Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Krakowskie Spoty

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Krakowskie Spoty
#11
 Zybercik 
Znalazło by się parę autek z Krakowa. Ja i Ty bolo, to dwa.
Do tego monsua, Jacek itd. Myślę, że gdyby ruszyć wici w Krakowie to zebrało by się min. 6 autek.
Za wizytacją stolycy w stolycy jestem jak najbardziej.
Na X'lecie też się wybieram - pewnie Warszawa? Smile
Mamo, mamo dlaczego Ci ludzie klękają?! Aaa bo to syneczku Brabus jedzie...
 Odpowiedz
#12
 RobsonWawa 
To już lepsza odpowiedź Smile
Co do X zlotu to chyba nie Warszawa.
Termin -tradycyjny wypada 7.06. a 8.06. jest grany mecz Euro.
Więc paraliż komunikacyjny gwarantowany Sad
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#13
 Zybercik 
To będe przygotowany na jeden z pierwszych weekendów zzerwcowych. Gorzej, jak nie-Warszawa i pójdzie na północ...
Wtedy pewnie mnie nie będzie. A jaka jest alternatywa?
Mamo, mamo dlaczego Ci ludzie klękają?! Aaa bo to syneczku Brabus jedzie...
 Odpowiedz
#14
 zbijar 
Koleżanki i Koledzy,
w związku z tym, że mam już swoje Brabusowe CDI i mieszkam blisko Krakowa, to w związku z tym chciałbym poznać ludzi z forum z Krakowa i okolic. Myślę, że znajdzie się parę osób, które chętnie się spotkają na spocie. Może zrobić regularne spoty np. raz w miesiącu. Jeżeli ktoś jest chętny, to zapraszam do tematu, może uda się zebrać pasjonatów, którzy chcą się spotkać i porozmawiać.
Pozdrawiam i liczę na odzew
 Odpowiedz
#15
 Dzidzior 
Ostatnie spotkanie odbyło się na dwa auta to też jakiś sukces.
Mamy w Krakowie trochę miejsc handlowych z krytymi garażami gdzie nie zależnie od pogody można się spotkać. Od paru lat przybyło Smartów to widać na ulicach. Na zlotach też nas było niewiele.
Ale możemy spróbować. Ja mam wolny, co drugi weekend zaczynając od następnego.
Pozdrawiam.
 Odpowiedz
#16
 BASTOS 
Goscinnie to moze i ja przyjade,, a do Wieliczki z przyjemnością.
"Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem"
 Odpowiedz
#17
 plesniak 
Dosyć często bywam w Krakowie, niestety w tygodniu.
Kiedyś zorganizowaliśmy spotkanie w Krakowie w Bonarce. Okazało się totalną klapą Smile

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 Odpowiedz
#18
 Stormy 
(06.11.2017, 14:13)plesniak napisał(a): Dosyć często bywam w Krakowie, niestety w tygodniu.
Kiedyś zorganizowaliśmy spotkanie w Krakowie w Bonarce. Okazało się totalną klapą Smile

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

...bo to trzeba zorganizować weekendowo - tak, jak "Koronę Sudetów" Very happy 
i zapewne będzie więcej chętnych  Smile
 Odpowiedz
#19
 zbijar 
Witam,

Dzidzior, to i tak dobry wynik. Nie myślałem o takim spocie, gdzie siedzimy w parkingach podziemnych koło samochodów, tylko o takim gdzieś w knajpce, żeby napić się kawy, coś zjeść i porozmawiać.

Bastos i to mi się podoba, że są chętni na przyjazd na krakowski spot Smile

Plesniak, jeżeli będzie więcej chętnych za tym żeby spot był w tygodniu, np. o 17, to zrobimy w tygodniu.

Stromy, zacznijmy od spota typowego, gdzie się spotkamy, porozmawiamy, podzielimy się wrażeniami i doświadczeniami. Potem na kolejnym spocie możemy porozmawiać o weekendowych wypadach, jednodniowych lub dwudniowych spotach, wszystko do ustalenia.

Tak jak pisał Dzidzior, że ma wolne od następnego weekendu czyli jak zrozumiałem, to masz wolny weekend 18-19.11, 2-3.12 ?

Proponuję wstępnie zrobić pierwszego spociaka w czwartek 23 listopada br. o godzinie 17.00 w Karczmie „Pod Wielką Solą” w Wieliczce. Bardzo dobry dojazd z Krakowa i okolic, bo można się poruszać obwodnicą Krakowa. Jeżeli na pierwszy spot przyjadą tylko dwa auta, to i tak sukces !!!

Poniżej adres karczmy:

Karczma Pod Wielką Solą
ul. Grunwaldzka 46
32-020 Wieliczka

http://www.karczma-wieliczka.pl

Postaramy się tak nagłośnić, żeby co kolejny spot było nas więcej chętnych. Myślę, że jak będzie nas już spora grupka, która będzie się chciała spotykać, to możemy wtedy zadbać o to żeby sobie zrobić wklejki na auto, koszulki, breloczki do kluczy itp. z napisem „Smartklub.pl – Grupa Małopolska”. Jestem w stanie się tym zająć.

Podsumowując, zapraszam wszystkich chętnych do deklarowania się na „Spot Krakowski”, który będzie w dniu 23 listopada 2017 roku w Karczmie „Pod Wielką Solą” w Wieliczce. Proszę o przemyślane deklaracje, bo będę musiał zarezerwować miejsca, zawsze tam jest tłok Smile

Poniżej lista, dopisujcie się proszę, oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych nie tylko z Małopolski:

1. zbijar + żona (zakochała się w Smarcie) 
 Odpowiedz
#20
 damiano.o 
Zbijar nie przejmuj się frekwencją Ja jak organizowaniem kiedyś zlot we Wrocławiu to przyjechał tylko jeden ...... mój Teraz zobacz jaka silna ekipa dolnośląska Ja z chęcią bym wpadł na Wasz spot aje termin nie pasuje

Tapnięte z SG NOTE 8
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  2019 Zloty i Spoty - planowane Kanapa 5 5.244 20.05.2019, 22:49
Ostatni post: damiano.o
  Planowane spoty i zloty 2017/2018 Kanapa 2 4.018 16.07.2017, 21:25
Ostatni post: damiano.o
  Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 MariuszB 36 11.686 17.02.2009, 16:30
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu