Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[452] Komu zlecic remap i ktory polecacie?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[452] Komu zlecic remap i ktory polecacie?
#1
 U.S.U.L 
Czesc!

Pacjent Roadster 2004 82KM Affection. Jestem wlascicielem od tygodnia, silnik, turbina i doladowane w normie, oleju nie bierze ale od poczatku wiedzialem ze skonczy sie na remapie.

Kogo w kraju polecacie i jaka mape?

Odrazu zaznacze ze mam zamiar autem wybierac sie na track day'e i sprawy takie jak usuniecie automatycznej zmiany biegu na wyzszy przy odcince w trybie manualnym i podniesienie odciecia bylyby bardzo przydatne.
Silikonowe rury + TIK juz w drodze

Z gory dzieki.
 Odpowiedz
#2
 krzyss 
Rodster na tor sie nie nadaje... bylem raz i odpuscilem.
Zamordujesz silnik bardzo szybko.

Vtech robil mi poprzedniego roadstera ale nie bylo rewelacji, program wolalem potem z niemiec od RSow.

Do jazdy bardziej ekstremalnej pomysl o wymianie IC na wodny z Brabusa. Inaczej i tak mapa odcina bo za gorace powietrze idzie do silnika.
 Odpowiedz
#3
 speedykielce 
(10.11.2019, 18:57)U.S.U.L napisał(a): Czesc!

Pacjent Roadster 2004 82KM Affection. Jestem wlascicielem od tygodnia, silnik, turbina i doladowane w normie, oleju nie bierze ale od poczatku wiedzialem ze skonczy sie na remapie.

Kogo w kraju polecacie i jaka mape?

Odrazu zaznacze ze mam zamiar autem wybierac sie na track day'e i sprawy takie jak usuniecie automatycznej zmiany biegu na wyzszy przy odcince w trybie manualnym i podniesienie odciecia bylyby bardzo przydatne.
Silikonowe rury + TIK juz w drodze

Z gory dzieki.
Łukasz Kalisz... on Ci ogarnie temat bez problemu.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Smart 450 cdi cabrio 
 Odpowiedz
#4
 U.S.U.L 
Czyli w kraju tylko Łukasz Kalisz?(akis kontakt?)
 Odpowiedz
#5
 Kanapa 
Jak nie chcesz zarżnąć auta to tylko sprawdzone programy od renomowanych tunerów. Reszta albo partaczy albo wgrywa gotowce.
Były tematy na forum gdzie i za ile i czym który program grozi - padnieciem samego sprzęgłą czy też silnika.
Krzysztof mieniał softy w swoich naleśnikach plus może inni może się odezwą.
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
#6
 zlomek433 
Sławek w Rybniku ma parę map, ALE. Jedna nie ma odcinki , druga nie zmienia biegu przy odcince, na cs117PS miałem problem z ucinaniem doładowania powyżej 150km/h , a na rs 115PS... No jeździ , pali 6L ale jakoś rewelacji z przyśpieszeniem do 100km/h nie ma.
 Odpowiedz
#7
 Kanapa 
Jeżeli uda się dopiąć zlot w przyszłym roku tak jak planujemy to jest szansa na wizytę tunerów z Niemiec w trakcie zlotu.
Wink



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
#8
 U.S.U.L 
(11.11.2019, 22:42)zlomek433 napisał(a): Sławek w Rybniku ma parę map, ALE. Jedna nie ma odcinki , druga nie zmienia biegu przy odcince, na cs117PS miałem problem z ucinaniem doładowania powyżej 150km/h , a na rs 115PS... No jeździ , pali 6L ale jakoś rewelacji z przyśpieszeniem do 100km/h nie ma.

Oo, braku odcinki, podniesienia jej i usuniecia zmiany biegu przy odcince wlasnie chcialem w manualu  Evil or very mad
Poczekam, moze ktos jeszcze sie odezwie w watku, dwa grosze dorzuci i poleci kogos.
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Music [452] Jaki subwoofer i radio polecacie? D1-Pati 35 17.605 06.04.2016, 16:53
Ostatni post: Redoctober



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu