Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
 meselek 
Były czarne , chciałem srebrne , jeszcze więcej uwag będzie , i będę miał dylemat czy dobrze zrobiłem. Już powoli kiełkuje myśl - zamień na czarne . Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 meselek 
Następna rzecz , którą zamontowałem w smarcie. Żeby uprzedzić , nie było srebrnych .... pozdrawiam.    


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 damiano.o 
Jak już są poszerzenia to teraz czas na jakieś konkretne felgi co? Czarne poszerzenia wg mnie lepiej tu pasują niż srebrne, ale to oczywiście rzecz gustu Tobie ma się podobać

Pozdrawiam z RS Concept
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
 statystyczny_polak 
Siemka, skąd wytrzasnąłeś te poszerzki?
 Odpowiedz
 meselek 
Z tymi srebrnymi poszerzeniami to oczywiście żartowałem , felgi fajne by się przydały , ale jednak pierwsze będzie tłumik - by Damiano.o Smart 451 RS - w firmie eltec oczywiście , pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 meselek 
Założyłem w końcu nowe letnie opony. Pozdrawiam    


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
To roboty było .

Pozdrawiam Łysy13
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 meselek 
100 zł załatwiło sprawę całkowicie,pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 Arczi100 
W końcu nastąpiła wymiana tylnych wachaczy[Obrazek: 8e45f166bb5788ba8a5a84adb1e2ff5a.jpg][Obrazek: ced5c3a88cb8384a6ef575bf19954b34.jpg]
 Odpowiedz
 Lolek 
Co prawda nie dziś, a w ostatnim miesiącu, podmieniłem oryginalne ledy Hella na zakupione na allegro dość duże oczka w kpl. 12 sztuk. Następnie postanowiłem im obniżyć nieco napięcie zasilania, bo nie lubię tych takich agresywnych co to wypalają oczy, i otrzymałem niesamowity i niezamierzony efekt, a mianowicie po załączeniu zasilania ledy zapalają się z pełną mocą, by po około 1 sekundzie przygasnąć do akceptowalnego poziomu. Pozdrawiam. L
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.044 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu