Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 obwd-crash 
Po 2 miesiącach użytkowania nie było jeszcze śladów oddziaływania wody. 
Jedyne co moim zdaniem było nie tak, był to zbyt mały "styk" płytki podstawy leda z metalową obudową oczka, tj. zaledwie na około 15÷20% powierzchni - tak wynikało ze śladów pasty termoprzewodzącej. Przegrzały się i padły - czekam na kolejne trupy z gotowymi zamiennikami i technologią docisku płytki podstawy leda, do obudowy oczka przez soczewkę - opisaną w moim poprzednim poście (pierścień-kawałek bezbarwnego wężyka igielitowego).
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 CodeBoy 
No i sie stalo, podobno silniki CDI sa niezniszczalne, no to chyba moj dzis na trasie zniszczylem. Jechalem sobie do Ustron Morskich, po obwodnicy Slupska , sie chcialem zatrzymać w zatoczce autobusowej i przy gaszeniu silnika uslyszalem klekot. Jak stary traktor. Dodatkowo iukonka oleju, mialem jeszcze zapsa ok 1l, wlalem, ale niestety klekot nie ustal, zachowuje sie jak bardzo stare silniki diesla i trzesie calym Smartem. Nie wiem co to, na poczatku chcialem go holowac, ale kolega co mnie przyjechal ratowac mial w tym male doswiadczenie i dojechalismy max 20km urywajac 2 liny (zapierdzielal 90km/h) ale chcial dobrze, ale nie wyszlo. Skonczylo sie na lawecie 120km za promocyjna cene 650zl :( tak to jest jak sie nie kupuje dodatkowych opcji w ubezpieczeniu, po drodze zadzwonilem do 2 mechanikopw ktorzy odebrali dzis telefon ale zaden nie chial zajerzec do jego serdusza, postawilem pod 3 warsztatem w ciemo w poniedzialek bede negocjowal zeby choc zrobili diagnoze. Moze ktos z tego opisu moze zgadnac co moglo sie stac ?
 Odpowiedz
 Lolek 
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że Ci się odkręciła tzw. łyżwa, czyli prowadnica łańcucha rozrządu.
 Odpowiedz
 CodeBoy 
(30.07.2017, 09:53)Lolek napisał(a): Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że Ci się odkręciła tzw. łyżwa, czyli prowadnica łańcucha rozrządu.

a da sie to jakos w miare w warsztatcie ogarnac czy rozbieranie calego silnika ?
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Zajrzeć przez wlew oleju i sprawdzić napięcie łańcucha rozrządu.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 CodeBoy 
oddałem do serwisu pogwarancyjnego Mercedesa. Bo żaden Czesiu nie chciał nawet zajrzeć.
 Odpowiedz
 obwd-crash 
(31.07.2017, 16:53)CodeBoy napisał(a): oddałem do serwisu pogwarancyjnego Mercedesa. Bo żaden Czesiu nie chciał nawet zajrzeć.

Podobno w Luzinie był dobry mechanik.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 Gapa. 
Byl ale sie zmyl i czy byl dobry to kwestia tego co robił
 Odpowiedz
 psuwacz 
Kur... za twarz! Przepraszam wszystkich posiadających motocykle, ale dziś w dzień miły i ciepły mam tych troli śmierdzących po dziurki w nosie. Każden jeden śmierdziel musi mi pod oknem wheelie zapodać, oczywiście "tłumik" przerobiony na 140 dB. Już się pewnie w zeszłe wakacje zżymałem na tą szarańczę ale można dostać na łeb z tymi cieplakami w obcisłych skórzanych zbrojach na tych swoich popierdziawkach. Ale szpan, niech mnie kaczuszki podepczą.
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz
 Marek 
ale ale gdyby łutututututu robiła jakaś blondyneczka 90-60-80 to byś brawo bił??


facebook/ dreamliner cdi
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.930 1.389.570 10.02.2024, 23:15
Ostatni post: zajdek.az
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.153 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.861 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.013 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.476 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.901 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości



Menu