Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

smartowe aluski :)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
smartowe aluski :)
#1
 Gość 
Witam wszystkich.
Niestety na samym początku muszę Was zasmucić, ale nie jestem posiadaczem smarta, lecz lwiątka 106.
Mam nadzieje, że nie zlinczujecie mnie zato. Wink
Piszę tu dlatego, ponieważ jest jedna rzecz, która łączy nasze autka, a mianowicie felgi na 3 śruby (oczywiście chodzi mi o ForTwo i Roadstera). Smile
Chcę do swojego żabojada, założyć felgi właśnie od smarcika i tu powstaje mój problem, czy będą pasować? To właśnie pytanie kieruja do was drodzy posiadacze smarcików. Jeśli mogli byście powiedzieć mi jakie wymiary mają alufelgi w smartach. Wiem, że niekótrzy pomyślą, że mogłem to znaleźć w necie sobie, ale wolałem szukać u źródła. Smile
Najbardziej interesowały by mnie te felgi:
[img]
[Obrazek: felge-mcc-sportline-01.jpg]
[img]
[Obrazek: 98_1_b.JPG]

Oczywiście wiem, że przednie i tylnie są różne.
Jeśli można to powiedzcie mi też jakie inne ciekawe wzorki mogły by być.
Z góry dziękuje.

Pozdro
 Odpowiedz
#2
 ABUK 
opony przód mają rozmiar 145/65/R15 zwykła nie niskoprofilowa opona -
reszta to felga. Zmierz odstępy między śrubami i wtedy porównamy!!!!! Generalnie 15 calówki z przodu i z tyłu.
 Odpowiedz
#3
 Gość 
Sorka za taką zwłoke, ale nie przychodzą mi powiadomienia na skrzynke nie wiem czemu. :/
Więc tak rozstaw śrób w lwie to 3x98, powinienem to podać odrazu, sorka mój błąd.
Wiem, że w smarcikach normalnie aluski mają 5,5x15 przód i 6,5x15 tył. Interesuje mnie też jakie ET mają smartowskie felgi.
Dzięki za jakiekolwiek zainteresowanie tematem. Smile

Pozdro
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [450][451][452][454] Smartowe Gadżety - Smart Collection i nie tylko Kanapa 20 17.884 30.11.2013, 16:45
Ostatni post: ŁYSY13



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu