Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] Tuning silnika BRABUS

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] Tuning silnika BRABUS
#11
 kasiunqa 
ja bym sprobowała jednak porozmawiac z v-tech.
Nasz smartek będzie właśnie jechał na wymianę softu. V-tech obmyśł mapę od nowa, która własnie testowana jest na innym aucie.
Oczywiście wgrywana w ramach aktualizacji i poprawek gratis.
Vtech w odróznieniu od SmartJW nie ma może takiego doświadczenia z naszymi silnikami, ale... no własnie są na miejscu, i dodatkowo masz mapy z pomiarami na hamowni i wiesz na czym stoisz. Ja już wgrywałam w drugiego w rsie i co... konie podawane okazały sie czystym marketingiem, jedynie moment został całkiem nieżle poprawiony, z tąd wrażenie dołozenia kucyków.
Dodam ze v-tech daje gwarancje na swoje mapy jak również certyfikat, rs wręczył mi odręcznie napisaną karteczkę z pieczątką ;/
 Odpowiedz
#12
 smart452 
Na temat tunerów, można by dużo pisać.
Ten lepszy, ten gorszy ...
Żaden z nich nie daje gwarancji mechanicznej.
Zawsze jest mowa o gwarancji na software, SmartJW daje nawet 12 lat "na piśmie", ze gdyby software w jakiś sposób zniknęło to wygrają nowy.
Co do rzeczywistej poprawy osiągów to SmartJW, też je gwarantuje, a nawet jak nowe oprogramowanie nie podoba sie z innych względów to darmowo wracają do standardu.

Pozdrawiam
smart452
 Odpowiedz
#13
 xtc 
ja chetnie skorzystam z pomocy. co, gdzie, jak i za ile (?) obiecuje ze zdam relacje ze zmian wszystkim zainteresowanym Smile
 Odpowiedz
#14
 AzzyG 
ja też, potrzebuje pilnie poprawić osiągi swojego coupe
 Odpowiedz
#15
 Mayer 
Kumpel ostatnio robił w Evorider i zaje... zadowolony z softu. Też planuje jechać tylko muszę trochę dozbierać $$$
 Odpowiedz
#16
 Kuba 232 
ja w swoim brabim chętnie też bym poniósł moc, tylko czy automat wytrzyma jakieś 120-130koni? A no i czy nic się nie stanie jak przebieg mam już 210k? Pacjent Brabus 2008 72kw
 Odpowiedz
#17
 Kanapa 
Poczytaj wątki Robsona i Kasiunqi - chyba mają najwyższe wartości w pozycji Moc.
Generalnie dochodzi się do 120 na fabrycznym sprzęgle.
Wymagany jednak CHWILOWY strzał mocy - ja będziesz jeździł na Max ciagle to remont silnia gwarantowany.
Przebieg nie ma znaczenia - podstawa jak był męczony smart.
W ostateczności nowy/nowszy silnik - 4000 PLN.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
#18
 Kuba 232 
Dzięki o to mi chodziło Very happy. Poczytam jeszcze tamte wątki Very happy
 Odpowiedz
#19
 ŁYSY13 
Czy BRABUS czy fabryka 451 jest to samo sprzęgło


Wysłane z iPhone 7 Łysy 13 emeryt
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tyl tuning Smart LukasWesel86 1 1.768 02.05.2019, 01:11
Ostatni post: LAZY.
  [450][451] CS-tuning - nie tani tuner Kanapa 8 4.475 07.07.2014, 10:26
Ostatni post: DaSza
  [451] 451 - kierownica z tempomatem, Brabus / Lorinser jakubo 8 4.506 02.07.2014, 20:46
Ostatni post: jakubo



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu