Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

450 Obudowa alternatora

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
450 Obudowa alternatora
#1
 Bobasspr 
Witam Was. poszukuje obudowy plastikowej , a w zasadzie osłony alternatora do 450 cdi 2001r. czy ktos posiada? Chodzi mi dokładnie o osłone któą montuje sie na podłużnicy, czyli tą, która chroni przed wodą z kałuży.
Dziękuje.
 Odpowiedz
#2
 raffa 
Ooo, jak miło powitać sąsiada Smile

Są duże szanse, że się już gdzieś widzieliśmy Smile Z osłoną niestety nie pomogę :( Oczywiście najprościej na allegro / olx, jest kilku szrociarzy w Polsce, którzy mają sporo części do smartów.

Powodzenia i do zobaczenia na mieście Wink
 Odpowiedz
#3
 obwd-crash 
Dostępne w salonie firmowym Smarta.
Ostatnio salony Mercedesa nie chcą sprzedawać części do Smarta - przynajmniej w Toruniu (podobno taka decyzja centrali, bo nie mają autoryzacji na Smarta)
https://merc.com.ua/mercedes-benz/item/q...e-m/623961
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
#4
 Bobasspr 
Raffa miło mi, raczej sie jeszcze nie widzielismy, bo smartem jezdze od 10go ️ co alle i olx - w pierwszej kolejnosci przeszukalem - nie ma nic. A co do drugiego postu kolegi to do ruskich nie pojade po ten plastik Smile Smile Dziękuję za zainteresowanie, oczywiście jak by ktos cos mial to bardzo prosze o info. Pozdrawiam ?
 Odpowiedz
#5
 tim13 
Ko!ego zobacz tą aukcję z linku. W tytule pisze co innego a na fotce opis też inny ..... 

https://allegro.pl/oferta/smart-forfour-...m=reco&
 Odpowiedz
#6
 raffa 
No to faktycznie, raczej się nie widzieliśmy. U mnie w wątku jest kilka zdjęć mojego samochodu, jak mnie gdzieś wypatrzysz, to daj znać Smile Aczkolwiek smartem może też jechać atrakcyjna brunetka Very happy Najwyżej się ucieszy, że ktoś do niej macha Wink

Pisząc allegro / olx miałem na myśli szrociarzy. Bardzo często wystawiają kilka cześci, a w magazynach / stodołach / garażach mają rozebrane albo i nie całe samochody. Warto pytać. Jeden dość ogarnięty jest w Mińsku Mazowieckim, inny w Ornontowicach, kolejny w Raciborzu. Do tego w Mińsku mam telefon, jak coś, to mogę podesłać.

A i to, co podesłał @tim13 wygląda obiecująco Smile
 Odpowiedz
#7
 obwd-crash 
(18.10.2020, 12:22)Bobasspr napisał(a): Raffa miło mi, raczej sie jeszcze nie widzielismy, bo smartem jezdze od 10go ️ co alle i olx - w pierwszej kolejnosci przeszukalem - nie ma nic. A co do drugiego postu kolegi to do ruskich nie pojade po ten plastik Smile Smile Dziękuję za zainteresowanie, oczywiście jak by ktos cos mial to bardzo prosze o info. Pozdrawiam ?

Laughing Tu nie chodziło o to byś jechał na wschód po tę część Laughing  
Link zawiera nr części wg Smart/Mercedes i przybliżoną cenę.
Kupić możesz w Smart Center czyli w salonie Smarta, lub jeżeli na południu są inne zwyczaje także w salonie Mercedesa.
Najbliższy Siemianowic salon Smarta jest w Sosnowcu
https://www.smart.com/pl/pl/dealer/GS0011273#1438
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
#8
 Bobasspr 
Zobacze jak to na kompie wyglada, bo przez telefon ta stronka jest meeega daremna. Ale faktycznie, może po nr części gdzieś dopadnę ta obudowę. P.s. jak ogarne forum smarta to postaram się wkleic zdjęcia mojego cdi Smile
BTW jak bys potrzebowal podjechac na SD daj znac - no chyba ze masz swoją Wink
 Odpowiedz
#9
 obwd-crash 
Oj daleko, przejazd droższy od skorzystania na miejscu.
Ale za zaproszenie dziękuję, jak będzie okazja podjadę Wink
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
#10
 raffa 
(18.10.2020, 07:47)obwd-crash napisał(a): Dostępne w salonie firmowym Smarta.
Ostatnio salony Mercedesa nie chcą sprzedawać części do Smarta - przynajmniej w Toruniu (podobno taka decyzja centrali, bo nie mają autoryzacji na Smarta)
https://merc.com.ua/mercedes-benz/item/q...e-m/623961

U "nas", znaczy w Sosnowcu, jest Smart Center pełną gębą. Znaczy jedna obsługa obsługuje wszystkie marki. Niestety z częściami jest tak, że Panowie w środku kompletnie nie mają pojęcia na ten temat.

Potrzebowałem gumowej wkładki do wlewu paliwa, bo starą szlag trafił, była urwana praktycznie na całym obwodzie. Sprzedawca działu części ściągnął mi z centralnego magazynu z Niemiec plastikowy pierścień, który tę wkładkę przytrzymuje. Zaliczka, trzy tygodnie czekania, po czym okazało się, że części ściągniętych z Niemiec nie można zwrócić... A gumowa wkładka była w Wawie, więc dostawa w dwa dni (chociaż powinno być w jeden), bo coś się nie udało...

Ogólnie na niektóre części ceny zaskakująco niskie. Z kolei na inne zaskakująco wysokie Very happy


@Bobasspr: tak jak pisałem wcześniej, to, co wkleił @tim13 wygląda jak to, czego moim zdaniem szukasz:

(18.10.2020, 12:42)tim13 napisał(a): Ko!ego zobacz tą aukcję z linku. W tytule pisze co innego a na fotce opis też inny ..... 

https://allegro.pl/oferta/smart-forfour-...m=reco&

Nie wiem, czy diesel ma tę samą osłonę, co benzyny, ale u mnie mniej więcej tak (jak na zdjęciu w aukcji na allegro) wygląda osłona, która osłania paski z dołu i jest zapięta na dwa wredne plastikowe kołki w sankach silnika. Znając życie, to do Sosnowca będziesz musiał po te kołki pojechać...
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obudowa rozrządu 454 mwilins 2 1.595 15.04.2019, 15:10
Ostatni post: Kanapa
  [454] obudowa lusterka Karlaappetina 0 1.476 06.04.2017, 09:47
Ostatni post: Karlaappetina
  Obudowa kluczyka 450 Lolek 3 2.081 28.09.2016, 20:47
Ostatni post: lukskajwoker
  Kupie oslone alternatora do 450 lub Roadstera dar7914 0 1.290 20.01.2015, 01:52
Ostatni post: dar7914



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu