Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

450 - głośniki przód, drzwi, tuby, sound system, tweetery, wysokotonowe

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
450 - głośniki przód, drzwi, tuby, sound system, tweetery, wysokotonowe
#41
 kasiunqa 
polecam poszukać oryginalmych tub z głosnikami. do niedawna mielismy jeszcze jeden komplet niestety sobie poszły do krakowa.
montujesz je w miejsce starych głosników w kokpicie.
w audio nie tylko chodzi o jakość sprzętu chociaż ma to bardzo duze znaczenie, ale żeby uzyskać nawet na takim sprzęcie dobrą jakośc brzmienia musi być to odpowiednio zbudowane. co z tego że wmontujesz super głosniki, jak nie bedą miały odpowiedniej wyciszonej oprawy nie na wiele się to zda.
dlatego jesli nie chcesz duzo inwestować w audio, a chcesz móc sluchać normalnie muzyki, a nie pseudo dżwięków, które dają zwykle oryginały szukaj tych tub.
możesz w te obudowy wmontować swoje jakieś lepsze glośniki np dwudrożne biorąc przykład z Ziemus'a. Nie jest to konieczne bo jakośc tych tub jest na prawdę fajna.
 Odpowiedz
#42
 RobsonWawa 
Nadal aktualne Smile http://smartklub.pl/modules/newbb/viewto...51&forum=4
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#43
 KamiloVsky 
Tak, tuby to podstawa, ale one nie wymagają żadnego wyciszenia bo jest to konstrukcja typu bass reflex, co w zestawieniu z głośnikami o srednicy 13 działa jak podbicie niskich tonow. Ja osobiście zamierzam u siebie zamknąć czymś te tunele bass reflexu, i wtedy wygłuszenie będzie miało sens, no i zwiększy sie precyzja... Aniu bo chyba tak masz na imię patrząc po nicku, zawsze wszystkich bede namawial do subow, bo wtedy to jest juz zupełnie inaczej. Nie zapominaj o subach pod siedzenie, ale one nie są tak dobre jak normalne. Poswiec te 9 litrów w bagażnku na mojego ukochanego hertza es 200 który jako jeden z nielicznych potrafi zagrac w tak małej skrzyni. Dodatkowo do tych tub smartowskich jakiś w miarę ogarnięty zestaw odseparowany 13 cm i zapewnimy ciebie ze tyle będzie juz super grało...
Małe jest piękne;]
 Odpowiedz
#44
 smartAna 
tak tak jestem Ania. generalnie 9l to juz troche jest, ale zastanowie sie, bo wlasnie jedyne co mnie odstrasza w subach to wlasnie miejsce.. ale wtedy słuchanie muzyki to już czysta przyjemność. dziękuje za rady (:
 Odpowiedz
#45
 kasiunqa 
ja mam audio zbudowane na DLS i nie narzekam na suba tej firmy, jakość dżwięku przy tej klasie cenowej powala na łopatki.
może nie przesadzałam z głośnością, bo gra to tylko i aż na 114 decybeli (pomiar z otwartym dachem), ale dżwięk jest niezwykle czysty. co w cabrio na prawdę jest cięzkie do zrobienia. dzięki mojemu autku Slavo ma kolejne doświadczenie we wnętrzach.
z tego jednal co Ania pisze to wynika że nie zależy jej na super klasie sprzętu, a bardziej na poprawie jakości oryginalnego nagłosnienia.
tu więc dalej polecam oryginalne tuby.
 Odpowiedz
#46
 smartAna 
w zasadzie klasa sprzxętu też ma znaczenie jezeli chodzi o jakość dzwięku moim zdaniem, z drugiej strony Kasia też masz racje ( o ile masz na imię Kasia Smile )
 Odpowiedz
#47
 KamiloVsky 
Jaki masz konkretnie model kasiu i gdzie robiłas pomiar? U ciebie jest ważne wygłuszenie bo masz panele typu closed... Aniu jak szukasz tylko poprawnosci grania to tuby i głośniki dwudrozne... A jak szukasz prawdziwej przyjemnosci to musi być sub i zestaw odseparowany...
Małe jest piękne;]
 Odpowiedz
#48
 smartAna 
a możesz jakiś konkretnie polecić ? bo jak widac średnio się znam :p
 Odpowiedz
#49
 KamiloVsky 
Ile chcesz przeznaczyc na głośniki i jakie masz radio...najlepiej model radia.
Małe jest piękne;]
 Odpowiedz
#50
 smartAna 
taki jest problem ze radio zmieniac tez bede, bo poki co mam jakiegos blaupunkta.

hmm.. tak mysle do 1000 ale wiesz jest suma jest ruchoma. (:
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Nabigation & sound alextok1 22 9.394 13.04.2021, 21:47
Ostatni post: maciekpkow
  Nie chce zamknąć drzwi-awaryjne świecą do upadłego 6 11.425 31.03.2018, 15:03
Ostatni post: obwd-crash
  Automatyczna blokada drzwi obwd-crash 15 9.501 29.03.2016, 17:26
Ostatni post: MariuszB
  problem z radiem. pomocy. graja same tweetery orangeblack98 4 3.327 27.12.2015, 15:34
Ostatni post: orangeblack98
  480 0.8 cdi - głośniki, tweetery - instalacja i przeróbki kiniu_gd 9 4.252 03.11.2015, 20:24
Ostatni post: kiniu_gd



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości



Menu