Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

450 - bagażnik na rower, rowerowy, instrukcja montażu

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
450 - bagażnik na rower, rowerowy, instrukcja montażu
#21
 obwd-crash 
Ktoś chyba intuicyjnie wyczuł Twe potrzeby
http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzei...8-223-1851
[Obrazek: $_72.JPG]
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
#22
 stonka177 
Dzięx!!!
Paczka ze szpejami przyszła, teraz muszę znaleźć chwilę na montaż i testy Smile


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
#23
 przemo 
Panowie pomóżcie!!! Mam okazję kupić bagażnik dokładnie widoczny ten na zdjęciu:
[Obrazek: 28afd030ac930b02gen.jpg]
Jak widać jest niekompletny, brakuje w nim śrub do montażu, uchwytu na rower i bóg wie czego jeszcze. Sam sprzedający twierdzi że nie ma żadnych śrub ani uchwytów na rower ale jest w stanie je pozyskać od innego znajomego za niewielką dopłatą. Generalnie czatuję sobie z gościem już prawie miesiąc w temacie bagażnika i on odpisuje z doskoku bo ciągle gdzieś wyjeżdża, nie wyczuwam tutaj nic śmierdzącego bo przecież wystawił samo A-frame na sprzedaż a o resztę rzeczy sam go molestuję. Za samą ramę widoczną na zdjęciu chce 25euro, jak znajdzie te śruby to mam dopłacić kolejne 20euro. Pytanie moje jest następujące: czy gra jest warta świeczki? i co dokładnie powinien zawierać ten zestaw w ilości sztuk?
 Odpowiedz
#24
 Marek 
Potrzebujesz uchwyty do karoserii śruby Belkę na rowery i klucz. Tutaj masz kpl aukcje. Smart Uchwyt rowerowy 2 rowery For Two
http://olx.pl/oferta/smart-uchwyt-rowero...cEq3w.html

Chętnie sam bym kupił to od ciebie. Wink

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
#25
 przemo 
(02.01.2016, 16:40)Marek napisał(a): Potrzebujesz uchwyty do karoserii śruby Belkę na rowery i klucz. Tutaj masz kpl aukcje. Smart Uchwyt rowerowy 2 rowery For Two
http://olx.pl/oferta/smart-uchwyt-rowero...cEq3w.html

Chętnie sam bym kupił to od ciebie. Wink

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki Marek, wychodzi na to że gościowi brakuję mnóstwo rzeczy.

Ale co? ten niekompletny bagażnik?
 Odpowiedz
#26
 Marek 
Tak szukam tych długich czarnych ramion, kupiłem bagażnik do cabrio a potrzebuje do puszki. Równie dobrze możesz tez dorobić uchwyty, Belkę tez tutaj kolega ma z forum do sprzedania śruby tylko będziesz musiał zrobić inne i gotowe. Chyba ze gość znajdzie resztę klamotów to masz bagażnik za tani grosz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
#27
 przemo 
(02.01.2016, 18:37)Marek napisał(a): Tak szukam tych długich czarnych ramion, kupiłem bagażnik do cabrio a potrzebuje do puszki. Równie dobrze możesz tez dorobić uchwyty, Belkę tez tutaj kolega ma z forum do sprzedania śruby tylko będziesz musiał zrobić inne i gotowe. Chyba ze gość znajdzie resztę klamotów to masz bagażnik za tani grosz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli tobie to pomoże bardziej niż mi to to co jest na zdjęciu mam dostępne od ręki, myślę że z kurierem wyniesie ciebie to ok. 200zł po przeliczeniu. Nie twierdzę że chłop nie załatwi tych śrub ale o belce na rowery to mogę zapomnieć a bawić się w kurierów i ściągać poszczególne części z różnych miejsc to mija się z celem i koszta rosną. Tak czy siak daje ci punkt za pomocBeer
 Odpowiedz
#28
 Marek 
Przemo, pomęcz gościa o resztę gratów, teraz i tak jest zima jak znajdzie brakujące części to będzie super jak nie to odkupie od ciebie to co jest. I oczywiście stawiam tobie wielkie piwko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
#29
 Vip2000 
Witam przyklejenia si do tematu potrzebuję uchwyty do karoserii albo przynajmniej jakieś zdjęcia to takie dorobie jesli by ktoś miał zróbcie fotke to coś wymyśli.dzięki pozdrawiam
 Odpowiedz
#30
 obwd-crash 
Coupe czy cabrio ?
Do cabrio można jeszcze kupić w Smart Center lub w salonie Mercedesa: nr części 00014974V001000000 
Do coupe mam zdjęcia jak wyglądają oryginalne i moje, które wykonałem na podstawie zdjęć oryginalnych. Mam też rysunki z wymiarami na podstawie których zostały wykonane moje.
Prześlij na PW swój adres mailowy, to wyślę Ci zdjęcia i te rysunki.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  450 zepsuty bagażnik, siłownik bagażnika Dinaaa 1 1.582 17.03.2019, 18:14
Ostatni post: LAZY.
  Bagażnik dachowy- istnieje takowy? WojtekN 9 3.049 19.01.2019, 15:49
Ostatni post: meselek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu