Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
#11
 biedronka 
ciekawe tylko czy wszystko jest w pełni sprawne?
 Odpowiedz
#12
 Gizbern 
Fajne zabawki!
Smart ma ograniczenie prędkości do 140km/h, czy po prostu staje licznik, a auto się dalej rozpędza?
 Odpowiedz
#13
 ŁYSY13 
Ma albo nie po remapie potrafi doleciec do 200 km .Wiem napewno tak zostanie zrobione
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#14
 plesniak 
Gizbern 451 ma prędkościomierz do 160, mnie w starym smarcie wskazówka się zatrzymywała na 140 jak leciałem z górki.

Nie przechwalając się... też mam taka kierownice z łopatkami Smile tzn. bedę miał, Maff sie tym zajmie w nadchodzacym tygodniu Smile tzn mam ale bez profilu brabusowego po prostu. Wink
 Odpowiedz
#15
 kasiunqa 
będę miała takiego samozwańca jak ms2 ;P hehe
 Odpowiedz
#16
 kasiunqa 
a ktoś wie może jak wygląda wymiana takiego licznika w całości?
jak z pamięciami? trzeba cos kombinować? bo może lepiej samą tarczkę wymienić?
 Odpowiedz
#17
 RobsonWawa 
Chyba wymiana samej tarczki nie wystarczy,należy zapewne zmienić logarytm, jesli oczywiście chcesz mieć właściwe wskazania. Gratuluję zakupów Smile
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#18
 kasiunqa 
wskazania to tak wiem, to najmniejszy problem, bardziej chodzi mi o wyświetlacz, czy na jakiejś pamięci wewnątrz nie zostają wskazania licznika i takie tam. jeśli chodzi o samo wskazanie prędkości to wiadomo, że trzeba to spasować z autem jak my to mówimy "zaadoptować" ;P. poki nie mam remapu albo chociaz zdjętej blokady i tak mi 200 nie potrzebne, ale przygotowuję się do Riccione. nawet jak bym miała nie jechać to ktoś na pewno dostanie mojego kompa na wycieczkę.

póki co pozostanie mi go albo nie montować, albo... szukać magika od liczników samochodowych ;P
 Odpowiedz
#19
 Gość 
wczoraj Poznan opanował dzisiaj kasia Very happy
 Odpowiedz
#20
 Fester 
kasiunqa - widzę, że zapowiada się podmianka. Kórde aż Ci zazdroszczę tych gadżetów. Wrzuć fotki jak to wszystko będzie już zamontowane, zgrane i smigać będzie. I nie pogardź opisem co trzeba było pokombinować aby zegrać to wszystko. Młodym Adeptom takie info są zawsze bardzo przydatne Wink Pozdrowionka.
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.044 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu