Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[Media] Smart w mediach

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[Media] Smart w mediach
 Maciek_M 
Na szczęście na rynku używanych ceny trochę spadły. Wyjątkiem z auta z magicznym "B", ale one mają prawo... piękne są...
Pas(s)jonujące Srebrne CDi.
 Odpowiedz
 plesniak 
We krwi Anette Winkler płynie benzyna, nie dziwie się że odchodzi Smile Elektryki to nie dla niej Smile
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Myślałem iż jest odrobinę starsza Smile niż podali (58) Wink
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 damiano.o 
Dzisiaj o 22.15 w tvn turbo w programie 99 godzin będzie poliftowa groszkowa 450tka w której będą wstawiać silnik od motocykla

Tapnięte z SG NOTE 8
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
 psuwacz 
(29.05.2018, 20:57)plesniak napisał(a): We krwi Anette Winkler płynie benzyna, nie dziwie się że odchodzi Smile Elektryki to nie dla niej Smile
Nie wiem szanowny Panie Pawle, nie wiem. Chyba bardziej skłaniam się ku zdaniu, które wyraził evilution na fejsiku - w skrócie "siema nara, krzyż na drogę". Droga do nieba jest daleka, dla mnie niebo byłoby otwarte na oscież, gdyby uczynił się mariaż stylu 450 i właściwości jezdnych 453, które uczciwie przyznaje - jest genialne w prowadzeniu. Dwusprzęgłówka jest bajeczna, średnica zawracania (niby się czyta o tym, ale jak wsiadałem i pojeździłem to oczy wychodziły mi z orbit...).

Podsumowując nie jestem przekonany co do wizji pani dyrektor i liczę na to, że ten nowy zastrzyk gotówki w Smarta coś poprawi...

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz
 plesniak 
Aaaaała, tak wiem że stare

https://blog.mercedes-benz-passion.com/2...rossblade/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 Odpowiedz
 psuwacz 
Taaa, fleksem chlaśnięte i od razu crossblade...
 Odpowiedz
 plesniak 
I trochę szpachli chlaśnięte na progi Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 Odpowiedz
 Maciek_M 
Youtube też media: https://www.youtube.com/watch?v=TKCuwhdz7jU
Pas(s)jonujące Srebrne CDi.
 Odpowiedz
 Yankees 
(13.06.2018, 14:56)psuwacz napisał(a):
(29.05.2018, 20:57)plesniak napisał(a): We krwi Anette Winkler płynie benzyna, nie dziwie się że odchodzi Smile Elektryki to nie dla niej Smile
Nie wiem szanowny Panie Pawle, nie wiem. Chyba bardziej skłaniam się ku zdaniu, które wyraził evilution na fejsiku - w skrócie "siema nara, krzyż na drogę". Droga do nieba jest daleka, dla mnie niebo byłoby otwarte na oscież, gdyby uczynił się mariaż stylu 450 i właściwości jezdnych 453, które uczciwie przyznaje - jest genialne w prowadzeniu. Dwusprzęgłówka jest bajeczna, średnica zawracania (niby się czyta o tym, ale jak wsiadałem i pojeździłem to oczy wychodziły mi z orbit...).

Podsumowując nie jestem przekonany co do wizji pani dyrektor i liczę na to, że ten nowy zastrzyk gotówki w Smarta coś poprawi...

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka
Pełne przejście smarta na elektryki to strzał w kolano. Wykoleją się tak szybko jak szybko została podjęta ta decyzja.


Smart connecting people
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu