać na takim sprzęcie na B pomimo że to motocykl.
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu