Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Alternatywny interfejs i soft, program diagnostyczny

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Alternatywny interfejs i soft, program diagnostyczny
 Arko1 
(05.11.2018, 16:31)dar7914 napisał(a): Nigdy nie sprawdzalem wszystkich tych funkcji. Troche korespondowalem z technikami z firmy. Wiem, ze serio podchodza do tego projektu. Wiec mozna przyjac, ze lista jest realna.
Dolaczylem plik rar ze zdjeciami. Pomoga ocenic dzialanie skanera.

zdjecia rar

dzięki, zdecyduję się - na amazonie jest kilka wersji skanera w dobrych cenach
 Odpowiedz
 norbb 
Czy Scanner-em i980 można przeprowadzać adaptację np. sprzęgła ???
 Odpowiedz
 dar7914 
(25.11.2018, 12:38)norbb napisał(a): Czy  Scanner-em i980 można przeprowadzać adaptację np. sprzęgła ???

Niestety nie.
 Odpowiedz
 norbb 
Czyli do adaptacji zostaje tylko SD , czy jest jeszcze jakaś alternatywa ??? w rozsądnych pieniądzach .
 Odpowiedz
 Vapor2005 
Do adaptacji sprzęgła oraz skrzyni nie trzeba mieć "SD".
"Nikt nie sprzedaje dobrego Smarta"... Very happy
 Odpowiedz
 damiano.o 
(26.11.2018, 21:42)Vapor2005 napisał(a): Do adaptacji sprzęgła oraz skrzyni nie trzeba mieć "SD".
A czym jeszcze zrobisz pełną adaptację z kalibracją? Z tego co wiem to w SD jest parę ustawień np. punkt ocierania

Pozdrawiam z RS Concept
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
 wirdar 
(26.11.2018, 21:42)Vapor2005 napisał(a): Do adaptacji sprzęgła oraz skrzyni nie trzeba mieć "SD".

Eureka kolega zna zmienik SD Smile zdradzisz co to jest?
 Odpowiedz
 Vapor2005 
Mogę podpowiedzieć dlaczego nie. "SD" jest najlepsza, ale są z nią pewne problemy... Mam kilka interfejsów, ale większość robi mi AutoCom. Proste przejrzyste. Jak ktoś potrzebuje posiadam sztukę na zbyciu.
"Nikt nie sprzedaje dobrego Smarta"... Very happy
 Odpowiedz
 norbb 
Potwierdzi ktoś jeszcze że można zrobić adaptację sprzęgła AutoCom-em , bo do czytania i kasowania błędów można kupić tańszego. Dlaczego pytam, mam F4 i szukam sobie F2 i do dwóch aut chcę kupić scaner (bo tu gdzie mieszkam ceny za diagnozę auta są wysokie) , a 3000 klocki za chińskie SD to trochę przy bogato ( bo nie będę używał do ciężarówek itp.)
 Odpowiedz
 wirdar 
(28.11.2018, 22:04)norbb napisał(a): Potwierdzi ktoś jeszcze że można zrobić adaptację sprzęgła AutoCom-em , bo do czytania i kasowania błędów można kupić tańszego. Dlaczego pytam, mam F4 i szukam sobie F2 i do dwóch aut chcę kupić scaner (bo tu gdzie mieszkam ceny za diagnozę auta są wysokie) , a 3000 klocki za chińskie SD to trochę przy bogato ( bo nie będę używał do ciężarówek itp.)
Też czekam na kolegę który potwierdzi że Autocom zastąpi SD.
A co do ceny chińskiej wersji SD Smile to może kosztować 3000 klocków a nawet więcej.
Nikt im nie zabrania sprzedać drożej Smile ale znajdziesz za 450 dolców i pewnie będziesz zadowolony.
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Identyfikacja dachu soft-top modusoperandi 10 5.616 03.04.2017, 12:03
Ostatni post: modusoperandi



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu